Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

ach Ci lekarze...gdy sama sie badam to wydaje mi sie że prosta to ona nie jest a raczej pochylona w jedna strone...no ale regularnie chodze do gina i nic by mi nie powiedziala...swoja droga to ide do gina w piatek zobaczymy co mi powie na te moje bole, zobaczymy jak mnie potraktuje...u mnie dzis 16dc..wiecie co tak zauwazylam ze mam sluz ale on jeat raczej taki serkowaty...co to oznacza? chyba ktoras pisala cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko to ja juz sie zakrecilam jak nie wiem... w sumie to ciezko mi okreslic kiedy mam te dni plodne bo rozne cykle mam raz 28 raz 29 a ostatnio 30dni trwal. ale nie czulem tej owulki nic a nic mnie nie bolalo...dziwny ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala w takim razie co szpital to inne zasady, u mnie pobyt w szpitalu 1 dzień, a badania tego samego dnia rano co hsg, aha i tylko 2 pacjentki na tydzień badają dlatego takie kolejki. mogłabym do innego szpitala ale akurat w tym drugim to wiem że jest "rzeźnia", mam złe doświadczenia i po prostu boję się tamtych lekarzy. dlatego pewnie prywatnie wykonam. Ale jak będziesz po, to napisz jak było. Ja trzymam kciuki w piątek:) oczekuje tyłozgięcie to tak jak pisała przemadrzala przy badaniu gin lekarz od razu tą wadę zauważy, ja też to mam i za każdym razem jeśli byłam u nowego lekarza każdy mnie o tym informował. Ja nie odczuwam jakichkolwiek dolegliwości z tego powodu albo po prostu nie umiem powiązać tego z czymkolwiek co czuje. mnie dość mocno czasami pobolewa, kuje, nie wiem jak to nazwać, ciągnie w podbrzuszu, trochę jak skurcze ale może to nie to, sama nie wiem. ból jak na @ ale jakby inny, bez clo tak nigdy nie miałam. Już bym mogła dostać @, bo teraz to jest tylko takie głupie czekanie, głupie bo nie ma 100% pewności że się nie udało jest ten 1% wątpliwości i ta NADZIEJA, głupia nadzieja. No nic aby do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko trzymamy kciukasy :-D ja sobie dzisiaj zapodałam castagnus no i zobaczymy ;-) na ulotce jest też napisane, że stosuje się go również przy problemach z prolaktyną, ja normalną mam o.k ale nie miałam robionej z obciążeniem więc może to jakoś pomoże, dodatkowo piszą o tych dodatkowych plamieniach w cyklu. No mam nadzieje, że będzie dobrze :-) Biore już 9 tabletek dziennie, w życiu nie pomyślałabym, że zamienie się w chodzącą apteke ;-) oczekuje ja teraz też już nawet nie domyśle się kiedy będzie ovu bo mi sie pochrzaniły cykle :-( Cykle 27-32, troche starań mnie czeka w tym miesiącu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odezwe sie do Was dziewczyny w weekend jak juz minie mi ten okres cyklu i bedzie po. Bo nie to ze Was mecze to i sama sie zadreczam. Mam miec gosci wiec bede miala zajecie i moze nie bede myslala o tym swoim "problemie" dzis mialam taki skurcz w podbrzuszu ze musialam sie zatrzymac autem. normalnie cuda sie dzieja. wszystkiego dobrego Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kanika-gdybys zmienila zdanie i znalazla czas-mozesz nas bez wyrzutów sumienia zameczac:) chetnie poczytamy:) i pamietaj, ze dopoki @ sie nie pojawi-jest nadzieja!!!:) jak wczesniej pisalam - jutro mam wizyte u lakarza - od razu dam znac co i jak i czy uzna poziom prg za niski czy ok. ten cykl z castagnusem i ziollkami troszke inny-widac znowu lepsze zmiany fl (szyjka, sluz):) ciekawe ile dni bedzie miala ta faza...?w poprzedmin cyklu od owulki bolaly/pobolewaly/zakuwały mnie jajniki (7dpo przez kilka godzin strasznie bolał ten, z ktorego byla owulka-pewnie dlatego ze wtedy cialko zolte pracuje na najwiekszych obrotach). z kolei w tym cyklu nieco inaczej - jajnikow na razie nie czuje, ale piersi bola od owulki z dnia na dzien coraz bardziej-moze to swiadczyc takze o zbyt niskim prg.jutro pewnie bede miala usg-dowiem sie jakie jest endo i czy owulka w ogole byla. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oszaleje chyba do 13 lutego. Wczoraj mi się wkrecilo, że może ja się niepotrzebnie ciesze. Przeszło mi przez myśl, że może to ciąża pozamaciczna i co wtedy. I najlepiej już dziś poszlabym na usg. Tragedia jakas, mówie wam. Albo poszlabym znow na bete. Ale chyba szkoda pieniędzy. W końcu to 50zł. Jednak ciężko bedzie do przyszłej środy wytrzymac. Masakra, mówie Wam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko-badz dobrej mysli - jesli to Cie uspokoi to idz nalepiej i zrob badanie bety - i nie denerwuj sie, gdyz stres nie jest wskazany w stanie blogoslawionym:) ja poszlabym-po co sie stresowac jeszcze tydzien, no i pal licho te 50 zl-najwyzej odpuscisz sobie inny zakup w tym miesiacu... na testy ciazowe nie jest szkoda kasy-nawet na kilka sztuk, wiec pomysl sobie,ze to dla wlasnego zdrowia, spokoju duszy i ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro beta była 688 to po 5 dniach jaki musialby byc przyrost zeby bylo wiadomo, ze wszystko jest dobrze? Bo w ciąży pozamacicznej to przyrost chyba jest maly... Czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla goryczy - beta co 48 godzin powinna przyrastać min. 66 % :) policz sobie i zrób bete bo to Cię uspokoi. Jak urośnie za bardzo to mogą być bliźniaki jak za mało to sama wiesz co to oznacza..trzymam kciuki. 50zł to nie jest dużo za taką wiedzę..a w ogóle dziwnie drogo u Was , u mnie beta w labolatoriach kosztuje max 30zł :) Dziś 7dc i leci ze mnie dalej , za długo trwa u mnie @ , co to może oznaczac??? lekko mnie to irytuje.. Czuje jak mi się już przecherzyk rozpycha..niedługo bedzie owulka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mialam dzisiaj wizyte-i tak:wynik prg lekarz uznal za ok, nie ma potrzeby przyjmowania prg w tabletkach w II fazie. mialam wykonane usg-znowu potwierdzona owulka:), widoczne piekne cialko zolte i endo 13 mm.maz ma koniecznie zrobic badanie nasienia i jak przez nastepne 3 cykle juz sie nie uda,to mamy sie zglosic na inseminacje.lekarz twierdzi, ze nie ma co tracic wiecej czasu i ciagle faszerowac mnie to tym to tamtym skoro moze to maz ma slabe nasienie...na razie jestem kilka dni po owulce (byla w piatek), jak wspominalam jajnikow "nie czuje", ale piersi bola coraz bardziej, szyjka twarda,zamknieta i nisko,sluz nieplodny.bede informowac na biezaco jak dluga w tym cyklu bedzie moja fl (pierwszy cykl z ziolkami i koncze kuracje castagnusem):) a co u reszty?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno-lekarz mowil,ze gdy test ciazowy wychodzi pozytywnie, to na wizyte nalezy przyjsc 6 tygoni po @ (przy cyklach 28-dniowych), czyli to wychodzi jakies 4 tygodnie po owulce.mowi,ze nie ma sensu wczesniej, bo i tak nic nie bedzie widac. hormonow tak "na w razie czego" w fl nie nalezy brac-nic nie przepisuje.piszcie piszcie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moja wizyta bedzie jakos 5 tygodni po owu. Czyli 7 tygodni od dnia @. Tak czy siak swoje trzeba odczekac. Najpierw na owu, pozniej na zrobienie testu a teraz na wizyte ;). Życie to jedno wielkie czekanie, hehe ;). Widze, ze co raz mniej nas sie tutaj udziela. Szkoda, żeby forum nam wymarlo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas:) nie zawsze mam co pisac wie czesciej tylko czytam. u mnie dzis 18dc.. nie mam pojecia czy byla owu czy nie..juz jestem w tym tak zakrecona ze szok. wczoraj bolal lewy jajnik. jesli owu wystepuje raz w lewym raz w prawym to teraz powinnam miec z prawego. sama juz nie wiem. staranka ca co dwa dni a raczej co 36godz :) :) staram sie zeby nie mijaly az dwa cale dni:) pozostaje czekanie, czekanie czekanie hehe moj login mowi sam za siebie :) aaaa w piatek do gina zobaczymy co powie na te bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam nie pisac ale skoro piszecie ze forum cichnie to sie odezwe:) ale o sobie nic nowego nie napisze, bo na 100% @ przyjdzie, to co czuje to nie sa napewno sygnaly na ktore czekam. kamelia ja mysle ze Tobie w tym cyklu sie udalo, tak cos czuje;) oczekuje troche Ci zazdroszcze tej nie swiadomosci momentu wystapienia owu, tez bym chyba tak wolala:) kropelko czy Ty mialas/masz duzo tego sluzu i jaka ma on konsynstencje? siostra go nie miala ja tez gdy zaszlam w ciaze ale wiem ze u niektorych wystepuje. przepraszam ze pytam jak w "punkcie informacyjnym" ale to mnie interesuje a moze innym sie przyda, w koncu juz teraz wiesz jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje , prawda ze z reguły raz jeden raz drugi jajnik owuluje ale..ale czasem jest tak ( w wiekszosci przypadków) ze kłuje raz jeden a raz drugi :) Ja wiem ze mam owu z lewego a czuje i lewy i prawy,to lubi tak naprzemiennie pikac. W tym miesiącu mam owu z prawego raczej a czuje i lewy i prawy :) Dziewczyny trzymajcie kciuki...jutro o 8 rano idę na oddział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-dziekuje za mile słówko:) Ty nie trac nadziei-znow powtorze,ze nadzieja jest dopoki @ nie nadejdzie.ja bede pisac co sie dzieje, bo @ u mnie powinna pojawic sie najpozniej 15 lutego (wiec troche czasu jeszcze pozostalo), ale po szyjce oraz sluzie i tak poznam czy nadchodzi;) przemadrzala-jestesmy z Toba kazdego dnia:) a jutro jeszcze bardziej myslami i sercem bedziemy przy Tobie-nie matrw sie-wszystko sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dziewczyny a jednak chyba prawy jajnik :) wlasnie oczyszczalam nosek :) i az nie moglam tak mnie zabolal prawy jajnik. myslicie ze to owu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia pytajcie o co tylko chcecie, dla mnie to zaden problem. Śluz mialam bialy i gesty, lepki nawet sie wydawac może. Teraz mam nadal bialy, smietankowy sluz, z tym, ze jednego dnia czuje ze jest go duuuzo, a innego jakby duzo mniej, prawie sucho. Ja tez Was codziennie czytam, ale coz ja mam tu do pisania jak jestem zawieszona. Zanim nie pojde do gina to nie powinnam nawet sie chwalic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala trzymam kciuki:) powodzonka, bedzie dobrze a potem juz tylko 2 kreseczki kropelko dziekuje i jeszcze 1 pytanko co do Twoich jakichkolwiek pobolewan, boli przed terminem @ co czulas, jaki to ew.bol? ja pamietam tylko jak przed data @ mialam silne skurcze, klucia w podbrzuszu i pobolewanie jak na @ no ale ja tamta ciaze stracilam i nie wiem jak jest poprawnie. a kolezanki czy siostra mowia ze nie pamietaja, a Ty "swieza" przyszla mama to moze tak na goraco podsumujesz jak to wygladalo. dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemadrzala ja tez mooocno trzymam kciuki i nic sie nie martw. Wszystko pojdzie gladko!! Co do boli to mialam takie jakby skurcze w podbrzuszu,czasem w okolicach jajnika. Ale doslownie identyczne jak w oczekiwaniu na @. Tyle,ze sluz caly czas jak mleko, szyjka miekka i zgaga. Zgaga meczy mnie do dzis. A i jadlam ogromne ilosci kiszonych i spalam;) tak mocno trzymam za Was wszystkie kciuki!! Wierze,ze uda sie kazdej:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala no i oczywiscie ja tez trzymam kciuki, trzymaj sie tam, jak dziewczyny mowia nie obejrzysz sie a juz beda dwie kreseczki :-) kaniko jutro termin, czekamy razem z Toba :-) kamelia no to faktycznie pomogly te specyfiki na tak dlugie cykle, normalnie to na owu czekalabys jeszcze dlugo a tu juz poo :-) teraz trzymamy kciuki za udany cykl :-) oczekuje da jznac co Ci ginka powie, jak jestes po ovu to gin to powinna zobaczyc :-) u mnie 5 dc, @ strasznie mocna tez nie wiem z czym to ma zwiazek, castagnus przyjmuje juz czwarty dzien, mam nadzieje ze pomoze chociaz na te plamienia i ze bede czula ovu bo kompletnie nie mam pojecia kiedy sie starac :-) pozdrawiam Was kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) witam Was "tłuściutko" w ten czwartek, kiedy kalorie (i ich liczenie) nie istnieja;) od rana trzymamy kciuki za przemadrzala:) u mnie piersi bola jeszcze bardziej,jajniki jak dotąd nie bola-na razie nie lacze bolu piersi z ciaza, gdyz zawsze bola mnie przed @ (ale nigdy tak wczesnie od owulki-okolo owulki bola tylko sutki, a bol piersi zaczal sie nasilac juz dzien po), zawsze mam zylki itp.ale moze to byl przez ziolka.poprzedni cykl z castagnusem przeciez tez byl inny-caly czas po owulce bolaly mnie jajniki. do @ jeszcze tydzien, wiec sie wyjasni:) a o zmianach na bieżąco bede informowac:) piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia pisz co tam nowego zauwazasz w tym cyklu, to bedzie ten szczesliwy wiec takie info moze byc przydatne ;) malinko nigdy nie masz oznak owu? bol piersi, sluz, bol brzucha temperatura? u mnie bez zmian, wczoraj mialam jednorazowe zalanie sluzem, byl taki mleczny ale ta ilosc zaskakujaca. piersi bola cale i sa twarde, brzuch nie pobolewa ale tak mam zawsze na 2-3 dni przed @. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-czy Ty jestes jasnowidzem?skad Ty to wiesz...?wszystkie objawy z kazdego cyklu mam zapisane-prowadze karty obserwacji cyklu (aktualnie łącznie z temperatura), wiec na pewno wszystko napisze-dzien po dniu (o cyklu, ktory okaze sie szczesliwym).poprzedni cykl juz byl inny, a ten...hmmm...na razie nic niezwyklego sie nie dzieje-poza owulka, ktora zjawila sie duzo duzo szybciej i tym wczesniejszym bolem piersi-tylko to jest inne.a czy Twoj cykl nie okaze sie byc tym szczesliwym? mi dajesz nadzieje a sobie odbierasz? czekamy z Toba do pojawienia sie lub nie pojawienia sie @. potem bedziecie czekac ze mna:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko kiedyś nie miałam żadnych objawów ovu, a przy lekach one występują ale też zależy od cyklu, boje się że zaśpie, ja to lubie wiedzieć na początku cyklu w jakie dni mamy się starać chociaz tak na oko :-) Wam obu się uda i za to trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×