Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antek23

Pytanie do Kobiet

Polecane posty

Witam Panie. Pytani dotyczy sie starszych kobiet . Czy w ogole a jesli tak to jak czesto macie ochote na sex z mlodszym mezczyzna takim ktory ma 22 lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale na pierwszy rzut oka nie widac ile facet ma cm . chodzi mi o sytuacje w sklepie albo na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci powiem tak ,od kiedy pomiecia siegne zwracalam uwage na tych po 40 i tak mi zostalo do dzis ,nawet takiego mam na stale :D fajnie czasem popatrzec na takiego mlodzienca , tylko co on moze zaoferowac nam kobietom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie mam, ale znam takie co maja, wiec sprawa jest bardzo indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dziecinnym zachowaniem byloby wrzucenie tutaj na forum swoich zdjec ale Ty pewnie uwazasz inaczej ale to Twoj problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Widze Antek 23 rozkręcasz tu się chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowo i odwaznie to chyba znasz jakich dziwnych mezczyzn ktorzy wala pod temat ja nie mam takiego zwyczaju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Z tematu widze że masz ochotę na starszą babkę. Pytanie do ciebie dlaczego? Dziewczyna cię już niezadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serebro a kto powiedzial ze mam dziewczyne teraz ? dlaczego ? poprostu ciekawosc kobiecej natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Ja jestem w podobnym wieku co Antek 23 i jakoś mnie nie kręcą starsi mężczyzni w wieku mojego ojca lub dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Antek 23 to cię przepraszam. Dlaczego taki temat założyłeś młode dziewczyny są piękne te starsze juz nie za bardzo. A dziecinny to mi się tu nie wydajesz jak cię tu inne kobiety oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serebro nie mowie tutaj o nie wiadomo jak starych kobietach ale takich do 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
To spoko Antek 23 a na co masz teraz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody znafca kobiet
Kobiety sa najładniejsze w wieku 18-25 lat. Taka 35-latka urodziła już dziecko albo i dwoje, ma rozstępy, obwisły biust, naderwane krocze, hemoroidy i żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Antek 23 powiem ci teraż bardzo szczerze mnie nawet kręcą młodsi odemnie o te 4 lata. Seks z młodym na bank musi być zajebisty. Może kiedyś spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
ok 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×