Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Z tymi ćwiczeniami to też by mi się od następnego tygodnia ruszyć. Bo kurrrwwa mać :D za dużo się opierdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znasz.Nie czekam na tę jedyną ale chcę aby mój pierwszy raz był z jakąś fajną dziewczyną dla ,której to będzie też chociaż w jakimś małym stopniu wyjątkowe.A dla kogoś kto miał powiedzmy 15 przede mną to będę tylko jednym z wielu o którym się po kilku dniach zapomina.Chciałbym to zrobić z kimś takim,jeżeli za 10,20 lat by mi się to przypomniało to chciałbym się uśmiechnąć i pomyśleć "zrobiłem to z fajną dziewczyną".A nie kurrwa z tymi wszystkimi wywłokami co się dymają co miesiąc z kim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha taaa Ty i ćwiczenia :D a dziewczyny z reguły boją się ćwiczeń z cięzarami.Bo myślą,że odrazu się napakują :D haha a to błąd i to duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam ci ,że chętnie z bratem bym poćwiczyła boks ..więc już tu ze mnie nie rób kruchej istotki :-) co do poprzedniego postu .. Staś :D nie mam słów :D myślę ,że jesteś cholernie wartościowym chłopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie ćwiczę dłużej niż tydzień to szwankuje mi zdrowie, ale psychiczne :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślę ,że jesteś cholernie wartościowym chłopakiem!" Wiesz...nie jedna jakby to usłyszała(to co napisałem) to by uciekła hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to by uciekła" hm nie mam zamiaru uciekać, to samo mogłabym powiedzieć o sobie... jesteś inteligenty więc się domyślsz o co mi chodzi. Nigdy nie powiedziałam ,że nie chce z tobą parteru, teraz chce podwójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha inteligentny?dosyć kontrowersyjna wypowiedź. To teraz jak pijaczyna to przeczyta to nie będzie na ciebie leciał,bo on woli doświadczone :) haha straciłaś jednego adoratora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Nie idę dzisiaj nigdzie. Pierdole w tych wiatrach iść 2km w jedną stronę. Jutro sobie za to odbije jak nie będzie takiego hardkoru jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Na gali Saleta Głota :) ale to narazie takie pierdolenie. Dopóki do ringu nie wejdą to nic niewiadomo. Pudzian odwołany...to są sporty walki haha :) ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałem ale wiem,że w czasach amatorskich Artur z nim przegrał. A co mowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×