Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Od 6:00, robi e 8 godzin i zawsze o tej samej godzinie wychodz e, nie ma tak, że zostajesz dłużej i "Ci" za to nie płacą, więc jest uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak przez ostatnie kilka dni spałem po około 5 godzin dziennie, no i zaczęła mnie boleć stara kontuzja tak podejrzewam, ale i tak nie zasnę raczej z soboty na niedzielę prześpię ze 13 godzin XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeważnie co robicie w sylwestra? -w domu siedzicie -w klubie melanzujecie -jakies bale czy potancówki -domówki Ja na sylwestra zawsze na domówkach. Zawsze jakoś tak wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w tym roku na 80% domówka. Kurde jak ja nie lubię takich kulturalnych bali,studniówek i innych tego typu "imprez". Dobrze,że nigdy żadna dziewczyna nie chciała mnie na studniówke wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak ja nie lubię takich kulturalnych bali,studniówek i innych tego typu "imprez" mam tak samo, co do domówek, jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze,że ja nie miałem żadnej studniówki. A ty szybka jak wspominasz swoją studniówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ja lubię domówki bo tam odczuwam luz i komfort a na tych jebanych balach wszyscy udają kulturalnych i jest tak sztywniacko. I w dodatku to tańczenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×