Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

problem z ogrzewaniem w bloku !!! POMOCY!

Polecane posty

Witam, mam kolejny problem, a mianowicie, nie działa mi ogrzewanie !!! robi się zimno, a ja marznę;/ w ścianie mam wbudowany termostat pokojowy. Wszystko w nim jest ustawione jak powinno, a grzejniki dalej nie grzeją !! zawory na klatce schodowej też odkręcone tak jak być powinny ! Pomóżcie ! o co może chodzić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
a to gaz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
to nie pomoge. bo na prad sie nie znam ogrzewaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna pl
Czasem smaruje swoje krocze Nutellą, po czym mój pies ją zlizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
opisz jak to dziala. jakis piec jest czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM DOKŁADNIE. wynajmuję to mieszkanie i to moja pierwsza zima. Temperaturę ustawia się za pomocą termostatu, ustawiałam według instrukcji. Każde mieszkanie ma swoją oddzielną skrzynkę na klatce. W niej są zawory od wody i ogrzewania i liczniki. Rura od ogrzewania jest gorąca, a w domu nadal zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
moze grzejniki sprawdz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
a od kiedy masz probelm z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdz przy liczniku czy nie
ma drugiego zaworu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, jakiś miesiąc temu chciałam trochę ogrzać, bo śnieg spadł na chwilę i zrobiło się chłodno. Wtedy zaczęłam kombinować. Dzowniłam do właściciela mówił, że wszystko ustawia się termostatem. Może na tym coś źle zrobiłam, ale też nie wiem co mogłam zrobić źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
a wlasnie.Jaka masz temeprature w domu? a jaka masz ustawiona na termostacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to grzejniki
przecież nie mozesz miec dwóch liczników na prąd do jednego mieszkania , prąd pobiera z głównego licznika przypasowanego do danego mieszkania a grzejniki podłanczasz wtyczką do kontaktu , mieszkasz w polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to grzejniki
z tego co opisałaś masz gazowe albo co2 w zyciu na prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma, sprawdzałam, czytałam na necie, że czasami jest własnie drugi zawór który otwiera przepływ ciepła do grzejników, ale takie nie ma przy moim liczniku. Co jeszcze na liczniku ciągle jest tyle samo nabite i nic sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
tez mi cos sie wydaje ze gaz? u mnie to tak dziala. na termostacie ustawiam sobie temp.np. 20. w mieszkaniu jest 20 stopni i piec sie nie zalacza. spadnie ponizej 20 i automatycznie piec sie wlazcza i dogrzewa do 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włączyłas ten termostat? Bo to ze masz ustawiony to nie znaczy ze włączony. Kaloryfery tez musisz miec odkręcone ale nie wiem jak z tym, ja mam termostat i kalafiory na prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie, własnie o to chodzi, że się nie znam na tym.;/ ... mieszkam w Polsce. Na termostacie ustawiłam 26 * a w mieszkaniu mam 21*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
To za co ty płacisz właścicielowi? On ma obowiązek zapoznać cię z funkcjami sterownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaw
ogrzewanie na maksa i powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku jak się wprowwadziłam, to coś tam mówił, ale to było pare miesięcy temu, nie pamiętam dokładnie. Dał mi instrukcję, wszystko robię według niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
a czy kaloryfery wszedzie masz odkrecone na maksa? po jesli masz na termostacie temp. ustawiona na 26 a w mieszkaniu masz 19 to poiwnna sie zalaczyc. a tutaj nic. sprawdz kaloryfery czy sa wszedzie odkrecone na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lepsze na termostacie ciągle jest ikonka ognia, to chyba powinno znaczyć że ogrzewanie działa. A tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolebkkaaa288
to juz sama niewiem. zadzwon do wlascieciela i niech przyejdzie i sprawdzi. albo zawolaj jakiegos sasiada jak ma takie samo ogrzewanie co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Zadzwoń do właściciela, bo ..... leki są drogie i lekarze nie przepisują refundowanych, tylko 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj a masz jedno czy 2 pokrętła na kaloryferze? U mnie sa 2, na jednym się ustawia od 1 do 9 grzanie ale grzeje tylko od 6 w czy tam 7 zalezy od temperatury w srodku i obok jest pokrętło A/M czy ma łączyc z termostatem czy sama steruje kaloryferami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×