Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprava

Smutne 50-tki...może się pocieszymy nawzajem?

Polecane posty

Gość Poprava

Często jest mi smutno. Mam rodzinę, ale...to chyba taki charakter...taki typ smutaska"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiążesz swój smutek z wiekiem ? :) czy zawsze byłaś melancholijna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Zawsze taka byłam. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach , ja jestem i górami i dolinami :) . słabiej funkcjonuję bez słońca , nasza jesień ma na mnie zły wpływ ale za to wiosna jest moją nadzieją :) a rodzina ? czasami chętnie bym ich podusiła zakopała w ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Ojej! A czymże sobie zasłużyli na ten ogród :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samym życiem :) ano czasami tak już jest ,że jestem bardziej drażliwa , bardziej skłonna do czarnowidztwa. A ty jak sobie radzisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-tki
juz tak maja , zdetronizowne 40-stki ukarane menopauza, po kilku latach przejdzie i bedzie znow ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Czasami mam ochote zostawic to wszysstko, iść i wiecej nie wracać. Ale to przechodzi, bo...to głupie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z jakiegoś konkretnego powodu chcesz to zostawiać - czy ból istnienia cię przytłacza , tak po prostu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutek ten stąd, że wszyscy jesteśmy rówieśnikami. Ciała się starzeją, a my młodzi duszami jak z przed lat. Świadomość krzywdzi, bo pokazuje nam, że duma nasza nic już nie znaczy. Bo młodsi są. Dlatego odłączmy się od młodych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Nie chcę niczego zostawiać, to tylko takie chwilowe zawsze. Tez bywam górami albo dolinami, tak jak Ty. Ból istnienia? też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
50-tki - to nie menopauza. Mortifer- no własnie - ta dusza ciagle młoda, ale ciało też jeszcze młode :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem dlaczego
ciało młode ? kpisz ja nie widzę młodych 50tek, same stare baby i właśnei z humorami przez menopauzę dobrze że teraz jest HTZ i suplementy roślinne na tę przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Ciesze sie, ze sie odezwaliscie. Zajrze tu jutro, bede miała z kim pogadać. Chyba po prostu brak mi przyjaciół . Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem dlaczego
50tki to przeważnie zawistne baby które zazdroszczą przyszłym synowym mają żal do życia i młodości że przemineły chcą się czuć kochane i ważne a tu niestety pora szykować się do ciepłych kapci i bawienia wnuków zamiast czuć się pożądaną kobietą odpoiwdzcie sobie same szczerze, kiedy ostatnio obejrzał sie za wami na ulicy mężczyzna ? kiedy wzbudziłyście zachwyt ? strefa cienia, jesteście kobietami których się już nie zauważa, czyimiś matkami, starymi żonami, ewentualnie teściowymi, babkami stąd ta melancholia i żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok 1962
ja ukrywam sie przed wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda!!
nieprawda, ja mam prawie 50 lat i dzisiaj, na przykład, dwa razy miałam dowód zainteresowania mężczyzn, ten drugi to był tak na oko ze 20 lat młodszy. Czuję się nadal atrakcyjna, dbam o siebie i widzę zainteresowanie mężczyzn, często dużo młodszych. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem dlaczego
no to gratuluję a ten facet to nie był przypadkiem lekarz rodzinny ?! żartowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 12 min
nieprawda a czym sie to zainteresowanie objawia? ja mam nadziejeze, ze tez bede goraca 50tka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofinity
ja lubię swój wiek, ma w końcu swoje zalety. Choć i wady ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie starsze panie
a jakie wady? jakie zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhjloiik,
Ostatnio też rozmyślam nad przemijaniem. Mam 28 lat więc już nie jestem pierwszej młodości, po 30tce wiadomo już się zacznie, a po 40tce to już górki dla kobiety. Zastanawiam się jaki jest sens tego wszystkiego. Tyle bym chciała jeszcze w życiu przeżyć, tyle książek przeczytać, a tu już lada chwila zaczną się zmarszczki i starzenie, a ja się czuję cały czas jakbym miała 20 lat. Człowiek żyje zdecydowanie za krótko, no powiedzmy przeciętnie 70 lat... a tyle rzeczy by się chciało w życiu zrobić, nie zdąży się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opanujcie się.Dla kobiety żony i matki życie zaczyna sie wlaśnie po 40stce,duze dzieci,niezależność,czas dla siebie,jedyny obowiazek to praca.A wnuki?To tylko zależy od nas czy mamy ochotę się nimi zajmować czy nie,swoje dzieci już wychowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
jako facet zgadzam sie, kobiety po 40 czy 50 to tez fajne kobietki i jezeli dbaja o siebie, o zdrowie i wyglad to potrafia jeszcze dobrze zakrecic w glowie niejednemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
durne moderowanie gdzie mój komentarz??? niepoprawny był politycznie? że dobrze się czuję i nie zazdroszczę synowej??? że mam kochanka i wzbudzam pożądanie? że bez przesady, ale nie za każdą młodą oglądają się na ulicy??? Pewnie jedynie słuszne postępowanie po 50 tce to obciąć włosy, zrobić barankową trwałą, różaniec w łapy, trepy na nogi i spoglądać na księżą oborę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Hej Pasztet! I inne 50-tki! fajnie, ze piszecie. Nie mam jeszcze synowej, ale mam wspaniałego zięcia i dwójke wnuków, którymi się nie zajmuję, ale kocham. Nie mam kochanka, ale tylko dlatego, ze jestem wierną żoną, bo chętni są. Pasztet! Ostatnie zdanie super :0 ! mam długie włosy, nigdy w życiu barankowej trwałej! Też mi sie wydaje, ze życie zaczyna sie dopiero teraz :). Wczoraj było mi smutno, a dzisiaj juz lepiej :). Dzięki za wpisy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda!!
ja mam prawie 50 i uważam, że wyglądam teraz dużo lepiej niż 10, 20 lat temu. Widzę zainteresowanie i błysk w oczach mężczyzn, częst młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Hej "nieprawda"! Chyba dużo kobiet właśnie dopiero teraz ma czas, żeby się tak naprawdę zająć sobą. Ja chyba też wyglądam lepiej niż dawniej, brakuje mi tylko kogoś do pogadania. "rok 1962" dlaczego się ukrywasz? Nawet stulatkowie sie nie ukrywają :). Wyłaź z ukrycia i pisz mi tu szybko :)))! "Nie rozumiem dlaczego" - też myslę, że wiele 50-latek ( ale nie tylko) to zawistne baby itd...Ale nie wszystkie :). My nie :)!!! "za 12 minut" - będziesz 50tką za 12 minut :)? "kafe mocca" heloł :)! kjhloiik"- smutaski, które myslą, że mają zmarszczki...- mają zmarszczki. Trzeba zmienić nastawienie, to się będzie żyło dłuzej niz 70 lat i bez zmarszczek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 to fajny wiek
hej , fajny topik. Jestem po 50 parę lat i nie uważam że moje życie już chyli sie ku końcowi. Nieprawda, moje zycie jest w rozkwicie. O cholera ,nie czuje jak rymuję. Wygladam lpiej niż 15 lat temu, figure mam taka że mogę pozwolić sobie na krótką kieckę i rurki. A taka mam energie że mogę góry przenosić. Mam czasem doły, ale któż ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
super, lubie czerwone dojrzale wino z charakterem np. "RED PORT" Oporto Ruby :-) ciekawe czy smakujesz rownie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×