Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Wspaniale wiesci Rzodkiewko! Uff, taka nadzieja to juz polowa sukcesu. Najwazniejsze, ze lekarka widzi mozliwosci. Obejrzalam ten link, kiedy napisalas o lekarce, zauwazylyscie - nie wiem czy nazwac to arogancja wojskowego lekarza, bo nie tylko o to chodzi.. To, ze nie zna sie na homeopatii, czy naturalnym leczeniu to jeszcze nie najwiekszy problem, ale to, ze nie chce nic wiedziec. Prosze bardzo niech w takim razie zaproponuje swoja skuteczna metode. Dr Kulisz powiedzial w wywiadzie, ze niewazne jaka metoda sie leczy, wazne zeby to bylo skuteczne. Rzodkiewko poniewaz sama stosuje takie leczenie, dzieci od najmlodszych lat leczyla homeopatka, to wiem jakie koszty was czekaja, bo to nie jest niestety refundowane. Za same leki w aptece zaplacicie duzo. Zanim zalozycie konto w fundacji mysle, ze odezwa sie tez osoby, ktore o tym tu czytaly. Ja tez poprosze cie o jakies namiary, masz mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku
JA wierzę że siostrzenica wyjdzie na prosta. I jak juz będzie z nią dobrze to będzie mogła być nadzeija na wyzdrowieonie dla dzieci z ta chorobe. W necie jest tak mało informacji na temat tej choroby, a wszystkie znalezione fakty mówia, ze jest nieuleczalna. Jak juz bedzie poprawa to na pewno to da innym rodzicom nadzieje, bo teraz pewnie nie widza zadnego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sobie uswiadomilam, ze musiala leczyc z tego czym sie zatruly po antybiotykach i innych lekach. Najpierw trzeba bylo oczyscic organizm. Nie wiem jak jest u ciebie Pomocna, bo sa kraje, gdzie jest wybor sposobu leczenia przez pacjenta. Kiedys w tv widzialam program o leczeniu w ktoryms z krajow skandynawskich, tam wola wyslac pacjenta z problemami oskrzelowymi np, na Wyspy Kanaryjskie, gdzie jest doskonaly klimat zamiast refundowac mu leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jestem ciekawa leczenia jakie zastosuje pani dr. Bedziesz tu pisala o tym Rzodkiewko? Pomocna zapytalas jak mi sluzy dieta. To raczej luksusowy hotel, takie spa z masazami i cwiczeniami:) Mimo, ze robie sobie szejki, to juz widze skutki diety. Nie mam wyboru wiec musze jesc mieso i pieczywo, bo bym byla glodna. Od dwoch dni czuje sie rozbita i przeziebiona, a czulam sie wspaniale po spacerach po lesie, nie zmarzlam, nie zmoklam, wiec jak sie moglam przeziebic. Dopiero po twoim pytaniu uswiadomilam sobie co to moze byc.. Dieta mi nie sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przepiszem Wam ciekawy artykul ktory dostalam od Dr.B Antosik. Gazeta wyborcza, Czwartek 17lutego 2011. STOP NIEPOTRZEBNEJ OPERACJI TARCZYCY. Elektrostymulacja przy wykorzystaniu pradow Berbarda znanych od 55lat i uznanych przez medycyne akademicka-wykonywana metoda Zenni, zdobywa coraz wieksza popularnosc dzieki duzej skutecznosci w leczeniu wielu chorob.Chociaz australijski wynalazek , nad ktorym Victor Zenni pracowal przez 20lat, w Polsce stosowany jest juz od ponad 10lat, to efekty elektrostymulacji wykonywanej metoda Zenni ciagle zaskakuja nawet Lekarzy.-Metoda okazala sie skuteczna w przeroznych schorzeniach i przypadka, zwlaszcza w chorobach tarczycy.W efekcie pacjenci unikaja operacji i leczenia farmakologicznego. Dotychczas operacji uniknelo setki chorych -inforume Victor Zenni. Metod Zenni za pomoca elektrostymulacji uruchamia sily obronne organizmu, czyli aktywuje system immunologiczny pacjenta i doprowadza do ustapienia choroby, likwidujac rowniez jej przyczyne-wyjasnia dzialanie jej wykonawca. Elektrostymulacje sa bezbolesne i wykonuje sie je za pomoca aparatu posiadajacy certyfikat EU bezpieczenstwa urzadzien medycznych. Na zainteresowanie metoda wskazuje fakt, ze na jednej z wyzszych uczelni "Elektrostymulacja wg. Victora Zenni w subiektywnej ocenie pacjentow" byla tematem pracy magisterskiej, ktorej napisanie wymagalo przeprowadzenia badan.Wedlug danych przeprowadzono je u pacjentow w wieku 39-75lat, ktorzy zostali poddani elektrostymulacji Metoda Zenni i u ktorych wczesniej inne metody leczenia zawiodly.U 73% badanych terapia ta odniosla pozytywny efekt, pacjenci uznali metode za skuteczna i przewyzszajaca efektywnoscia inne metody , a takze farmakologie. Rewelacyjnego dzialania elektrostymulacji Metoda Zenni przy chorobach tarczycy , w tym Hashimoto i Gravesa -Basedowa, depresji , guzach , torbielach, stanach zapalnych trzuski , watroby , pecherza, przy wrzodach zoladka, bolach kregoslupa, stawow, chorobach naczyniowych , zylakach i hemoroidach, dowodza listy pacjentow i opisywane przez nich przypadki na stronie www.zenni.pl poparte dokumentacja medyczna taka jak:wyniki analiz krwi, USG, tomografii.Badania USG potwierdzaja , ze po elektrostymulacjach Metoda Zenni, guzy tarczycy zmniejszaja sie albo zanikaja calkowicie.Rowniez zmniejszaja sie powiekszone platy tarczycy. Okazuje sie, ze stymulacje tarczycy i przysadki przywracaja regularna miesiaczke i ulatwiaja zajscie w ciaze -Mowi Victor Zenni. OTO NIEKTORE PRZYPADKI: -p.Teresa U. z Gdyni "Od 30lat cierpie na zylaki, a z powodu czestych zapalen zyl utworzyly sie zakrzepy.Po elektrostymulacjach Metoda Zenni moj stan zdrowia ulegl znacznej poprawie, a po 10 stymulacjach badanie dopplerowskie zyl konczych dolnych wykazalo brak zmian zakrzepowych..." -p.Anna S. z Warszawy "Mialam guz watroby wielkosci 34x26x40mm, ktory po 6stymulacjach zniknal , zniknela tez torbiel nerki sr.14mm, juz po 4 stymulacjach.Unieknelam operacji..." -p.Maria B z Krakowa " Uniknelam operacji tarczycy po 5stymulacjach objetosc zmniejszyla sie o 50% i wyraznie zmalaly guzki..." -p.Dorota W z Warszawy " Od wielu lat borykalam sie z choroba Gravesa-Basedowa, juz po pierwszej stymulacji poczulam odczulam znaczna poprawe i ulge,a po kolejnych moje oczy cofnely sie az o 90%.Podczas snu nie byly juz otwarte , lepiej widzialam, a ucisk i bol zniknal razem z zaczerwienieniem.Jestem sceptykiem i poddalam sie tej metodzie bez wiary , bo zadne inne dotychczasowe leczenie nie przynosilo rezultatow..." p-Anna B z Lublina "Po 4 stymulacjach zrobilam badanie USG i wynikalo z niego ze platy tarczycy zmniejszy sie i sa w normie, w prawym placie zniknely 2guzki a 3ulegly zmniejszeniu.Z 4guzkow w lewym placie zostal juz tylko jeden..." jest wiecej przypadkow ale nie chce mi sie wszystkich przepisywac;) Victor Zenni w Polsce prowadzi 7gabinetow Zapisy: Victor Zenni Doctor of Sience Colombo University. Tel.kom 0 603 88 78 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna dlon-My nie tylko jestesmy do siebie podobne z wygladu, ale tez podobnie myslimy:D:P Wlasnie mialam podac linka , ktorego juz podalas:) Tak to ta Pani Doktor, to cudowna kobieta, ciepla i bardzo oddana leczeniu, podczas rozmowy nie zwraca uwagi na zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze jakie posypia sie gromy od "tarczynek" itp. sa chyba tematy na kafe na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyną autyzmu są...
szczepionki...bardzo ciekawe... "Lekarze mogą z pełnym przekonaniem zapewnić rodziców, że jedna rzecz nie powoduje autyzmu szczepionki, mówi Paul Offit, kierujący wydziałem chorób zakaźnych w Children's Hospital w Filadelfii. Ponad 20 badań nie wykazało związku między autyzmem a szczepionkami, podawanymi oddzielnie lub w kombinacji. Naukowcy mają natomiast wskazówki na temat innych czynników ryzyka: Geny Około 15-20 proc. dzieci z autyzmem posiada mutację genetyczną, która przyczynia się do rozwoju ich zaburzenia, mówi Insel. Niektóre choroby uwarunkowane genetycznie, jak zespół łamliwego chromosomu X czy zespół Retta, są dobrze znane z tego, że zwiększają ryzyko autyzmu. Ale nawet jeśli geny miałyby główny wkład w rozwój tego zaburzenia, możliwe jest, że większość dzieci ma unikatową mutację lub zestaw mutacji, mówi David Amaral, dyrektor ds. badań w University of California w Davis."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksolana- Ja kocham ludzi, życie, jestem bardzo szczęśliwa i optymistycznie patzrę w pszyłość dopóki nie zjem jakiegoś badziewnego jedzenia. Jak już się zapcham czymś nieodpowiednim to cały mój optymizm szlag trafia :/ Moje samopoczucie psychiczne i fizyczne zmienia się diametralnie. Pisząc ze zjadam coś "nieodpowiedniego" nie mam na myśli wcale sera, mięsa. Podam może przykład z wczorajszego dnia :) Mąż upichtolił pieczone ziemniaczki z duża ilością warzyw, przypraw, no ale dusi się je na oleju...zjadłam ich sporo i juz w chwile po tym omal nie zasnełam, tak mnie sponiewierały zwykłe ziemniaczki z warzywkami, że do wieczora już chodziłam przybita i bez życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka- Ja bardzo cenię takie osoby jaką jest Dr. Antosik, ale nie szłabym ślepo we wszystko co ona proponuje, trzeba filtrować troszkę wszystkie informacje. Oni też chcą zarobić i zapewnie współpracują z róznymi ludzimi i robią im reklame. Nie wszytsko co wiąże się z leczeniem niekonwencjonalnym jest warte zainteresowania. Czytałam kiedyś o tej metodzie Viktora Żenni, ale cała otoczka z jaką jest to przkazwyane w necie nasuneła mi całą mase wątpliwosci co do skutecznosci tego wszytskiego. Cała ta reklama jego metody kojarzy mi się z mareketm tv :/ jakieś podstawione osoby zachwalaja działnie, potwierdzaja uzdrwienie itd takie to jakies mało przmawiajace do mnie. Co do działania zaperra na dzień dzisiejszy też mam duże watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydawalo sie, ze takie zdrowe polaczenie.. Ja tak zawsze mialam po bialym serze, skoro "taki zdrowy" to probowalam pare razy zjesc go na sniadanie. Zawsze robilo mi sie po nim slabo, , niemal do omdlenia, czulam bol w mostku, sercu. Ktos powie co ma piernik do wiatraka, a jednak.. :) Pomocna dobrze, ze napisalas, bo juz myslalam, ze jestem niewidoczna, czy niezauwazana.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksolana- Widzę Cię widzę :) Ja dzięki tej surowej diecie świetnie poznałam sygnały wysyłane przez moje ciało, dokładnie orientuje się co jest dla mnie dobre a co nie. I ja wczoraj doskonale wiedziałam, ze nie powinnam jesc tych zmieniaków, bo dobrze jest mi znany sktek po ich zjedzeniu, ale niestety jestem tylko człowiekiem i czasami pokusze się na cos co mi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak i niezle byly awanturki z tym zwiazane. Zgadzam sie, to tez koncerny farmaceutyczne, tez biznes. Ale kazdy powinien miec mozliwosc wyboru. Dlaczego z naszych pieniedzy refunduje sie tylko metody chemiczne. Myslimy oczywiscie, ze one sa za darmo, ze "panstwo" nas leczy, kiedy musimy zapalcic grube pieniadze za naturalne leczenie, widzimy jakie to drogie. A tak naprawde jest duzo tansze od tego chemicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr żenni
Jestem terapeutką od 2 lat,miałam też przyjemność pracować z doktorem ŻENNI przez pewien czas we Wrocławiu,jednakże przy padaczce leczenie jest trudne i raczej daje niewielkie szanse ;jednakże zapraszam do rozmowy z doktorem,na stronie zenni.pl jest kontakt podany.Pozdrawiam i zapraszam do moich gabinetów w Boleslawcu(dolnośląskie),Lubaniu,Legnicy,Żarach,Żaganiu, Lubinie,J.Górze jak również nas wizyty domowe.Kontakt tel.501637397;chętnie odpowiem na pytania i doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
dr żeni ja za 200 zł za pierwszą wizytę też chetnie poradzę i potem chętnie bede kasowaał po 150 zł za kazda wizytę za coś co nie pomaga.. Dość dochodowy interes. Gratuluje pomysłu wyłudzania pieniedzy od chorych. A swoja drogą to ten cały żeni nie jest żadnym lekarzem tylko fizykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocna dlon-oczywiscie ze masz racje z tym ze to reklamowanie, ale przeciez czego sie nie reklamuje obecnie? Ja dostalam wiele ciekawych artykulow od Pani Dr.B Antosik, by sobie poczytac, ona sama nie stosuje tej metody Zenni w swoim leczeniu.Podalam mi tylko wiele ciekawych artykulow a co ja z nimi zrobie...byc moze wybrobuje tej metody, polaczonej oczywiscie z moja dieta, ale w chwili obecnej o tym nie mysle, zajeta jestem zbiorka, bo jak pisala Roksolana to ogromne koszta, ale warto, mamy dowody na skutecznosc metod leczenia Dr.B Antosik i Dr.Kulisza. Siostra moze nawet spotkac sie z matkami ktore lecza swoje nieuleczalnie chore dzieci, zobaczycz na wlasne oczy ich poprawe. Roksolana ja tez Cie widze:P Popieram to o czym pisalas, placimy ZUS a nie mamy prawa wyboru w metodach leczenia, jedynie oplacana jest chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna autyzmu są Jakiś czas temu przyszło mi do głowy, ze moga istnieć dwie wersje autyzmu. Autyzm o uwarunkowaniach genetycznych to byłaby jedna para kaloszy, ale mozliwe, ze oprócz niego istnieje zespół objawów do złudzenia przypominający autyzm, taki powiedzmy "pseudo-autyzm", będący efektem toksycznego działania jakichś substancji. Moze to być ta nieszczęsna rtęć w szczepionkach, moze być nieodpowiednie jedzenie (konserwanty, chemia, jedzenie na które wystąpiła nietolerancja pokarmowa), mogą być toksyny pasożytów, wreszcie nieprawidłowa flora fizjologiczna (grzyby, bakterie). Dzieci z autyzmem (ewentualnie pseudo-autyzmem) mają często problemy jelitowe i alergiczne. Dobrze, ze niektórzy próbują spojrzeć na to od strony diety - i zdarzają się liczne przypadki, gdy zmiana diety pociąga za sobą rozwój dziecka z objawami autyzmu. Ale w niektórych przypadkach zmiana diety i leczenie grzybicy nic nie daje - być moze jest to własnie autyzm uwarunkowany genetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewzyny ja tylko napisalam o tym artykule, dostalam ich wiele, sama Dr.Antosik stosuje zupelnie inne metody leczenia i mimo tego dala mi prawo wyboru, w takiej sytuacja ja dostaje prawo wyboru, moge wybrac co sprobowac, medycyna akademicka nam tekiego wyboru nie daje, albo zremy leki albo sami za wszystko placimy. Dlaczego ja oplacajac ZUS nie moge wybrac metod leczenia?To chore! NFZ powinien oplacac wszystkie metody leczenia, jesli czlowiek wybierze medycyne naturalna , NFZ powinien placic za to leczenie, jesli czlowiek wybierze akademicka, NFZ powinien oplacic to leczenie, po to placimy ZUS. niestety takiego wyboru nie mamy, gdybym go miala to najpierw wyprobowalam bym metody Zenni.A cz sa skuteczne czy nie tego nie wiem, trzeba sprobowac by sie dowiedziec, o wielu metodach niekonwencjonalnych sie glosno nie mowi, nawet jesli cos skutecznie dziala, dlatego bo lekarze beda stratni, to samo farmacja. Jesli metoda Zenni faktycznie dziala, wyobrazcie sobie dlaczego robi sie wszystko by ludzie mysleli inaczej...Co bedzie z endokrynologami?co z lekami (hormonami), co z operacja i leczeniem dlugim i kosztowny? wszystko pojdzie na straty, dlatego uwazam, ze o wielu metodach sie glosno nie mowi, a jesli komus uda sie naglosnic jakas metode niekonwencjonalna , robi sie wszystko by dana metode potepic. ja tej metody nie stosowalam i nie wypowiem sie na ten temat, moze kiedys wyprobuje...Obecnie trzymam sie swojej zdrowej dietki warzywno-owocowej, uzupelniac ja suplementami, co zachwala i Dr.Antosik i Dr.Kulisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewko przeczytalam jeszcze raz opis wizyty. czy mozesz napisac dokladniej jak ma byc zrobione to kozie mleko z amarantusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×