Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KochamPełneUsta

Wąskie usta u kobiety to tragedia

Polecane posty

Gość Krystyna

Zawsze marzyłam o tym aby miec duze usta. Ja swoje miałam dość , że małe to jeszcze nie równe, opadały mi na prawa stronę. Zdecydowałam sie na zabieg ich powiększenia i bardzo ładnie wyszły, maja bardzo ładny kształt , są pełne i takiej wielkości jak marzyłam. Mogę polecic miejsce gdzie robiłam zabieg u dr Aldonę Stachurę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja robiłam powiększanie ust za pomocą kwasu hialironwego i bardzo ładnie wyszły. Mają naturalny kształt i w ogóle nie widać , że były powiększanie. Zabieg rewelacja i mogę polecić miejsce gdzie robiłam J&J Art Derma Clinic Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. House
6 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Ja robiłam powiększanie ust za pomocą kwasu hialironwego i bardzo ładnie wyszły. Mają naturalny kształt i w ogóle nie widać , że były powiększanie. Zabieg rewelacja i mogę polecić miejsce gdzie robiłam J&J Art Derma Clinic Rzeszów

A pustostan między uszami czym wypełnili, pianką do uszczelniania okien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak chodzi o powiększenie ust kwasem hialuronowym to można na prawdę zepsuć jak się ktoś na tym nie zna. Ja trafiłam do bardzo dobrej specjalistki i zrobiła mi je bardzo ładnie. Jak dla mnie godna polecenia klinika Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja swoje usta powiększałam w  klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie  i bardzo ładnie tam robią. Usta mają naturalny wygląd nie jak po ukąszeniu osy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Byłam na zabiegu powiększania ust w krakowskim gabinecie medycyny estetycznej MTT Estetica. Zabieg miałam wykonany z użyciem kwasu Art Filler Lips Soft. Usta wyglądają bardzo naturalnie i zostały powiększone w dobranych dla mnie proporcjach, by uniknąć efektu przerysowania. Przy okazji są teraz świetnie nawilżone. Polecam to miejsce i ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalom

Racja, ale za to wąska peezda jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×