Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

tak,za rok. Nie chcę marnować wiosny i lata na rehabilitacje i chodzenie o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty jesteś gościnna. Jak na złość,przyśnie Ci się dzisiaj i będę zimny jak lód. Ja spadam,będziesz miała dzisiaj przejebane sny. Sama tego chciałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
dzisiaj ide pierszy raz na silke .napakuje brzuch i bicepsy i klate ciekawe ile mi urosna mienśnie po jednym treningu.pamietaj robie to tylko dla ciebie.to ja bede cie w lozeczku ogrzewał i to w moje meskie cialo bedziesz sie wtulac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
trzymaj kćuki za mnie justysia.zebym sie zaprzyjaznil z jakims pakerem na silce zeby mnie tam oblonkancy na sterydach nie dreczyli.robie to tylko dla ciebie,dla pieknej wartosciowej i wrazliwej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
o 18 ruszam na silownie.troche mam presje mam nadzieje ze nie bedom sie tam ze mnie smiac.dla ciebie wszystko bejbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
bylem na silowni.wcale mi sie to nie podoba,zadnyh fajnych dup nie bylo,same paszczury i pryszczate lyse pakery,ale zaciskam zeby i cwicze dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
do dupy sterydziarze sie smialy ze mnie i mowily ze mam zolte wlosy jak kurczaczek i ze jestem chudy.prymitywy.cwiczylem pol godziny jak na pierwszy raz to i tak dobrze.hujowe jest to cwiczenie ale dla niej sie nie poddam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tego nie lubisz to nie rób.Jeżeli to robisz tylko dla niej to sobie odpuść.Nie poświęcaj się dla kobiet.ONE NIE SĄ TEGO WARTE!!!Ty będziesz ćwiczył a ona i tak złamie ci serce.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×