Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Masgosia

Jaka lampa do salonu

Polecane posty

Gość zarkakos
Bardzo ładne i nowoczesne lamy widziałam tutaj http://swiatelko.com.pl/oswietlenie,lampy-stojace . Taka stojąca lapa to dodatkowa ozdoba dla salonu, dlatego powinna być przemyślana, aby dopasowała się do stylu wnętrza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NickyMinaj
Z oświetlenia do salonu polecam oprawy sufitowe , które możecie dostać na lumenpro.pl . Tutaj macie bardzo , ale bardzo szeroki asortyment . Poza tym oświetlenie jest tutaj bardzo dobrych prodenstów tak jak Novodworski, maxlight czy Azzardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraem
Ja mam w salonie nowoczesną lampę z oświetleniem LEDowym i AktiveJet i jeden kinkiet obok drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś lubi klimaty industrialne polecam lampy w sklepie LEDSON.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecatt
ja już zrezygnowałam z lampy do salonu, teraz kupiłam sobie tasiemki ledowe activ jeta, bardzo łatwe w montażu, i dają naprawdę super klimat, zamontowałam je w rogach ścian, super to wygląda, zastanawiam się czy jeszcze w łazience nie zrobić czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzi44
a patrzyłaś na lumenpro za lampami? bo tam na prawde jest spory wybór i można znaleźć coś ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
ja też już nie korzystam z lamp w mieszkaniu, zastosowałam punktowe oświetlenie ledowe, kupiłam w OBI activ jeta bo sprzedawca bardzo polecał, zobaczymy jak się sprawdzą w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanałka
ja już w sumie w ogóle nie korzystam z lamp, dużo lepiej sprawdzają się tasiemki ledowe, które kupiłam w OBI, tasiemki są activ jeta i są naprawdę bardzo łatwe w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varolka88
A sprawdzałyście już sklep http://www.lightwoodsklep.com/? Jest tutaj wiele drewnianych lamp, które świetnie wpasowują się szczególnie w nowoczesne wnętrza. Mam 2 modele od nich i sama jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenika27
Lightwoodsklep.com znam, kupowałam tam drewnianą lampę wiszącą do kuchni. Mi się bardzo podobają lampy w takim stylu i powiem wam, że pasują niemal do każdego wnętrza, siostra ma całkowicie inny styl wnętrza w kuchni a też kupowała taką lampę i ładnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stolikiszklane.pl. Mają spory wybór lamp. Z pewnością do każdego pomieszczenia każdy coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierejka
a dla mnie jakość światła zawsze jest kwestią najważniejszą, stawiam na dobre ledy bo tak nie męczą wzroku, mam w mieszkaniu ledy activ jeta, super się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim salonie mam oprawę LED sufitową tego producenta: http://klusdesign.pl/produkty/oprawy-led. Polecam zainstalowanie także innych źródeł światła niż tylko od górnych, ja mam jeszcze oświetlenie punktowe i skupiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululka
ja też zainwestowałam w oświetlenie ledowe, mam ledy active jeta, jestem zadowolona bo dzięki takiemu wyborowi sporo oszczędzam na rachunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lampę do salonu to zamawiałam na projekt od firmy bloomlight, bo chciałam, by była ona wykonana pod moje oczekiwania względem koloru i wzoru. Często znajomi nawet pytają, skąd mam taką lampę to znak, że zwraca na siebie uwagę a tego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
kup do lamy dobre oświetlenie, jak już mowa o ledach activjeta to kup sobie ich ledy o naturalnej barwie światła, nie męczą tak wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę kiedy chcesz zamawiać przez internet dobrej jakości i w fajnym wzornictwie lampy to na avans.pl mają je fajne. Ja tam sporo zamawiałem gadżetów do domu jak urządzałem także polecam tam zakupy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
a na jakie oświetlenie zdecydowałaś się do tej lampy? myślałaś o ledach, moim zdaniem to najbardziej praktyczne rozwiązanie w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1004
Ja mam u siebie w domu lampy kryształowe kupione w sklepie: www.crystalhome.pl Cudowne żyrandole kryształowe 3D trójwymairowe, ekstrawaganckie, niepowtarzalne formy i kryształ-każdy recznie szlifowany, to wszystko w cenach bardzo dostępnych. Kryształy oryginalne potwierdzone certyfikatami, a nie marne podróbki...Polecam dla wszystkich którzy kochają kryształ i niebanalne kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś opisać swój salon, dom w jakim stylu jest urządzony, żeby dobrać odpowiednio lampę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgolka
warto zainwestować w oświetlenie ledowe bo jest oszczędne no i odkryłam oświetlenie ledowe actvejeta o naturalnej barwie światła, bo tak nie meczy oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobają lampy stojące włoskich producentów jakimi handluje Bercal w Krakowie. Można trochę ich produktów i całych realizacji dla różnych obiektów przejrzeć przez ich serwis www.bercal.pl Ale najlepiej to moim zdaniem wybrać się na ich ekspozycję na ul, Conrada w Krk. Lamp mają tam multum. Obsługa jest życzliwa, jak szukałem specjalnej lampy stojącej do sypialni to długo poszukiwania nie trwały, w zasadzie pani od razu znalazła to co miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×