Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość Nova30
Dziewczyny słuchajcie, dzis ósmy dzien nie mam @, zrobiłam rano test z porannego moczu i jest jak to pisała druga osiemnastak "cien cienia" rózowa kreska !!!!! :-DDD Od razu zadzwoniłam do męża ale on jak to on na spokojnie, powiedział żebym sie wstrzymała i zrobiła jeszcze jeden jutro rano i jak będzie taki jak dzis do sie wybiorę na beta hcg z krwi, tylko nie wiem ile tutaj gdzie mieszkam czeka sie na wynik, więc to jeszcze nic pewnego ale przynajmniej nadal mam teraz juz wielką nadzieję!!! Do wszystkich staraczek, dziewczyny uda się!!! Nowy Rok nowe szanse! My z mężęm w trakcie starań kochamy sie regularnie co drugi dzień, jak juz pisałam robułam testy owulacyjne, więc mniej wiecej wiedziałam kiedy mam owu. Napisze jak będę wiedziec cos wiecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 widzisz pisalam Ci ze dopoki nie ma @ to wszystko jest mozliwe:) daj znac jak tam jutrzejszy tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Kanika obys miała rację!!! napisze napewno i trzymam kciuki za Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 trzymam kciuki:) a ja Wam powiem ze jakos inny jest ten cykl, pytanie do dziewczyn ktore braly clo czy jakies zmiany mialyscie po clo w 2 polowie cyklu? ja wczoraj wieczorem mialam takie dziwne skurcze, jakos mnie dzis w dole brzucha meci dziwne okreslenie ale takie mam jakies odczucia, poza tym jak pisalam sporo sluzu jak na ta faze i nie boli mnie piers z boku tylko lekko sutki. zastanawiam sie czy cos nie dobrego sie u mnie nie dzieje bo te skurcze dosc silne mialam. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 trzymam kciuki:) a ja Wam powiem ze jakos inny jest ten cykl, pytanie do dziewczyn ktore braly clo czy jakies zmiany mialyscie po clo w 2 polowie cyklu? ja wczoraj wieczorem mialam takie dziwne skurcze, jakos mnie dzis w dole brzucha meci dziwne okreslenie ale takie mam jakies odczucia, poza tym jak pisalam sporo sluzu jak na ta faze i nie boli mnie piers z boku tylko lekko sutki. zastanawiam sie czy cos nie dobrego sie u mnie nie dzieje bo te skurcze dosc silne mialam. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nova-moje gratulacje!!!oby kreseczka byla juz tylko ciemniejsza:) dziewczyny - jedna po drugiej przekazujecie super nowiny...moze zaczniemy falowo...na kazda przyjdzie czas...??;) u mnie dzisiaj 41 dc, jak pisalam wczesniej-w sobote test owulacyjny myslalam,ze pozytywny, a w niedziele juz baaardzo pozytywny, dzien pozniej (w sylwestra) slaba kreseczka. z tego wynika, ze owulka byla 31 grudnia:) Dzisiaj bylam u lekarza - mialam usg-potwierdzilo owulacje:) jest cialko zolte, slad plynu, endometrium (Pani dr powiedziala, ze piekne...) 18mm-jakos duzo (ostatnio po owulce,ktora byla w 33dc mialo 12 mm, ale w tym cyklu owulka byla 6 dni pozniej, wiec uroslo 6mm). na razie mam brad dostinex 1/2 tygodniowo. mowila ze dluga faza folikularna nie przeszkadza (jajeczko nie jest gorszej jakosci jesli mam tak dlugie cykle), tylko nalezy sie martwic krotka lutealna-jesli bede takie miala.co do fazy lutealnej-nie przepisala mi nic, tylko mam zrobic badanie progesteronu - ok 7-8 dni po owulacji, wiec we wtorek zrobie:) i ewentualnie dostane hormonki. maz ma tez zrobic badanie nasienia. pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia no to super, rozumiem ze staranka byly, teraz czekac na efekty;) to czekanie...jest normalnie utrapieniem, takze cierpliwosci nam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-czytajac Twoje wczesniejsze posty-jestesmy chyba na tym samym etapie czekania na @ lub na jej brak:)-Ty chyba troszke wczesniej (1-2 dni). staranka były:) w sobote, niedziele i poniedzialek/wtorek (bo to sylwester/nowy rok;)) wszystko sie okaze-moze @ dostane wczesniej z uwai na krotka faze lutealna...doczytalam o endo i widze ze z dnia na dzien po owulce sie powieksza (az do @ lub zagniezdzenia), wiec juz sie nie denerwuje:) we wtorek zbadam ten progesteron-bedzie to ok 8 dpo. wiesz kanika - przez najblizsze dni bedziemy sie chyba rozumialy najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika co do clo... ja po owu "zalewana" bylam tym śluzem. Bóle w dole brzucha tez mialam, skurcze. Niby to normalne. A piersi jako piersi mnie nie bolaly, ale sutki byly tak wrazliwe,ze sie dotknac nie dalo. Ja teraz w zwiekszonej dawce clo biore to juz wczoraj czulam jakies skurcze tam na dole. Zobaczymy co to wszystko da i co nowy rok przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika co do clo... ja po owu "zalewana" bylam tym śluzem. Bóle w dole brzucha tez mialam, skurcze. Niby to normalne. A piersi jako piersi mnie nie bolaly, ale sutki byly tak wrazliwe,ze sie dotknac nie dalo. Ja teraz w zwiekszonej dawce clo biore to juz wczoraj czulam jakies skurcze tam na dole. Zobaczymy co to wszystko da i co nowy rok przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dziewczyny witam was :-) Strasznie długo mnie nie było bo miałam trochę problemów, potem świeta i zawsze coś :-) Muszę was troche poczytać bo nie jestem na bierząco!! Ja jestem w trakcie starań - właśnie zaczęłam :-) Buuuziaki i wszystkiego naj w nowym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
witajcie dziewcząta :-) no więc zrobiła dzis rano, z porannego moczu 2 testy róznych firm i tak: ten który robiłam poprzedniego dnia rano pokazał mi słabszą kreskę niż dzień wczesniej, a ten drugi, który zrobiłam wczoraj wieczorem(bo juz nie mogłam wytrzymać, i wczoraj okazał sie negatywny) pokazał mi mocniejszą kreskę, ale nie taka bardzo ciemną, taki rzekłabym mocniejszy róż :-) no więc zdezorientowana totalnie wybrałam sie do szpitala i zrobiłam test z krwi beta hcg, wyniki będą jutro popołudni! napisze jak juz dostanę wynk, jestem pełna nadzieju, że bedzie pozytywny! bo te testy namieszały mi w głowie raz pokazuja kreskę a innym razem nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Kaniko ja również życzę ogromu cierliwości!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak sama sie perzekonałam jest bardzo potrzebna, no ja tylko do jutra, może dam jakoś radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova30, ja wstępnie gratuluję :) Pozostałe dziewczyny - czekam na dobre wieści :) Ja ogólnie czuję się dobrze i nic mi nie jest. Szukam lekarza żeby się do niego wybrać, bo do tego co chodziłam wcześniej, już nie pójdę. Ale myślę, ze wizytę ustalę na za jakieś 2-3 tygodnie, bo wcześniej to chyba nic nie będzie widać na USG. Moim zdaniem faktycznej ciąży to będzie gdzieś ok. 3 tygodnie, natomiast z tych "ich" kalkulatorów to już 6 tydzień i nie wiem teraz czym się sugerować, że ciąża jest widoczna w 6-8 tygodniu. Tylko od jakiego momentu to jest liczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
druga 18 - jeśli to już 6 tydzień wg kalkulatora od 1 dnia @ to juz ze spokojem możesz isc do ginekologa. Co innego gdybyś była w 4, to by cie jeszcze odesłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malinko :) Szukam lekarza pod kątem ewentualnego szpitala, ale nie jest tak łatwo. No i chciałabym żeby był blisko w razie czego. W zasadzie to mąż wczoraj szukał, bo ja nie miałam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mowil ze na usg bedzie widac zarodek mniej wiecej 4 tygodnie od owulacji bo wczesniej bedzie albo sam pecherzyk albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Druga 18 a z jakiego rejonu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Nova to super wiadomość, czekamy z Tobą na wynik bety a myśle, że tylko potwierdzi :-) Ja się rozchorowałam, siedze w pracy zdechła a do tego u mnie 2dc więc wszystko na raz mi się zebrało. Już nie daje rady. Ale Wam dziewczyny fajnie ja już wątpie w to, że mi się uda, mam doła przez tą chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, kiedys sie musi udac. Ja ten cykl spisuje na straty juz dzisiaj bo tez sie pochorowalam,antybiotyk biore i czuje,ze to mi namiesza. Nie wiem jak u Was,ale u mnie za oknem jesienna aura i czuje jesiennego dola;). Nic sie czlowiekowi nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
A to widzę że nie tylko ja chora. rano czulam sie paskudnie ale mimo iż wcale nie miałam ochoty nie odpuściłam przytulania Z mężem choć nie wiem czy w chorobie jest sens... rzeczywiście dziewczyny zaczęła się tu u nas jakaś fala więc może nam sie w koncu uda? nova dawaj znać na bierzaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 ja mysle ze bedzie dobrze, a ten wczorajszy test robiony wieczorem moze nie wykryl hcg w moczu bo masz niskie stezenie, rano jest wyzsze i test pokazal kreseczke, tak to bym wyjasnila:) malinko glowa do gory, jutro bedzie lepiej:) uda sie. a przypomnij ile juz cykli sie staracie? druga osiemnastka jesli jestes 4 tyg po owu to mozna juz do lekarza isc. powinno byc juz cos widac a nawet serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga osiemnastak
Ja jestem nie całe 3 tygodnie po owu, więc nie ma sensu teraz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga osiemnastak
madzulek, jestem w wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziasiaj bylam na wizycie i wszystko jest w porządku. oczywiscie widzialam moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×