Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ja też mam dosyć niekonwencjonalne "wymagania"w stosunku do kobiet. A raczej to ciekawostki,delikatne plusiki lub minusiki niż fetysze bądź sztywne wymogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ladne perfumy,miekie usz i jestem jego----jest!wiedzialem ze mam u ciebie szanse. Mam miekie uszy i perfumy playboy.laski na to lecą.jeszcze kaloryferek na brzucht.ty mi sie nie oprzesz bo jestem atrakcyjniejszy od koksiarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ladne perfumy,miekie usz i jestem jego----jest!wiedzialem ze mam u ciebie szanse. Mam miekie uszy i perfumy playboy.laski na to lecą.jeszcze kaloryferek na brzucht.ty mi sie nie oprzesz bo jestem atrakcyjniejszy od koksiarza" przecież my jesteśmy tego świadomi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
niby jakiej przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale ja tez bede niedlugo fajnie umiensniony :) i mnie wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tak nie dał rady :) każdy organizm jest inny i potrzebuje innej ilości snu.A mój potrzebuje duuuużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetyszami to bym tego nie nazwał :p I pewnie będę się tym trochę różnił od przeciętnego mężczyzny. pierwsza rzecz : nogi,kurde wszyscy pierdolą,że nogi u kobiety mają być długie a dla mnie to nie ma KOMPLETNIE żadnoego znaczenia.Aha i wolę jeżeli kobieta ma duże uda niż patyczki :D nie wiem jakoś tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tatuaży ani kolczyków w nosach,wargach,brzuchach,cyckach i huj wie gdzie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię gdy kobieta ma długie pazury. Jakieś tipsy czy jak to się tam nazywa,drażni mnie taki widok długich paznokci. I wolę gdy kobieta nie maluje paznokci :) mają być normalne,obcięte i czyste. (nie wiem czy są jeszcze dziewczyny,które nie malują )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×