Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

hej dziewczynki, co do radości pomieszanej ze stresem ja też tak mam, z jednej strony chciałabym a z drugiej jestem przerażona, że sobie nie poradze. Nie mam dzieci i boje się, że mnie to przerośnie ale ja z regóły jestem boi dupa :-) przemadrzala najlepiej wstaw zdjęcie na moj album i wklej linka :-) dziewczyny czy miewacie plamienia okołoowulacyjne? jaki mają kolor? u mnie dziś 14 dc i badałam sobie śluz z godzinke temu i jest przy szyjce brązowy i nie wiem czy dzieje się coś złego czy to oznacza owu w niedługim czasie. Jeżeli to było by to drugie to kiedy najlepiej się starać. Boli mnie podbrzusze a ostatnie przytulanie było w 12 dc i nie wiem czy coś jeszcze działać czy już za późno. Mam nadzieje, że to owu i ten brązowy śluz się skończy a nie zostanie już do @ . Prosze Was o zdanie bo pierwszy raz w środku cyklu mam taki śluz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-ja niestety nie umiem wstawiac zdjec-nie pomoge...pewnie chcesz wstawic pozytywny tescik owulacyjny?:) kanika-to super,ze wyniki w normie:) ja tak sobie zawsze powtarzam (na pocieszenie), ze to jeszcze nie nasz czas na dziecko, ze tak musialo byc...nic nie dzieje sie przypadkiem...przyznam, ze blizniaki mnie troche przerazaja;), tym bardziej, ze rodzina, przyjaciele sa daleko-nie mam tutaj nikogo innego poza mezem:), niestety na nikogo nie moge tu liczyc, nikt nie rzybiegnie z pomoca...u mnie ten czas do owulki ciaaaagnie sie jak flaki z olejem...prawie 40 dni to raczej dlugo, a po owulce-jak z bicza strzelil;) kurcze-zebym chociaz te cykle miala krotsze-marzenie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka-u mnie czasem wystepowalo to plamienie-ostatnio kilka dni przed owulka, ale nie ma reguly-moze byc przed, w trakcie i po...co do koloru to mialam tylko sluz z niteczkami krwi.a szyjke jaka masz?moze po szyjce poznasz czas owulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala dla mnie te trzy ostatnie bardzo są do siebie podobne poza tym ostatnim gdzie kontrolna jest ciemniejsza. Nie znam się tak ale ja bym stawiała 12 albo 131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy robiłam codziennie o 18.00 , z tym ze dwa ostatnie są z dziś czyli 13dc,jeden był robiony rano bo uwazałam ze wczoraj był pozytyw i chcialam zobaczyc czy lekko zjaśnieje kreska - ponoć z godziny na godine Lh opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka ma miejsce 24-36 godzin (czasem podaja 21-48) od pozytywnego testu (gdzie dwie kreski sa identycznej barwy lub jedna minimalnie jasniejsza)oraz ok 17 godzin od maksymalnego wyrzutu lh (tam gdzie testowa bedzie ciemniejsza od kontrolnej), wiec "na moje oko" owulka miala miejsce w 13dc kilka-kilkanascie godzin po tym drugim tescie.12 dc kreska jasniejsza, 13dc rano ciemniejsza, jest pik, utrzymuje sie do popoludnia, wiec tak interpretuje. jesli 14 dc jest blada, to owulka wypada w nocy 13dc (13/14 dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie..jeśli przytulanki w sobote rano były i mąż w delegacje sobie poleciał a owu dziś w nocy to liczyć ten cykk jako staraczkowy w ogóle ???? w poniedzialek mam wizytę w klinice i nie wiem czy w sumie jest ten cykl czy nie liczony do staran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie (jesli dobrze obliczam godziny-u mnie sie sprawdzilo) tak wychodzi-zobaczysz jutro - jesli minie napiecie brzucha (moze jajnik pobolewac poowulacyjnie), to Ci potwierdz, ze owulka sie odbyla:) a oczywiscie dzisiaj mozna dzialac, bo jest szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie-nie zaliczylabym tego jako staraczkowy, szkoda, ze dzisiaj meza nie ma przy Tobie, bo wtedy na 100% bylby staraczkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh :( to nie liczę..szansa przepadła tym razem :( mąz wraca dopiero w piątek wieczorem jeszcze godzine temu miałam wieksze napięcie w dole brzucha,czułam jakby miało wybuchnąć..wzdęcie ale nie jelitowe. Wzielam ciepłą kąpiel,wyluzowałam się i teraz czuje sie jak nowo narodzona,mineły bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj po staraniach poleciała mi krew, już nie wiem czy to owu, nadżerka czy torbiel. Pierwszy raz tak miałam i troche się denerwuje bo nie wiem o co chodzi. Jak nie urok to ....... zawsze coś, nie może być dobrze, dzisiaj do tego czuje piersi więc wmawiam sobie, że to owu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) co u Was? malinka-moze to byc krwawienie okoloowulacyjne-nie jest to wykluczone, tym bardziej jesli powinnas ja teraz miec, przemadrzala-fajnie, ze moglam sie do czegos przydac i chociaz troche Ci pomoc;) u mnie dzisiaj 5dc, do owulki jeszcze "troche" czasu-no jakies 30-35 dni...chyba, ze nadejdzie wczesniej;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia teraz co cykl bede fotografowac testy i bedziesz je jak wróżka interpretować..:) dziś 14dc , teoretycznie dziś powinna być owu według wszelkich kalendarzy i obliczeń odebralam wynik męza..nasienie idealne,wrecz nieprawdopodobnie dobre jak na jego wage i tryb zycia :) moze jednak potrafiły by 3-4 doby przezyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok-nie ma problemu:) mam nadzieje, ze mi sie uda...3-4 dni to troche duzo (doliczajac jeszcze dodatkowy potrzebny czas), no chyba ze w tej "porcji" nasienia byl jakis niesmiertelny okaz;) czego Ci z calego serca zycze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze ostatnio cos tu bardzo spokojnie jest. u mnie dziś 27dc za dwa dni @. mam bole podbrzusza, piersi czulsze itd. ale czy to na ciaze? nie wiem. dzis nie wytrzymalam i zrobilam test ale nic nie wykazalo. mam nadzieje ze sie pomylil i ze jednak sie udalo tym razem. piszcie jak u Was ile zostalo do testowania, jak sie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemadrzala, nie smutaj sie. Witaj w klubie. Ja w tym cyklu tez nie testuje. Pokornie czekam na @, powinna przyjsc 24.01 o ile jej sie znow nie przywidzi cos. Dzis mam 21dc. Dalej czuje bole brzucha, doszly skurcze w jajnikach. Co jakis czas taka jakby "kolka" w jajniku mnie lapie i za moment odpuszcza. Podziwiam Was dziewczynki za ta wtrwalosc w testach owulacyjnych. Ja robie raz na jakis czas i wogole sie nie znam na tym, jak sie powinno je robic, kiedy i jak interpretowac. ;):DW tych sprawach to ciemniak ze mnie. A co z nasza Iza? Byla tez i justyna,ale sie chyba zmyla...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zyje i ma @ no niestety a moze i stety :) powiedzcie mi teraz jak mam wyliczac dni płodne ?? :):):) bo @ mi sie opozniła o 10 dni dostałam wczoraj czyli obliczac normalnie?? Wylatuje najprawdopodopodobniej do mojego meza 2.02 i cos mi sie wydaje ze wtedy bede płodna :) no i jakie sposoby po stosunku wiem ze pupa do gory i niech leciiiii :):):) pozdrawiam was dziewczynki i zycze najlepszego w kolejnych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) iza-witamy ponownie:) jesli chodzi o dni plodne przy nieregularnych cyklach (tak jak w moim przypadku), dla oznaczenia dni najbardziej plodnych pozostaje mi obserwacja sluzu, szyjki, no i testy owulacyjne. testy sa dobrym rozwiazaniem, gdy nie masz problemow hormonalnych. u mnie sie sprawdza, ale mam pewnosc czy pecherzyk pekl (i byla owulacja)tylko wowczas, gdy testy potwierdzam (czasami) monitoringiem. w przypadku regularnych cykli mozna skorzystac z kalkulatora (np. kalendarz owulacji na netmama.pl).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×