Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ? jakabyłabydecyzja

Ciężarne Mamy co byście zrobiły gdyby wasze dziecko okazało się mieć downa

Polecane posty

Gość dcdda
to zależy na co dziecko ma być chore. dziecko z downem może nie będzie się czuło nieszczęśliwe, nie wiem, nie znam się. ale dziecko bez rąk i nóg już może się tak czuć prawda? poza tym nikt nie zaprzecza, że jest to również ulga dla rodziców - nie każdego stać na leki, rehabilitację, itd. poza tym jest to także męczarnia. taką decyzję podejmuje się biorąc pod uwagę zarówno dobro dziecka jak i swoje, to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Modka/ten co mnie kontroluje nie pierdol jasne że wiem co do mnie piszecie ty wiesz też że lubię się dobrze zabawić - dokładnie na tym forum taka rozrywka mi tylko pozostała szkoda że się ujawniłas/es byłoby ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasroczkaaa2
znam kilkoro dzieci z downem. wśród nich są takie u których choroba jest tak mało zaawansowana że nieraz trzeba się zastanawiać czy rzeczywiście ma downa. moim zdaniem down nie jest najgorszy. najgorsze jest porażenei mózgowe niestety niewykrywalne ani w ciąży ani nawet zaraz po urodzeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
hmm.... każdy tu przecież pisze, że to nie życie ani dla dziecka ani dla rodziców, nikt się niczym nie zasłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Ciekawi mnie tylko dlaczego napisałas/es na mnie frustrat bo to akurat nie prawda, to że pisze głupoty o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
A ja myślę, nie zrozumiałas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiehieheie
a to też fakt, mój mąż zna kobietę, która ma tak lekkiego downa, że ma nawet męża i dziecko... Ale to chyba dość rzadki przypadek, dużo częściej są to prawie warzywka... ja natomiast nie usunęłabym dziecka bez rąk czy nóg ale zdrowego psychicznie... myślę, że to różne choroby umysłowe są najgorsze dla rodziców i dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
zesz kkurw A ja myślę, nie zrozumiałas.. przecież nie pisze do Ciebie tylko do hmmmm... więc nie wiem o co Ci chodzi, bo jak na razie to najmniej tutaj rozumiesz Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko dlaczego to chore
Po 1. miałeś nie wracać :D Po 2. składam CV na Kafe, żeby mnie zatrudnili jako Moderro :D Po 3. jak sie lubisz zabawić, to zamów panny jak cię stać albo choć skocz na redtube i zwal z druta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
A ja myślę że. A to przepraszam czytam na spontana bo czekam na mojego "czytacza" najwierniejszego.. TYLKO DLACZEGO TO, e weź do Ciebie nie pisałem tylko do tego co o mnie wie "dużo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
"czytam na spontana" - wtf :D? chyba "po łebkach :D No dużo, dużo, dajesz się poznać :) jako nieudolny sfrustrowany prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Nie jestem sfrustrowany, ale niech ci będzie w sumie w dupie to mam intryguje mnie jedynie skąd o mnie cokolwiek wiesz? I czemu postanowiłas/es się ujawnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Odpowiedz na to drugie bo na to pierwsze chyba znam odpowiedz. W ogóle szoke że ktoś się mną interesuje nawet jeśli sprawdzacie czy jestem "niebezpieczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
Ani się nie ujawniam, ani niczego nie sprawdzam :D. Lubię robić z ciebie idiotę i odsłaniać twoje "prowokacje" czyli marne wypociny mające podnosić kobietom ciśnienie, będące powodem do pokiwania nad tobą głową z politowaniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
No wiesz a kto wam zarabia na reklamach jak nie moje tematy już się ujawniłas/es wiem że ktoś tam mnie obserwuje a to mi daje więcej motywacji :P a trochę jeszcze tu posiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Swoją droga sami jestecie winni temu stanu - chyba że nie rozmawiam z ta osoba która mam na myśli zresztą mniejsza w to. Trzymaj się i mnie nie obrażaj, nie bierz wszystkiego do siebie i nie traktuj tej głupiej strony jak rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
Ty naprawdę wierzysz, że jestem Moderro :D? Pochlebiasz sobie, ale to mnie nie dziwi ;). Gdybym była Modem to usunęłabym twoje wpisy, niuniuś :D. Będziemy się bawić w takim razie - ty będziesz dalej próbował dennie prowokować, ja będę dennie twoje prowokacje torpedować (jak na nie trafię). W końcu co innego będziesz robił ze swoim życiem, sam pisałeś, że tylko to ci pozostało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
"Trzymaj się i mnie nie obrażaj" Ty też się nie puszczaj i nie obrażaj wszystkich naokoło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
No pozostało..na stan obecny. Kurcze chyba znowu pisze z niewłaściwą osoba to ty wcześniej nazwałas mnie chłopcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
Nazwałam cię na kaffe już wieloma rzeczownikami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioreuwrioew
Najgorsze co mozna zrobic to urodzic i oddac. Najlepsze- usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
I na tym nie przystawajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
;) do poczytania zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Zaraz zaraz, a skąd wiesz które prowo jest moje a potem jeszcze wiele o mnie wiesz..? Cos mi się zdaje że jesteś czymś więcej niż wyłapywaczem prowokacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
Nie, po prostu mam Szklaną Kulę :D. A tak poważnie - twój styl jest bardzo łatwo wychwycić. Może nie dla początkującego czytacza, ale ja tu siedzę już lata :D. I nie, nie jestem Modem :D, chociaż wiem że byś chciał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
No ciekawe jak za każdym razem pisze innym stylem coś tu grubszego się kroi a ty przez przypadek wpadłas/es wiedz że będę czujny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklslljdkddjdj
Nie niuniuś, nie piszesz innym stylem, choć tobie się tak wydaje :D. Dziwi mnie niepomiernie, że nie widzisz prostej zależności - tak jak ciebie bawi układanie prowokacji, tak mnie bawi ich torpedowanie, jeśli na nie trafię :). Musisz sobie dołożyć teorię spiskową, bo inaczej musiałbyś przyznać, że nie jesteś tak dobry w tym prowokowaniu, jak sądzisz że jesteś :). A bądź czujny, bądź - kafeteriankom to na zdrowie wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Kręcisz i to bardzo, wodzisz mnie za nos a przynajmniej tak ci/wam się wydaje. Gowno co mi zrobicie wpadliście znajdźcie "innego" psychola bo ja się tylko dobrze bawie i jest spora różnica między tym kim jestem na necie głównie za sprawa impulsu, a tym kim w rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljdlahdlahd
niuniuś, nie podniecaj się tak, bo ci jeszcze zaszkodzi :D. Szczególnie w połączeniu z manią prześladowczą :D. Nie sądzisz, że gdyby Moderator cię śledził, to chciałby przedsięziąć cokolwiek w stosunku do ciebie :D? Zablokować IP, dać znać Policji o popełnieniu przestępstwa/wykroczenia, no cokolwiek :D? Ja po prostu wiem, kiedy piszesz, bo poznaję twój styl :D i odsłaniam te twoje nędzne prowokacje jak mam ochotę ;). I wcale nie zamierzam poprzestać, czy uważasz mnie za Moderro czy nie, bo lata mi to koło pióra :D. Ja sę po prostu dobrze bawię. A teraz będę się jeszcze bawic twoim strachem przed prześladowaniami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz kkurw
Nie boję się bo to dla mnie tylko zabawa, ale ciekawi mnie skąd wiesz że np jestem niepełnoletni hmm zaintrygowało mnie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×