Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

to już jest skrajny przykład :) ale wtedy to w szybkim czasie trzeba by było się zorganizować i nie wiem zamieszkać razem lub coś w tym stylu żeby dziecko miało obojga rodziców. I już by nie było problemu odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałbym się nie zakochać w takiej dziewczynie ale jak wiadomo nie zawsze się da zapanować nad emocjami. Ale jakbym już się zakochał to nie mam pojęcia czy bym chciał utrzymac znajomość/związek :) wiesz to jest zbyt abstrakcyjna sytuacja żebym mógł w danej chwili na takie pytanie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstępem ale poznałaś :p Przecież jakbym już wpadł to żadnej dziewczyny w takiej sytuacji bym nie zostawił na lodzie. Pewnie,że najłatwiej się sakować i spierdolić z "gorącego terenu" ale w życiu trzeba ponosić konsekwencję swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakować* Teraz już znasz moje pełne zdanie na t emat wpadki (w sensie dziecko a nie zauroczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
wczoraj porobilem pompki,mam holerne zakwasy!ałaaaaa aleboli nie moge renkami ruszac.mam chwile zwatpienia ale wiem jedno.jesli to zwiekszy moje szqanse u ciebie tosie nie poddam i bd pakowal!!!!!dla ciebie jestem zdolny do poswiecen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ja jestem fajniejszy od niego.nie skreslaj ludzi przez to ze mieli duzo partnerow do sexu.cwiczenia dla ciebie zaczolem.doceniasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dużo tych pompek musisz narobić w życiu i wiele razy mieć zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znowu zasnęłam" czyli rozmowy ze mną są aż tak monotonne,że zasypiasz z nudów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj wieje i mnie to wkurwia :) Ty dzisiaj wychodzisz gdzieś czy zostajesz w ciepłym domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×