Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ja przeważnie mam mało na sobie. Ludzie w kurtkach,ja w bluzie. Ludzie w bluzach,ja w koszulce. Koledzy mówią,że jestem hardcorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właśnie dziewczyny są gorące. Czasami zimno jak huj a te w miniówkach chodzą. Ja pierdole,to jest dopiero hardcorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jakis miesiąc temu stałem z koleżanką i taka panna w miniówce szła z chłopakiem. I poruszyliśmy ten temat ,to mi powiedziała "czasami trzeba się poświęcić " haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie,jaki zarost preferujesz? -wąsy/broda -brak zarostu -kilkudniowy zarost :) tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbnicą wiedzy :) nie,każda kobieta ma inny gust,wiele z nich preferuje właśnie kilkudniowy,taki kłujący zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodycze :) a tak z normalnych posiłków to chyba ziemniaki,kapusta i kurwa duży kotlet z piersi kurczaka :) taki prymitywny,chłopski posiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomniałem o takich rzeczach jak pizza,kebaby itp ale te już rzadziej jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu mi się przypomniało: jak byłem w szpitalu z tą nogą,leżał koło mnie taki dziadek 60lat. I budzimy sie rano i dziadek mówi,że musi się ogolić. I pyta "ty sie mlody nie golisz?" ja mowię,że mi tak szybko nie rośnie,a on "haha a moze tys mioł być babą?" haha debil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×