Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaa:(

10kg w ciągu 3 miesc. relane?

Polecane posty

Gość załamanaaa:(

Dziewczyny ! Sprawa wygląda tak.. rok temu w październiku ważyłam 78kg..161cm. Nigdy nie należałam do osób szczupłych,ale wtedy naprawde dobrze wyglądałam. Nie jak jakaś mega laska:D ale nie było tragedii...przez rok zgrubłam 10kg!!! Wyglądam okropnie;/ najgorsze są uda;/ Jak myślicie dam rade stracić to 10kg w 3miesiące? jest to w ogóle realne? Postawiłam na diete 1000kcal. Moim problemem jest to,że mam niechęć do sportu:/ poradzcie jakieś ćwicznia:) DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze bez problemu
To tak wychodzi mniej wiecej kg tygodniowo. Ja tak chudnę. Ale dziwne ze przy 161 i 78 ty twierdzisz ze dobrze wyglądalaś. Mam 162 i wazę 62 i wyglądam powiedzmy przeciętnie, ale zdecydowanie do dobrze jeszcze mi daleko. Przy 78 wyglądalam jak sloń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ci sie uda ja schudłam 25 kg w 4 mies ale inne diety itd ; ) a co do ćwiczeń A6W polecam ja już 2x zaczełam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dietowiczka-
pewnie że realne! ja schudłam w takim czasie z 74kg do 63kg przy 164cm, też się dziwie że wyglądałaś w tej wadze ok dla mnie to był koszmar byłam jak wielka kula z ogromnym brzuchem i udami ;) ja najlepiej wyglądam ważąc 59kg ale wiem że każda z nas ma inną figurę i sporo dziewczyn z moim wzrostem dąży do wagi 50kg, ja miałam kilosy po ciąży i schudłam na south beach bez ćwiczeń tylko spacery z dzieckiem. Musisz dobrze dobrać dietę bo jak zbyt dużo sobie ograniczysz to szybko się rzucisz na to co cię tak utuczyło ;) ja trzymam wagę od kilku miesięcy i nabyłam zdrowe nawyki, bardziej się pilnuje z jedzeniem ale też sobie pozwalam na coś mniej dietetycznego. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja w ciagu 2 miesiecz 11 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie to udalo?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej kochana realne napewno szybciej zgubisz i 3mam kciuki:)a co do wagi i wzrostu to chce powiedzieć że każdy ma inna budowę i kości nie trzeba wygladac grubo nawet przy takiej wadze mam koleżankę która mojego wzrostu waży 70 a myślą ludzie że z 55 max albo ja spójrz na wagę a myślą że z 90 a przecież grubo ponad stowe sadla jest i może być odwrotnie wazysz mało a ktoś powie jaki słoń człowiek człowiekowi nie równy a schudnac napewno schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaa:(
a jak myślicie 45-60min spacerów dziennie i np 3-4razy w tygodniu do tego jeszcze 30min ćwiczeń w domu wystarczyłoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
znam takie , co schudły 10 kg w m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po diecie
mam jeszcze na plusie 3kg ale jem mniej dietetycznie od jakiegoś czasu, ja spacerowałam codziennie z dzieckiem i to był mój ruch przy diecie i spadło co miało spaść, a teraz od 2 tygodni wychodzę z dzieckiem na 1,5 godz spacer mam niedaleko las i ubył mi 1kg a apetyt nieco wzrósł od tych spacerów więc da się ;) oby śnieg mi nie przeszkodził w moich spacerkach bo fajnie by było jeszcze schudnąć ze 2kg w taki prosty sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaa:(
Mam nadzieję ze się uda:) bo z dietą raczej nie mam problemów,wiadomo czasami mam kryzys ale jakoś daje rade. Gorzej z tymi ćwiczeniami;/ niestety brak chęci;/ no ale też wiem,że sama dieta nie wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×