Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesto czesto52

CZESTO ZAMAWIACIE DO DOMU JEDZENIE ????

Polecane posty

Zamawiamy z 4 razy w miesiącu ale nie pizzę tylko obiad domowy z pobliskiej restauracyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt często, wolimy wyjść na miasto niż zamawiać do domu :) zamawiamy tylko jeśli np trafią sie nespodziewani goście, albo kiedy kumple mojego męża przychodzą oglądać mecz i przeważnie jest to pizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Jedyne co zamawiamy to pizze na kolacje na obiad to zazwyczaj wychodzimy z domu. Z częstotliwością bywa różnie czasami przez miesiąc nic nie zamawiamy a czasami 3-4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewa
Co do zamawiania potraw do domu to dla mnie jest to świetnym rozwiązaniem, bo mam okazję zamówić potrawy, które sama rzadko gotuję, albo jak nie mam czasu na gotowanie. Najczęściej korzystam z Bistro24 bo tam jest największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zamawiam, ze 2 razy w roku pójdę na pizzę a tak jem domowe żarcie, jak nie chce mi się gotować lub nie mam czasu/weny to jemy dobrą kiełbasę na ciepło z surówką lub omlet z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dość często zamawiam jedzenie online z braku czasu przede wszystkim. Znam taki fajny serwis Bistro24.pl Mogę wybrać restaurację dostępną w mojej okolicy i rodzaj kuchni.Teraz mają 25% rabaty w poszczególnych restauracjach więc jak dla mnie super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami, jak nie chce się gotować to albo zamawiam pizze albo idę do pobliskiego baru mlecznego ;), natomiast online zamawiam np. mięso, wędliny http://sklep.dzikiespecjaly.pl/ są w 100% naturalne i smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dłuższy czas zamawiamy catering z restauracji Ganesh i sobie chwalę współpracę. Dobry kontakt, szybki dowóz, jedzenie pierwszej klasy. Mimo że to kuchnia indyjska, a więc dość specyficzna, to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś narzekał u nas w firmie na jedzenie. Telefon jest na ganesh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pizzę podają w CH Tesco na Winogradach. Dokładnie lokal nazywa się Maxipizza, prowadzą swoją stronkę – www.maxipizza.pl/poznan Jest duża, dobrze wypieczona, nie ma w środku, w cieście zakalca, a to się często zdarza zwłaszcza przy pizzach na grubym cieście. Składniki mają z wyższej półki, i to nawet gołym okiem widać jak się patrzy na oliwki, szynkę, czy choćby ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykMIkus
Raz w tygodniu zamawiam sobie sushi!!Najbardziej w stolicy smakuje mi z Nanaki Sushi!Świeże,smaczne a dostawy zawsze na czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Karla
Jeśli jedzenie na dowóz to jedynie pizza. Chyba się to wzięło z amerykańskich seriali, że pizze na dowóz zawsze smakują najlepiej. Jak mnie już najdzie ochota (średnio 1-2 w miesiącu) to po prostu zamawiam online i czekam kilkadziesiąt minut - no chyba że to piątek lub sobota, to wtedy jednak trzeba poczekać dłużej. Teraz zatrzymałam się na maxipizzy, i odpowiada mi niemiłosiernie. Nie widziałam wcześniej pizzy z wołowiną, ale wydaje mi się, że zadowoli ona największych krytyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałllłl
Uważam, że zamawianie jedzenie do domu to bardzo fajne udogodnienie. Bardzo komfortowo możesz złożyć zamówienie za pomocą odpowiedniej aplikacji lub strony internetowej. Przy zamówieniach internetowych istnieje dużo mniejsze ryzyko pomyłki, niż jak ma to miejsce w przypadku rozmowy telefonicznej. Ostatnio bardzo często zdarza mi się zamówić jedzenie z mojego ulubionego lokalu https://www.pizzadominium.pl/lokale/chorzow . Bez względu na to, w jakiej formie złożyłam zamówienie, zawsze dostałem to, czego chciałem, a jakość i smak oferowanych przez nich dań jest po prostu rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heksit

Bardzo często 🙂 Uwielbiam jedzenie na zamówienie, na szczęście dzisiaj są serwisy takie jak https://glodny.pl dzięki którym nie trzeba ograniczać się tylko do pizzy i można zamówić jedzenie różnego rodzaju 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia8428

Jeszcze pół roku temu zamawialiśmy codziennie albo co drugi dzień pizze lub chińskie. Teraz się przeprowadziliśmy i już nie zamawiamy w ogóle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×