Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

tzn wiesz to zrobił zwykły koleś na piancie, pod ten niezwykle czuły romantyczny utwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jak to co myslec?to prymityw i bydle na sterydach.czemu poszliscie z tamtego tematu? Ja od poniedzialku zaczynam pakowanie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
?poco zmienilas temat?czytalem co piszesz.on ci sie snil?byl nasterydowany w tym snie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
mial duzego w tym snie? Ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ja wiem ze ci sie podobam.moj styl bycia,moja osobowosc,moje doswiadczenie z kobietami.wiem ze cie krece :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
zaczynam ciezkie wycieczajace czasohlonne treningi na silowni(troche boje sie tych pakerow co tam siedza i jedzą sterydy) a ty tego nie doceniasz.robie to dla ciebie i tylko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem zauroczony.nigdy cie nie zdradze bede idealny dla ciebie wystarczy ze dasz mi szanse czeka cie fantastyczna przygoda no i fajne ruchanko a nie tak jak z tym ciezkim sterydem co nie panuje nad wlasna silom i moze cie skrzywdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ciekawe jak!nie masz ze mna szans łajzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestes frajer i ciota.czytalem dzis twoje wczorajsze zalosne wypociny o zdradzie.kazdy wie ze facetowi bardziej wypada zdradzic niz lasce.a ty debilu jeszcze jej uswiadamiasz ze meskie zdrady sa zle.jestes ciota nie facet skoro nawet nie masz jaj zeby zdradzic laske.co z ciebie za chlop skoro nie umisz miec 2lub 3szmul naraz.co w tym zlego?jestes ciota a nie chlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście,żeby kogoś zdradzić to trzeba mieć jaja jak kokosy! Sam jesteś ciota,spierdalaj na siłke może cie sztanga udusi to będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
koksiarz ja niewiem co ona wtobie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
justysia-co ty w nim widzisz? W czym jest lepszy niz ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,miałem z nim różne przygody. Pamiętam jak kiedyś(on 4klasa podstawówki ja 6) walnąłem go w ręke i miał siniaka. I w szkole nauczycielka jak to zobaczyła to zapytała czy rodzice go w domu biją haha :) taka patologia haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×