Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaman12

ładna sukienka na studniówke ?

Polecane posty

Gość miaaaaaaaaaaaaau
bedziesz umiala w nich tanczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala wredna ;)))
Gość magdaman12
nie wiem ;p zobaczymy :) kurde nigdy nie mialam takiej dlugiej sukienki... lepiej czuje sie w krotkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaaaaaaau
jak nie wiesz, to lepiej nie ubieraj ich pierwszy raz na studniowke :P przejdz sie wczesniej w tych butach na miasto, przetestuj je :P dobrze radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaman12
wiem wiem :) zamawiam czarną choc zastanowie sie jeszcze nad kremowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze tej czerwonej juz
nie ma chętnie zamowilabym sobie ją na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaaaaaaau
no zastanow sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaaaaaaau
a jestes blondynka czy brunetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset30
Okropna ta twoja sukienka-tandeta taka jak wszystkie naastolatki teraz. Dziewczyny tu ci podeslaly linki do naprawde pare ladnych i eleganckich sukienek i krótkich jesli wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej kiecce i butach
będziesz miała wygląd taniej kuuurwy spod latarni :D ale że jesteś pustak to kup sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalllalala men31
idealna będziesz do wyjebania :) i w kiblu pewnie z 15 Cię przerżżżnie i poobciągasz sobie buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaman12
Brunetka :) bujajcie sie. to ze chce zalozyc taka sukienke to znaczy ze jestem pustakiem ? haha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśle że za 300 zł
Można kupić o wiele ładniejszą sukienkę niz kreacja prostytutki rodem z saloonu Hanka z dr. Quin. Bo takie bylo moje pierwsze skojarzenie jak zobaczylam ta sukienke. Za ta kase mozesz kupic nawet dwie o wieeeeeeeeeeeele ladniejsze. Ta jest wybitnie tandetna - szczególnie te marszczenia na gorsecie i te pindrymindry wkolo dekoltu. Jedynie dol jest w miare ale to tez nie moja bajka. Generlanie taka sukienka dla tlenionych "ksiezniczek." mysle ze jest mnostwo o wiele ladniejszych i mniej przasnych sukienek - równie krótkich jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej kiecce i butach
to pod latarnie a nie na studniówkę lub na imprezę gdzie będziesz w wiadomym celu zwiedzała łazienki nie masz za grosz okrzesania że na studniówkę chcesz w niej iść pusta jesteś i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
NO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli kobieta zakłada
jednocześnie krótką spódniczkę i głęboki dekolt jednoznacznie daje znak facetom; "BIERZCIE MNIE". Będziesz pierwszą dziwka na studniówce a chłopacy tylko w jednym celu będą z Tobą rozmawiać. Kobieta lat 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaa
Dziewczyno,nie kupuj sukienek z allegro a tym bardziej ASOS!To sa szmaty a nie sukienki! JA we wrzesniu mialam slub cywilny i szukałam sukienki.Naczytałam sie duzo-dziewczyny odradzały kupowania sukienek z allegro ale ja uparta byłam.Kupilam i mało co sie nie przewrociłam gdy rozpakowałam paczkę.Sukienka okazała sie smzatą,której w zyciu bym nie ubrala nawet do cioci na imieniny. Lepiej przejdz sie po sklepach a napewno cos kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw prosisz o radę a potem piszesz: "bujajcie się". Większość twierdzi, że jest OHYDNA i wierz mi że będą Cie obgadywać na studniówce. Załóż co innego a nie kieckę jak spod latarni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeeeeeeeeeeeeeeeezu
Ty masz mózg? o.O czy wyparty został przez kuuutasy? Nie rozumiesz czym różni się studniówka od imprezy w klubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
magda zobacz skąd te sukienki są sprowadzane...Tajlandia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeeeeeeeeeeeeeeeezu
ale ona nie myśli jest pustakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna gorsza od drugiej. Osoba nade mną ma rację, Studniówka to nie impreza w klubie :o Bal Studniówkowy, słyszałaś o takiej nazwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaa
Moja sukienka ,zamówiona przez allegro miała byc sliczna koronkową sukienka,sięgajaca mi do polowy ud a dostałam sukienkę 2-czesciowa (podkoszulek na ramiaczkach plus koronkowa bluzka).Sukienka to za duzo powiedziane,to byla tunika siegajaca mi ledwo za pupę,która nadawała sie albo do łózka na miłosne igraszki albo do pracy w burdelu :OA co do materialu i jakosci uszycia sie nie wypwoeim bo na sama mysl mnie trzęsie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia autorkooo
studniówka to nie dyskoteka - rozumiesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×