Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

na temat tyłka nie będę się rozwodził. Powiem tylko tyle,że byłabyś zadowolona. No chyba,że lubisz płaskie i kościste to wtedy nie :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ważny. Nie będę udawał,że nie. Po prostu brzydka dziewczyna może być moją koleżanką czy tam kimś ale nie istnieje dla mnie jako potencjalna partnerka/obiekt seksualny. Po prostu niemógłbym być z kimś kto mnie nie pociąga fizycznie. Pół żartem pół serio to jak ktoś mnie nie pociąga to wolałbym wejść w związek z facetem. Przynajmniej babskich humorków niemusiałbym znosić haha :) bardziej żartem niż serio :) Musi być przyzwoity wygląd i fajny charakter. Obie rzeczy muszą ze sobą współgrać. Więc jakoś tam dziewczyna musi wyglądać,nie chodzi o błyskotki czy drogie ubrania bo mam to w dupie. Ale ładna buźka i zadbane włosy i ciało,mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz są tego plusy i minusy. Ale to czy jej wygląd podobałby się moim kolego nie ma dla mnie znaczenia. Ważne żeby mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no podstawą niezaprzeczalną jest to ,żeby dla ciebie była 8 cudem świata :-) reszta się nie liczy ..jednak zapewne było by ci miło gdyby ktoś pochwalił twój gust ,nie mów ,że nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,kompletnie nie daję takich znaków. To bardziej dziewczyny dają facetom takie znaki niż odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie. Jutro może mnie nie być. A jak będę to na chwilę bo przyszedł sms,że straciłem moźliwość wyk. Połączeń i zachwile mi neta odetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dajesz,dajesz,tylko o tym nie wiesz.Wy robicie to nieświadomie i bynajmniej nie chodzi mi o puszczanie oczka.Jest kilka znaków po,których mozna rozpoznać zainteresowanie ze strony kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np podczas rozmowy: -Dziewczyna bawi się włosami,poprawia je,odsłania,przeczesuje palcami itp -nachyla głowe w strone faceta,jej ciało jest skierowane w kierunku faceta. Nie siedzi bokiem,ale wygina się tak aby być przodem do rozmówcy(szczególnie tułów i uda są skierowane w stronę chłopaka. -dużo się uśmiecha -widać w jej oczach zaangażowanie w rozmowe -nawiązuje taki niby przypadkowy kontakt fizyczny.(złapanie za dłoń,kolano,klepnięcie w ramie,lub termoszenie za ucho haha :D -odsłaniają szyje (pewnie po to aby się do niej dossać :) ) -nadgryzają wargi,pośliniają językiem usta rozmawiając z facetem. :p większość tych znaków wychodzi wam nieświadomie,naturalnie i nawet pewnie sobie nie zdajecie z tego sprawy :) a może i zdajecie?... Nie wiem ;) a mężczyźni ci jakie znaki dają? Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ja przeważnie piszę z tel. I wczoraj minęło 30dni od ostatniego doładowania i mi zablokowali. Dzisiaj muszę doładowanie kupić. A z kompa rzadko piszę,kręgosłup by mi nie wytrzytrzymał całodniowego pisania z tą żmiją ;) siedzenie mam hujowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×