Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprava

Smutne 50-tki...może się pocieszymy nawzajem?

Polecane posty

Gość pan Wokulski
ten ostatni wpis to podszywka oczywiscie, ale to fajnie, bo to oznacza, ze ktos czyta to co piszemy i reaguje na to, zawsze to cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
ja czytam, ale nawet mi się odzywac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
panie Wokulski to wszystko zalezy jak kto do kogo się odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
chodzi o to że nie chcę juz innych dołować swoimi historiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
Każdy ma jakies tam swoje dołki , mozna sobie nawzajem jakos pomóc nawet słownie pisząc tutaj. Wiem ze niekiedy takie wsparcie bardzo dużo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
po to jest forum, ludzie pisza anonimowo, odkrywaja sie i oczekuja jakiegos zrozumienia lub jakiejkolwiek reakcji, lepsze to niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
Dobrze napisałes panie Wokulski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
Bordzo fajny topik jest załozony przez załozyciela i napewno nie jednej osobie moze pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
... uwazam, ze te Forum to taka tajemnicza, nieznajoma i bezstronna przyjaciolka/przyjaciel. W realu nie potrafimy juz nikomu zaufac, cynizm, egoizm, sztuczna obojetnosc zrobily swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
dziewczyny! a co pamietacie najlepiej z naszych kochanych lat 80-tych, co wspominacie? do czego tesknicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
Sama też tak mam ja Ty nieznajomy... smutne to jest ale bardzo prawdziwe Przepraszam ale muszę juz konczyć, czeka mnie trochę jeszcze pracy w domu Miłego wieczoru Wszystkim zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-mio latka
Jeszcze Ci odpowiem na ta propozycję :) Moje wspomnienia z tamtego okresu chyba są trochę kolorowe , moja pierwsza szczenięcka miłość, która trwała dosyć długo az do skończenia szkoły średniej, nawet tęsknię do niej po tylu latach. Żałuję niekiedy ze tak się stalo, ze nie byłam w porządku może do niego i zraniłam nieswiadomie moją pierwszą miłość. Moze kiedys opowiem ten swój rozdział w zyciu ale muszę już kończyc na dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
fajnie, ja wspominam te szalone kolory, fryzury naszych dziewczyn, kosmiczny makijaz i wspaniala muzyke, dzisiaj jest zbyt czarno, szaro i mlodziez wydaje sie jakas nieobecna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
można sie przyłączyć... ja nie będę narzekać żyję na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprava
Opadł mi dziś znowu nos na kwintę, ale jak sobie Was poczytałam, to uśmiech od ucha do ucha :). Bardzo Was lubię :). Na razie nie umiem wstawiać innych symbolów tylko tę usmiechniętą buźkę. Nauczcie mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i masz babo ...
juz tu madam kolibewr przylazła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Pamiętam lata 80-te,na ulicach pusto bo leciała Niewolnica Izaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak leciała niewolnica...
jak leciała nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak leciała niewolnica...
urwało- piszę od nowa... to siedziałam w pracy z mamą. Nagle wpada z samego rana ciotka i woła: -wiecie co się stało??!!! -nieee... -Isaura uciekłaa!!!! to byly czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
hahah ja pamietam z Izaurą odcinek gdy Leoncio sie jej oświadczył... Ja siedziałam w pracy a koleżanka która miała na 2 zmianę telefonuje do mnie i mi opowiada. Potem po pracy spotykam w autobusie Tomka, który mi się podobał i jakoś sie zgadało o tym i opowiadam też. A on pyta: " No, ale bzyknął ją?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
W tramwajach pusto,na ulicach pusto tylko było słychać grające telewizory ,ten leońcio zakochał się w niewolnicy. Jak przyjechała do Polski to Gierek ją witał. Biała,piękna niewolnica z zezem w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
najwieksza popularnosc ten film mial w Kielcach, ciekawe dlaczego? moze Leoncio byl marzeniem kieleckich tesciowych albo moze dlatego, ze Kielce to ogolnie buractwo, buraki i buraczanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
E tam pasztet ,oni w tych czasach się nie bzykali? tak jak my,tylko sliczne słówka mówili.A co bzykałaś się ? ja nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
JA wtedy jeszcze nie. Hej, Panie Wokulski to było faktycznie w Kielcach... POZDROWIENIA ZE SCYZORYKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolnierz pewnego wojska...
...dawno temu na patrolu w Zaganiu w swietlicy kolejowej na stacji glownej uderzylem w kimono( czyli zasnalem) z moim chorazym podczas ogladania wlasnie tej kaszany i cale szczescie, ze nikt nie zabral nam broni bo skonczyloby sie to siodemka, czyli 7 lat paki w towarzystwie zboczencow, cweli i i calej tej awangardy ulicznej lat 80..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Oj paszteciku to póżno zaczełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolnierz pewnego wojska...
a Kielce to fajna wiocha laski mozna bylo tam wyrwac na gume kaczora Donalda, u nas 2,50 groszy!!!! szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolnierz pewnego wojska...
chyba teraz maja tam elektrycznosc....bo wtedy musielismy uzywac naszych wojskowych agregatow, zeby nawiazac lacznosc z pulkiem w z Zaganiu..przez moment myslalem juz, ze nie jestesmy w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50Pasztet
późno faktycznie, bo miałam niskie libido haha i na dodatek ciężko było wybrać z tego buractwa haha a Tomek średnio na mnie leciał. Tyle że potem prowadzał sie z gorszym pasztetem ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×