Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

kamelia jasnowidzem nie jestem:) bo i sobie z chęcią te 2 kreseczki wywróżyłabym:), ale tak coś czuje "po kościach" hehe:) że się Tobie udało, gdyż ostatnio tak leżąc gdy napisałaś że owu masz wcześniej "przyszłaś" mi do głowy i tak mi się wydaje że to właśnie dlatego:) malinko to może mierz temperaturę (wiem że jest trochę z tym "zachodu" ale co się nie zrobi....) bo z tego co pamiętam to testy owu raczej u Ciebie odpadają tak? ja mierzyłam temp. ale robiłam to dla potwierdzenia swoich odczuwalnych objaw owu, było to trochę męczące zwłaszcza że w tygodniu mierzyłam o 5 rano to i wolne dni starałam się również o tej samej godzinie:) kamelia ja nie odbieram sobie nadziei ten 1 % szans gdzieś tam we mnie jest. tym bardziej że teraz przy tych cyklach z clo to fl jest znów z innymi objawami i nie umiem jak na razie tego wszystkiego połączyć w jakiś schemat. Kiedyś myślałam że jak będą bolały mnie sutki tzn że jestem w ciąży bo tak miałam gdy zaszłam (nigdy wcześniej i później tak nie było) ale niestety w poprzednim cyklu sutki bolały a się nie udało, teraz też bolą ale już się tak nie cieszę. dlatego mam takie a nie inne nastawienie, nie mówiąc już że 2,5 roku starań robi swoje. Ale !% jest ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko-a testy owulacyjne? mozesz stosowac? chociaz zmiane sluzu tez powinnas zauwazyc...z dlugosci cykli ciezko wyliczyc przy nieregularnych cyklach i niewiadomej dlugosci fl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Ciebie kanika:) pisz kochana co u Ciebie i ja rowniez bede Was informowac na gorąco;) malinko-mierzenie tempki moze nie byc pomocne, bo nie ma reguly, ze jest spadek przed owulka ale po owulce zawsze jest wzrost-czasem juz przed owulka czasem po...jesli testy owulacyjne odpadaja, to sluz lub szyjka moze tu byc pomocna lub przytulanki co 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no testy owu odpadają :-( w poprzednim cyklu zaczełam mierzyć temperature ale dopiero od 20 dc bo wcześniej zapomniałam, że mąż kupił mi nowy termometr (zapomniałam, że go mam ). Teraz zaczne po @ ale nie znam się na tym dokładnie kiedy i jak wypada owu, ciężkie to dla mnie, śluzu prawie nigdy nie mam b.j tylko taki mętny, wodnisty to biore go za płodny bo bardziej płodnego nie mam ;-) a szyjka to też nie moja mocna strona, czasami rozpoznaje a czasami ciężko mi wyczuć jaka jest pozostają mi starania co 2 dni od 10 dc tak mniej więcej chyba, że castagnus zrobi coś z moim śluzem na płodny ;-) Ja Wam daje po 99%, że ten miesiąc będzie tym cyklem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie dzis 19dc;) coraz blizej celu :) obyyyy:) staranka sa caly czas bo juz sama zglupialam kiedy ta owu jest. wczoraj bolaly jajniki wiec moze wczoraj? byloby fajnie:) dziewczyny ktorym sie udalo moze dodacie jakies zdjecia z usg jak macie chetnie zobacze :) chetnie zobacze nawet tylko te gdzie jest tylko sam pecherzyk:) a teraz biore sie za lekture :) ktora podeslala kamelia :) sama u siebie nie widzialam typowo plodnego takiego jak wszyscy mowia wiec chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dziękujemy za lekture, przeczytane a teraz wdrażam w życie ;-) tylko czekam na koniec @ a końca nie widać ;-) mam nadzieje, że mi wyjdzie z tym śluzem i temperaturką bo pewnie bede sie troche przy tym denerwowała ;-) ale mi się dzisiaj nic nie chce :-( mam lenia okropnego... oczekuje daj znać co tam u gina a Ty kaniko jak sprawy się mają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co nowego uWas? kanika-mam nadzieje,ze @ jeszcze sie nie pojawila;) oczekuje-daj znac jak po wizycie:) licze na to ze z przemadrzala juz wszystko ok i niebawem napisze:) u mnie dzisiaj bol piersi jeszcze wiekszy (no i piersi jeszcze wieksze), ale mam tak zawsze w fl (w tym cyklu duzo wczesniej).moze tez dlatego,ze owulka byla wczesniej i prg wzrasta z dnia na dzien.wczeoraj wieczorem lekkie kłucie i pobolewanie szczegolnie jajnika, z ktorego byla owulka, dzisiaj od rana podobnie - moze tez dlatego, ze jestem 7dpo i dzisiaj (oraz jutro) jest szczytowe wydzielanie prg i cialko zolte na tych najwyzszych obrotach.poza tym zadnych zmian w sluzie i szyjce-wszystko jak w fl.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj dziewczynki, kaniko czekamy na infooo, oczekuje mów co tam Ci gin powiedziała ;-) kamelia niby tak jak zawsze a jednak może coś z tego będzie ;-) przemadrzala czekamy na Ciebie i na relacje ;-) Mam nadzieje, że dobrze się czujesz i nie było tak strasznie ;-) u mnie 6dc, już końcówka @ ale pewnie jeszcze do jutra i zaczynam mierzyć temp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oczywiscie dam znac ale do gina na 13.30 wiec jeszcze chwilka zostala. ten cykl jest totalnie inny od wczesniejszych. sama nie wiem juz na jakim jestem etapie, licze ze powie mi dzis ze np. jestem juz po owu i bede spokojnie czekala na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie rozkręca się 1 dc, od rana pobolewa mnie brzuch i mam brązowe plamienie więc tak jak przypuszczałam 1 pęcherzyk nie zdziała cudu u mnie skoro 3 nie dały rady. także na początku następnego cyklu hsg już dzwoniłam do kliniki, dobra wiadomość jest taka że nie 600 zł to kosztuje a 350 zł. A od niedzieli podwójna dawka clo. Ze mną naprawdę musi być coś nie tak że nie wychodzi. A ten m-c naprawdę miałam jeśli chodzi o stres i inne czynniki naprawdę spokojny i dobry. No nie jest mi pisane być mamą, pozostanę pewnie tylko ciocią. Co m-c to sami jedna wielka załamka:( teraz już naprawdę nie wierze że się uda. Trzymajcie się, ja muszę odchorować swoje nieszczęście przemadrzala jestem myślami z Tobą, odezwij się jak wrócisz oczekuje napisz co tam gin Ci powiedział:) kamelia bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i wierze:) malinko między nami nie będzie teraz dużej różnicy w cyklu oby był to Twój szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko-bardzo mi przykro...mam nadzieje,ze dojdziesz do siebie, poczujesz sie lepiej...wiem, ze zadne slowa nie zlagodza bolu i smutku,ale szczerze wspolczuje:( kanika-nie zalamuj sie i nie mysl o sobie w taki sposob. tak nie mozna...a inseminacja wchodzi w gre?jak nasienie meza?nigdy nie proponowali tego zabiegu?moje powazniejsze leczenie zaczelo sie ponad 11 lat temu (wtedy jeszcze nie planowalam dziecka, staranie nie trwaja tyle czasu, ale chcialam uregulowac cykle-zeby @ pojawialy sie), a z mezem nigdy sie nie zabezpieczalam i licze na to, ze sie uda:)nam tez sie uda:) przypominam,ze wiele razy slyszalam, ze nie zajde w ciaze...nam zaproponowano zabieg inseminacji, ale wymagane jest badanie meza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie a wiec... nie mam tylozgiecia...jesli przez nastepne dwa misiace nie zajde to skieruje mnie na laparoskopie. w lewym jajniku byly trzy pecherzyki ale one maleja wiec albo jestem po owu z prawego co niby tak powinno byc (jesli odbywa sie raz z lewego a raz z prawego ) abo bedzie to cykl bezowulacyjny ale dziwne bo pecherzyki rosna (tak powiedziala) w 5dc mam isc na usg czy rosna pecherzyki. dodam ze u mnie dzis 20dc wiec na pewno nie pekna te z lewego mialy tylko 11, 13 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko :-( :-( :-( bardzo mi przykro, żadne słowa tu nie pomogą ale prosze nie zostawiaj nas, pisz kiedy potrzebujesz :-( kaniko mam nadzieje, że uda Ci się przed hsg i nie będziesz musiała przez to przechodzić :-( nie trać nadziei, wiem, że to ciężkie bo co miesiąc sama przez to przechodze, najgorsze są pierwsze dni @ apotem ide do przodu i tego Ci życze... trzymam mocno kciuki aby nasz topik zamienił się cały na ciążowy i mamusiowy... smutny dzień :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko tak mi przykro....ale nie poddawaj sie uda sie na pewno...wszystkie zostaniemy mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastka przykro mi:(, wspolczuje wiem jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście smutno się zrobiło. Druga osiemnastko trzymaj się jakoś. Zadne słowa tu niestety nie pomogą. Ale tak jak pisały dziewczyny, nie zostawiaj nas. Pisz zawsze jak bedziesz miala potrzebe czy ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo ja juz nie moge sie polapac... robie tabelke:) dopisujcie sie :) mam nadzieje ze ulatwi nam ona utrzymac nasz temacik:) bedzie nam latwiej( tak mysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek oczekuje..........4 cykl.....@20.01.2013......test.19.02..........21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie dopiszecie:) jako date testowania wpiszcie np.date spodziewanej @ bo wiem ze roznie wywa z tym testowaniem....jesli ktos testowanko ma wczesniej niz ja to wpiszcie sie wyżej zeby bylo chronologicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...wczoraj zrobili mi wszystkie badania krwi , usg , wymaz itd dziś rano dali mi..uwaga uwaga ... 2 no-spy heheh i zaprowadzili na badanie. Tam dzięki bogu był fajny lekarzktóry widział ze ja zaraz zemdleje ze strachu ,wpuscił mnie pierwszą przed dziewczynami. Powoli wszystko robił,starał sie delikatnie ale zakładanie tego ustrojstwa do macicy strasznie bolało W pewnym momencie zaczełam sie spinać i jęczeć ze nie chce ze ma przestać , kazał zakaszleć i w tym momencie odwrócił moją uwagę i mnie ukuł mocno tam ,samo wpuszczanie kontrastu było faktycznie jak mocna miesiączka. Było mi gorąco,zeszłam z tego łozka mokra jak po 4 tygodniach nie mycia się ....nigdy wiecej w zyciu!!!!!!!! Jajowody drożne a same wyniki sa takie: wyniki z 10dc: estradiol 42,09 pg/ml FSH 7,52 TSH 1,65 prl - 10.80 i nie zrobili mi po obciązeniu nie wiedzieć czemu wynik usg : tyłozgięcie , endometrium 2-3mm, jajniki z drobnymi pecherzykami ( to dobrze?wydawało mi się ze powinien byc jakiś dominujący już,zawsze w 12dc mialam już taki ok23mm,no chyba ze nie na tym sie skupiali)Myometrum prawidłowe,bez zmian ogniskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ile tegoooo... nic z tego nie rozumiem ale wierze ze teraz na pewno Wam sie uda :) a kiedy mozna sie starac? juz w tym miesiacu czy dopiero w nastepnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już teraz , myślałam ze bedzie owu szybko , ze zaraz sie zacznie śluz jajowy , zawsze 9-10 dc sie zaczynał ale ni widu ni słychu. Dodatkowo zmarwiło mnie ze nie został wyszczególniony rzaden pecherzyk na wyniku usg...być moze są małe i urosną potem.Owu sie przesunie..dobrze ze moj mąz wział urlop..mamy czas od jutra do kolejnej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do roboty teraz :) z łożka nie wychodzic:) dopisz sie do tabelki moze im bedzie Nas wiecej to reszta tez sie dopisze.. bedziemy wogole wiedzialy ile nas jest bo teraz to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja się trzymam i staram się zapomnieć. Nie byłam w stanie temu zapobiec, więc nie rozdrapuję rany. Dzieciątko będzie zawsze w moim sercu, chociaż wolałabym żeby było ze mną. Trzymałam za Was cały czas kciuki i trzymam nadal. Ja muszę odczekać przed staraniem się ponownie, jeśli okaże się, ze w ogóle coś z tego będzie. Ale muszę czekać do wizyty kontrolnej za 1-2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×