Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

Godziny pracy. Proszę o pomoc.

Polecane posty

Witam. mam pewien problem. Ostatnimi czasy u mojego brata w firmie zaczęło się źle dziać. Pracuje on na produkcji. Firma wymyśliła sobie, że żeby odrobić niektóre dni (jak np 2.11) pierwsze zmiany (od 6:00 -do 22:00) muszą przychodzić również w soboty. I tak było mniej więcej przez dwa miesiące. W tej chwili nie ma już co odrabiać, i mój brat dostał informację, że teraz każda zmiana będzie pracować 2 godziny więcej + soboty drugie zmiany. Czyli w sumie co drugi tydzień 6 dni po 10 godzin. Jak zejdzie ze zmiany z soboty na niedziele, to tylko tą niedzielę będzie miał wolna, bo w poniedziałek znowu na rano -od 6:00. Nie dostał on ani nowej umowy, ani żadnego aneksu. Co lepsze nawet nie będzie to liczone, jako nadgodziny. Proszę o konkretne odpowiedzi. Czy musi się zgodzić. No ale wiadomo, jak się nie zgodzi, to będzie na "wylocie".;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wszyscy pracownicy solidarnie się nie zgodzą to coś ugrają, o ile nie zwolnią niepłatne nadgodziny???? co to w ogóle ma być? Może jakiś donos na pracodawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie większość się boi, ze stracą pracę. Pracuje tam ponad setka ludzi, więc trudno będzie o solidarność. Wykorzystują jak się da, bo wiedzą, że o pracę teraz jest trudno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×