Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Kropa ja bym testowała..nie masz nic do stracenia..ze tak głupio powiem gorzej być nie moze tylko lepiej..wiec co szkodzi zatestowac jutro z rana?? jeśli owu była 14dc to test wyjdzie :) 4 dni po impantacji powienien choć cień cienia wyjsc.A mialaś w ogole jakieś objawy implantacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala przezyjecie :-) kamelia no to może akurat ziolka pomoga i owu bedzie wczesniej - trzymam kciuki :-) kropelko ja bym juz testowala tydzien temu :-) zartuje oczywiscie, ja jestem niecierpliwa i kupilabym z dwa testy i zrobilabym jeden dzisiaj drugi jutro ale to Twoja decyzja, jesteś już po terminie a tym bardziej 2 tygodnie po owu wiec cos by sie juz pokazalo, jak sie boisz to zaczekaj jeszcze :-) a jaaaaaaaaa trzzzzzymam kciiiiiiiuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala a Ty juz bylas sie zapisac na hsg? kamelia pisz regularnie jakie zmiany po tych ziolkach masz ja mysle aby je w nastepnym cyklu pic malinka dziekuje za wsparcie, wiem ze ostatnio tylko smece ale uwierzcie mi ponad 2 lata staran teraz pomimo leczenia nadal bez rezultatu naprawde mnie doluje i zniecheca kropelko ja wychodze z zalozenia ze 3 dni spoznienia daje podstawy do zrobienia testu, tylko uwazam ze najlepiej rano bo potem moga byz watpliwosci "moze gdybym zrobila go rano bylby inny wynik, kupie 2 test" szkoda kasy i nerwow. i czekam na wiesci a jak tam reszta dziewczyn? przeciez nie bylo nas tylko kilka. jak tam nasze ciezarne sie czuja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy implantacji? Nie wiem jakie moga byc wiec nie wiem czy byly:) przed owu mialam bole brzucha i po owu z tydzien chyba dalej mnie bolal. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie nie wiem. Przedwczoraj rozowy sluz. Poza tym mam stan podgoraczkowy juz dluzszy czas. Ale to bez znaczenia o ile wiem. Bialy sluz,ale moze to infekcja jak pisalam wczesniej. Wszystko co obserwuje ma inne wtlumaczenie niz ciaza. Wiecie same jak to funkcjonuje. Zrobie rano ten test przed wyjazdem z domu. Chcociaz mam przed oczami te wszystkie poprzednie sceny z filow pt.TESTOWANIE ;)Zawsze to samo. Nadzieja, nadzieja,nadzieja i nagle...bum. Du** jak zwykle;) Starania od 01.01.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika a po co tu jesteśmy :-) po to żeby wygadać się tutaj gdy inni nie mogą już nas słuchac albo gdy nie chcemy bo boimy sie reakcji i co ludzie o nas pomysla, jakie my jestesmy nienormalne, niecierpliwe i ile o tym gadamy i nie mozemy przestac myslec :-D ja juz o tym w zyciu codziennym mowie malo, zdawkowo, bo jak zaczynam mowic to widze miny tych wszystkich ludzi wokoł, którzy myślą "ta znowu o tym gada" :-D wiec wole dusic to w sobie i wygadac przed Wami, nawet jak zadna nic nie odpisze to i tak mi ulży :-) łączy nas jeden cel, każda ma swoje problemy, rozterki ale cel jest dla kazdej ten sam :-) wspierajmy się w tej walce :-) wiec jak Ci coś leży na serduszku to gadaj smialo i smęć jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko rozowy sluz moze byc objawem implantacji, mocne skurcze itp itd ale tez nie musza :-) wiele kobiet dopiero po pozytywnym tescie stwierdza, ze takie objawy mialy ale nie powiazaly tego z ciaza. Ogolnie pisza na innych forach że już nawet dwa dni po implantacji test wyjdzie pozytywnie ale nie zawsze wiec nie ma sie co sugerowac :-) mam nadzieje ze u Ciebie to wlasnie to i ten rok oczekiwania przyniesie dobry owoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika dziś 23dc , cykle mam z reguły 28-29 dniowe , mam zadzwonić do szpitala 1dc i umówić się na 8-10dc na hsg..wiec to niedługo :( kropla objawy implantacji to głownie plamienia implantacyjne i dziwne uczucie w brzuchu. Z reguły piszą ze to ma być plamienie,brudzenie ale dużo dziewczyn na moim drugim forum piszą ze miały różowy śluz na wkladce,1 kroplę krwi na majtkach,róż na papierze po podtarciu,mega słabą @ , tak więc z tym natężeniem plamiena rożnie bywa. Pisza też ze mają uczucie piejących policzków od impla do terminu @ oraz jak by im ktoś reke na brzychu trzymał :) kazda ma inne odczucia..jedna ma objawy ciązowe od kilka dni po impa a inne nie czują do momentu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala a mam jeszcze pytanko czy lekarz mowil Ci cos o wspolzyciu po hsg czy sie starac w tym cyklu? czy lepiej go odpuscic ze wzgledu na rtg, bo ja wczoraj bylam tak zakrecona ze nawet mi nie przyszlo do glowy aby sie dowiedziec. dzis naczytalam sie o tym badaniu, o doswiadczeniach internautek (chociaz juz kilka razy slyszalam i czytalam niektorych wypowiedzi ale teraz zainteresowalam sie bardziej) opinie sa tak rozne takze jesli moge prosic abys juz po wszystkim napisala mi jak to u Ciebie bylo bo ja mam dopiero 14 dc takze bedziesz pierwsza, z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dc a mnie sutki nie bola a owu w toku, dziwne bo zawsze bola. nowy objaw po clo - to tak dla zainteresowanych o skutkach, zmianach po clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko. No nie wytrzymalam. Kupilam dwa testy. Pre test i apteo, bo tylko takie byly. I nie wytrzymalam. Zrobilam test jakies 30 minut temu. Jest blada druga kreska. Pojawiala sie wolno. A po 4 minutach juz zostala w swojej formie nie ciemniejac. To byl ten apteo. Jutro rano powtorze robiac pre test. Nie cieszcze sie jeszcze bo raz juz mialam blada kreske, duuuzo bledsza niz dzis i @ sie pojawila. Zobaczymy co jutro bedzie test pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko no dzieje sie u ciebie dzieje :) wierze bardzo mocno w to że Wam sie udalo :) że bedzie to nagroda za ten rok cierpliwości :) czekam na wieści z porannego testowanka :) miłej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po tescie. Teraz nie bardzo wiem co myslec. Zrobilam ten pre test i znowu jest blada kreska. Nie trzeba sie wpatrywac zeby zobaczyc. Poprostu jest. Tyle,ze nie taka ciemna jak kontrolna. Golym okiem jest widoczna. Czy nie powinna byc ciemniejsza? Sama juz nic nie wiem... Jak @ sie nie pojawi do czwartku to pojde na bete. Ale gdyby wynik byl z tych testow falszywy to przeciez ktorys by wcale chyba kreski nie pokazywal. Wstawie poziej foty tych testow...same zobaczycie jak to wyglada. A teraz juz uciekam. Milej soboty!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko myśle, że dwa różne testy nie pomyliłyby się ale napewno beta będzie wskazana. Myśle jednak, że to to!!! :-D a w poniedziałek nie dasz rady na bete skoczyć? Po cichutku się ciesze :-) mi nigdy taka nawet blada nie wyszła :-( wiedziałam, że się uda ale jeszcze sprawdźmy tą bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie właśnie do brązowych plamień dołączył różowy śluz ale w zeszłym cyklu też w 25 dc się on pojawił więc ja na nic już raczej nie moge liczyć i pierś lewa ta co zwykle obolała jak skopana aż szczypie cała, prawa leciutko tylko ćmi :-( kropelko w Tobie nadzieja, że to jednak fasolka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko gratulacje:) u mnie tez byla taka preska tydzien po terminie @ a teraz moj synek ma juz 7 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abc myslisz zt to to? Ze moge sie cieszyc? Ze moge mezowi powiedziec? Jesli od ostatniej miesiaczki minely 4tyg w sumie zaczal sie 5tydzien,to beta bedzie dodatnia? Moge sie do lekarza umawiac czy czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 5 dni przed @ beta wynosila 6,2 a dzienpo terminie @ bylo 482,5. spokojnie mozesz juz isc na bete. do lekarza mysle ze jeszcze moze byc za wczesnie bo nawet na usg nic nie bedzie widac. najlepiej umowic sie na wizyte w 6 tygodniu. u mnie bylo juz widac zarodek z serduszkiem. mozesz spokojnie chwalic sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) kropoelko-GRATULACJE!!! nie znam sie na testach ciazowych, ale na pewno jest pozytywny!!!:)nie trzeba sie tu znac;)jest druga kreska-tu nie liczy sie jej kolor, ale obecnosc:):)):) mam nadzieje,ze rozpoczelas kontunuacje tej "naszej" fali:) uwazaj na siebie:) ja-ze wzgledu na problemy i leczenie bieglabym do lekarza od razu po pozytywnym tescie:) ale niech wypowiedz sie tez bardziej zorientowane osoby:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko ja tylko POGRATULUJE :) tu nic więcej nie trzeba pisać i teraz uważaj na siebie, z własnego doświadczenia tylko napisze "nie słuchaj osób które mówią iż ciążą to nie choroba" bzdura! ja takich osób słuchałam (nie wiem czy to był powód straty ciąży ale...) latałam sprzątałam dźwigałam bo słuchałam takich "mądrych" rad. Leniuchuj ile się da:) oby to był początek i dla nas wszystkich....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę napisać swoje zdanie to bym zrobiła betę jak najszybciej a do lekarza poszłabym w 6 tyg. ciąży czyli 6 tyg. po @ czyli 4 tyg. po owu. wcześniej wiem że nie ma sensu, ja byłam w 5 tyg.pierwszy raz i był tylko pęcherzyk musiałam przyjść w 6. bierz kwas fiolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy biore oczywiscie codziennie. Jutro rano znow zrobie test. Musze zobaczyc co pokaze. No i w poniedzialek pojade na bete do szpitala. I jak juz beta pokaze wynik z ktorego bede mogla sie naprawde cieszyc to zadzwonie do lekarza i sie umowie na wizyte w nastepnym tygodniu, to bedzie 6 tydzien od dnia @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:) a nie wierzyłaś naprawdę Twoje szczęście dodało mi trochę pozytywnej energii, cieszę się razem z Tobą kropelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×