Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Masgosia

Jaka lampa do salonu

Polecane posty

Gość przeciez psycholog to żaden
mi się takie kubiki nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masgosia
miauczydelko piekny, ale kojarzy mi się z salą balową. A niestety nasz salon to również w pewnym sensie sypialnia dla tego szukam czegoś mniej zobowiązującego No mnie własnie jakoś te kubki urzekły nie wiem czemu hi hi, moze dla tego że brąz lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masgosia
O ten drugi jest zabójczy!!! Chyba sobie dom wybuduje i zrobię sobie salon pod taki właśnie żyrandol. Zakochałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez psycholog to żaden
ja bym wybrala jak juz cos i lagodnych ksztaltach, ja w ogole odradzam do pomieszczen mieszkalnych akcesoriow o takich kanciastych ksztaltach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie musi byc sala balowa wystarcza wnetrza cos ala francuskie najlepiej styl prowansalski,...ktory uwielbia i mam w swoim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że takie lampy robią niesamowite wrażenie i mogą tworzyć niesamowity klimat. Nie powiem niczego odkrywczego, ale jeśli szukamy lampy, myślimy o tym w jaki sposób oświetlić pomieszczenie na pewno trzeba pomyśleć o tym, żeby spełniało nasze oczekiwania, ale też dobrze się prezentowało w aranżacji pokoju. Ja lubię taki style retro, a ostatnio mnie urzekła ta lampa http://www.dutchhouse.pl/product-pol-1667-Lampa-podlogowa-Zuiver-FLOWN-UP-M-WHITE.html kojarzy mi się z moim beztroskim dzieciństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf Ambroży
Jak lampy to tylko z www.lemonparty.org energooszczędne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna-kawa
Bardzo ładna jest, jak ja kupowałam to jeszcze jej nie było, kupiłam inną, ale z tego sklepu. Ja oceniam wykonanie bardzo pozytywnie, kupiłam już dobry rok temu i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska39334
lampa już zamówiona. ;)) nie mogłam się powstrzymać, szukałam innych w podobnej formie na all, ale nic ciekawego nie znalazłam. jak przyjdzie, to dam znać, jak w realu się prezentuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saratov
kt88 najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się cieszę, że czasy kiedy można było wybierać tylko spośród dwóch modeli już dawno minęły. teraz to się ciężko zdecydować na jeden jakiś konkretny, a jak któraś z was będzie szukać lampy, mebli, czy dodatków możecie śmiało zaglądać tutaj http://www.wobeline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernendo
jakie świetne, mnie się bardzo podobają te wasze propozycje. Do wyboru do koloru, ale nie myślałam, że wybór lampy wcale nie będzie taki prosty. Trzeba się dobrze zastanowić nad tym, jaka to ma być lampa, żeby nie była ani za bardzo wymyślna, ani zbyt prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoflove
mnie się bardzo podobają te lampy z wobeline, mają duży wybór lamp, które będą pasować do każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalaMM
A co sądzicie o tej lampie: http://pl.lightingstore.eu/sotto-luce-momo-lampa-wiszaca-1-s-czarny-mat-platki-zlota.html Do jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem, widziałam ją w sklepie i wygląda pięknie. Nie jest tania, ale to ma być inwestycja na lata i myślę, że za tę cenę kupie coś solidnego. Może miałyście jakieś doświadczenia z tą marką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denucjusz
mi się bardzo podobają lampy z salonoswietleniowy.pl - bardzo fajne maja modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie? Pasuje - http://tekielak.pl/oferta/astor-satyna-zloto/5 ? Strasznie mi się podoba, tylko sama nie wiem... Na żyrandole jest jakaś moda? Chyba nie? W tym temacie wszystko pozostaje niezmienne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie wstretne żyrandole, jeszcze ta z MOMO ujdzie, ale z was wsiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka909
Ja do salonu wolę takie rozwiązania http://ampla.eu/3_alfa Świetnie pasują i dekorują pomieszczenie. Salon już dzięki lampom może wyglądać na prawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×