Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

dzien dobry co tu tak cicho? nova30 jak wynik bety? co slychac dziewczyny? u mnie 21 dc skonczyly sie skurcze jedynie lekko pobolewa mnie brzuch i sutki bola, dla mnie jest to nowe doswiadczenie bo 1 raz od kiedy sie obserwuje mam takie objawy w 2 fazie moze to sa te wlasciwe:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... jestem tu nowa :) powiedzcie mi jedno po stosunku całkowitym 22/23 grudnia i mniej wiecej od 25 grudnia zaczeło mnie bolec podbrzusze i jajniki... zrobilam test po 6 dniach od stosunku wynik negatywny ... zrobilam test wczoraj wynik negatywny ... brzuch boli mega mocno na samym dole... sutki wrazliwe... mozliwe zeby test nie wykrył bhcg?? mam juz jedno dziecko ale wtedy robilam test po tym jak nie dostałam miesiaczki... kurcze chcemy miec tego dzieciaczka i teraz nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Dziewczyny1 własnie dostałam wynik bety hcg: 121.5 mIU/ml, jak na moje oko to jest dobra wiadomość ale prosze, jak któras może potwierdzić, może juz kiedys robiłyscie takie badania, dla mnie to pierwszy raz, z moich oblczen wynika że jestem w 6 tc!!! Nieststy mieszkam za granica i ciężko sie tu czegokolwiek od kogos dowiedzieć... poza tym wynik dostałam na maila, i niemam sie z kim skonsultowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Dziewczyny1 własnie dostałam wynik bety hcg: 121.5 mIU/ml, jak na moje oko to jest dobra wiadomość ale prosze, jak któras może potwierdzić, może juz kiedys robiłyscie takie badania, dla mnie to pierwszy raz, z moich oblczen wynika że jestem w 6 tc!!! Nieststy mieszkam za granica i ciężko sie tu czegokolwiek od kogos dowiedzieć... poza tym wynik dostałam na maila, i niemam sie z kim skonsultowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza witaj, test zrobiłaś za szybko! 6 dni nie od stosunku ale od zagnieżdżenia co nie jest jednoznaczne. Proponuję zaczekać do @ i wtedy wykonać test. Ewentualnie wcześdmiej udać się na bete. A który to był twój dc? abcd super, że wszystko dobrze, piękna sprawa zobaczyć taką kruszynkę :-) kanika mam nadzieję, że to te dobre objawy :-D trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Malinko Azja południowo wschodnia :-), po niedzieli umówię sie zaraz do lekarze ale to tez mnie troche przeraża... Ci lekarze tutaj, ehh średnio im ufam, no napisze tylko, że jest tu dosłownie niezła wylegarnia dzieci, miesiąc temu rodziła żona kolegi mojego męża z pracy i na porodówce czekało, dokładnie 92 kobiety do porodu!!! :-DD jak to usłyszałam, szczeka mi opadła... 92 kobiety czekające do porodu!!! Dobra wiadomość jest taka, że zamierzamy tutaj zostac do konca marca a poźniej wracam do domku i nigdzie sie nie ruszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
abcd123 śliczny dzieciaczek,znasz juz płec?? patrząc na to zdjęcie dociera powoli do mnie, że za jakis czas pewnię będę mieć podobne pierwsze zdjęcia mojego dzieciatka :-) oby tylko wszystko było dobrze!!! tyle naczytałam się róznych forów,że wychodzi na to, że nawet herbatę pić to ryzyko... chyba juz wiecej nie bede czytac! iza, moim zdaniej też za szybko zrobiłaś test... chyba musisz jeszcze zaczekać przynajmniej do pierwszego dnia miesiączki, pisze przynajmniej bo u mnie dwie kreski pojawiły się dopiero 8 dni po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ale już duża kruszynka jejuuu :-) a kiedy dowiesz się o płci? Chcesz wiedzieć? Nova m-a-s-a-k-r-a gdzie Cię tam wywiało ;-) Myślałam, że gdzieś w Uk bo tam dopiero ciąża jest ciążą od 12 tyg. co dla mnie jest bezsensem! Dobrze, że nie tam. Napewno jak tyle porodów jest to mają doświadczenie :-D nie martw się. Wytrzymaj do marca :-) a ty ich tam rozumiesz u lekarza? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
no ja w ich języku nie mówię, na szczęśćie w sumie bo to same piski a nie słowa ;-) znalazłam jedną lekarkę co piszę że zna fluent english, no zobaczymy jak pójdę, ja znam very good, może się jako dogadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak malenstwo dobrze sie ulozy to moze dowiem sie na nastenej wizycie czyli za 3 tygodnie ale to tez nie jest jeszcze pewne. wtedy bede w 13 tygodniu i bede mila robione usg prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiaczke miaolam albo 7.12 albo 6.12 a test robilam wczoraj... nie wiem o co chodzi pewnie ciaze by pokazało prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a ilu dniowe masz cykle? jak 28 to już jakby jesteś po terminie @ więc powinno pokazać ale nigdy nic nie wiadomo. Jak Nova na początku też miała negatywne a dopiero po kilku dniach od spodziewanej @ wyszły pozytywne. Najpewniejsza jest beta, testy sikane jak im się zachce raz wyjdą raz nie zależy od czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powiennam dostac 6 mam 30 dniowe cykle.... tylko ze pierwszy raz mam tak ze tak szybko boli mnie brzuch tzn podbrzusze i jajniki... od 25 grudnia.... mma nadzieje ze nie dostane tej @ i ze bedzie wszystko wporzadku .... :))) tylko ze testy robiłam zawsze pod wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że @ miałaś 6.12 tak jak pisałaś to 30 dc jest dzisiaj więc @ powinna być jutro albo według 7.12 pojutrze to testy mogły być robione za wcześnie. Jak @ nie przyjdzie to rób test i podziel się z nami nowinkami :-) jesteśmy z Tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 gratuluje:):):) super wiadomosc, dbaj teraz o siebie iza1611 witam :) a ja juz teraz wiem ze w tym m-cu rowniez sie nie udalo:( sutki troche mniej bola a i brzuch pobolewa znanym mi juz bolem:( no i mam dola, bo zakladalam ze jesli ma sie udac stosujac clo to albo za 1 razem albo wogole. takze mam miec jeszcze 3 m-ce z clo w ktore nie wierze a potem czeka mnie laparo:( normalnie plakac mi sie chce, nie rozumiem co znow poszlo nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Nova CONGRATULATIONS :):) Abcd piękny dzidzius! Mam nadzieję że wszystkie już niedługo bedziemy sie chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Kanika jeszcze sie nie poddawaj! Może akurat sie uda? Trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Ha! Ale jestem świetna "ciocia dobra rada " a sama za tydzień będę panikować... oszalejemy kobiety chyba zanim nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek dziekuje:) dzis jest ciut lepiej ale i tak wiara w to ze sie udalo jest mniejsze mam do Was moze glupie pytanie ale tak wczoraj myslalam i szukalam przyczyny i zastanawia mnie kwestia seksu i orgazmu w 2 fazie czy to ma jakis wplyw na zagniezdzenie i dalszy postep ew.ciazy? wiem ze lekarze nie widza przeciwskazan w trakcie ciazy ale co z ta faza poczatkowa czy napewno to nie szkodzi? przepraszam za to moze dziwne pytanie ale wczoraj doszlam do wniosku ze jesli u mnie tym razem sie nie udalo tzn ze problem mam w 2 fazie cyklu bo teraz juz wiem ze owu byla pecherzyk pekl ale najwidoczniej pozniej cos nie gra takze szukam wszelkich przyczyn. jak to mowia tonacy brzytwy sie chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co martwie sie ze jednak nie bede w ciazy :((( brzuch boli @ nie mam jeszcze .... mam nadzieje ze testy klamia :( jakos jestem negatywnie nastawiona dzisiaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) iza1611-witam w naszym gronie:) poczekaj jeszcze cierpliwie-moze jeszcze za male stezenie hcg i niedlugo test bedzie pozytywny. chyba, ze owulacja troche sie spoznila w tym cyklu i @ dostaniesz pozniej (czego oczywiscie nie zycze). nova30-raz jeszcze gratulacje:) abcd123-naprawde sliczne dzieciątko:) kanika-nie zamartwiaj sie na zapas - przeciez nawet osobom bez jakichkolwiek problemow nie od razu udaje sie. musimy probowac:) jesli chodzi o druga faze to zlecil Ci lekarz wykonanie badania progesteronu ok.7-8 dpo? mialas kiedys to badanie? ja mam wlasnie je teraz zrobic. niskie stezenie w tych dniach powoduje problemy z zagniezdzeniem oraz krotka faze lutelana - dr mowil, ze to nic strasznego, po prostu po owulce bedzie trzeba brac progesteron i wtedy cialko zolte bedzie funkcjonowac prawidlowo. nie denerwuj sie - nie wydaje mi sie zeby wspolzycie w II fazei powodowalo problemy - lekarze uprzedzaliby nas o tym;) ale zapytam przy nastepnej wizycie.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czekam na @ tylko dziwi mnie to ze zrobilam te 2 testy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spokojnie, zero objawów ciąży po za brakiem @ i dwoma kreskami na teście. Wizualnie i tak dotykowo to wydaje mi się, że brzuch mi się powiększył. Podobno w drugiej ciąży rośnie szybciej. Przekonam się na własnej skórze czy to prawda :) Wszystkim staraczkom życzę dalszej cierpliwości i szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge potwierdzic ze brzuch w drugiej ciazy szybciej wychodzi. w pierwszej ciazy brzuch zaczal wychodzic w 12 tygodniu a w tej ciazy zaczal pokazywac sie w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×