Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suziiiii

Rozwod i przesladowanie zony

Polecane posty

On by chcial rozwodu bez okerzekania o winie ale zona na to sie nie zgodzi dlatego pytam czy ma jakies szanse zeby to wygrac.ja sie zaczynam uswiadamiac ze popelnilam najwiekszy blad w moim zyciu utrzymujac z niam kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara, czy dobrze myślę
W swoim pierwszym poście wyraźnie napisałaś, że on składa pozew z jej winą. Pytałaś, czy ma szanse. Więc w końcu jak to jest. Składa, nie składa, ona mu nie pozwala, ona będzie mieszać? Ciągle co innego piszesz, już nie wiem, na co mam odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara, czy dobrze myślę
A i jeszcze-pytasz, czy ma szanse dostać rozwód bez orzekania o winie, czy z orzekaniem o jej winie? Całkiem się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam czy jesli beda sie sadzic czy ma jakies szanse zeby rozwod byl z jej winy.On chce sie dogadac ale ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
nie warto w to wchodzić, bo i tak bedziesz żałowała. obojetnie jaką decyzje podejmiesz i tak będzie źle. więc lepiej teraz jak póxniej to skończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki ,powiem Ci tak biedaczek styranizowany przez żonę ha ha ,kolejność jest taka nie pasuje mi ,jest żle odchodzę ,rozwodzę się bo nie widzę szans na poprawę a potem jak zamknę swoje złe sprawy szukam tej idealnej .Nie rozumiem kobiet które pakują się w takie bagno bo na bank będziesz pracowała na jego rodzinę ,bo pieniądze które mielibyście dla siebie on odda byłej żonie.Kobieto czy myślisz ,że on Ciebie nie będzie zdradzał ,taki dupek się nie zmienia .Pytasz o szanse na rowód tak jest bardzo prawdopodobne ,że rozwód będzie z jego winy bo zdradzał bo ma kochankę a jest mężem ,nie ma rozwodu .taka jest prawda a palanty szukają takich naiwnych jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maj
o rozwodzie z powodu przemocy w domu przeczytajcie tutaj: http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/jak-napisac-pozew-o-rozwod-z-wylacznej-winy-malzonka-z-powodu-przemocy-domowej/ dodatkowo polecam zapoznać się też z możliwością eksmisji osoby dopuszczającej się takiej przemocy http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/jak-eksmitowac-osobe-dopuszczajaca-sie-przemocy-w-rodzinie/ - nie są to łatwe sprawy ale lepiej skoncentować się raz i zakończyć to niż całe życie tkwić w bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram post powyzej. Sa kobiety, ktore nie baczac na swoje wlasne zycie, wchodza w relacje z mezczyznami zonatymi. A takie relacje to tylko problemy, nie tylko prawne, finansowe, ale i emocjonalne. Sorry, chyba masz niskie mniemanie o sobie i o swoich potrzebach, skoro wchodzisz w zwiazek z zona w tle. Te niezakonczone sprawy twojego faceta beda sie ciagnac latami. A gdzie w tym wszystkim ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta po operacji na kregoslup i czeka w bolu na nastepna a tu mowa o bzdurach.....nikomu zle nie zycze ale autorko myzlisz jak bys byla w jej sytuacji bo to roznie w zyciu bywa to bedziesz mogla liczyc na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny idiota, ktoremu sie znudzila chora zona:O A swoja droga, jak mozna zaufac mezczynie, ktory okazal sie az tak nieodpowiedzialny? Autorko, czy ty masz dobrze w glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suziiiii 2012.11.20 Pytam czy jesli beda sie sadzic czy ma jakies szanse zeby rozwod byl z jej winy.On chce sie dogadac ale ona nie chce- jak to chce się on dogadać? On wcale nie chce się dogadac, on chce,żeby rozwód był z JEJ winy, choć to ON PORZUCIŁ CHORĄ ŻONĘ, ON ZDRADZA< ON WYPROWADZIŁ SIE DO KOCHANKI!!! Kobieto, ty nie dosć,że nie masz honoru ,to w dodatku jestes permanentnie głupia , słuchając jego idiotyzmów!!!! On nie sypiał z zona, bo skąd to wiesz? od niego???:D:D on ci wszelkie bajki pociska, byle cię bzyknąc, w dodatku nie ma jak by UCZCIWIE zakończyć związek( a może chce ciągnąc dwie sroki za ogon.Powiem ci cos? O n OSZUKIWAŁ i okłamywał swoja zone, osobe, której PRZYSIĘGAŁ wiernośc w zdrowiu i w chorobie- a co ROBI? zdradza ją, i chce swoje błędy zwalic na jej barki. Jaką masz gwarancję,że po latach nie zrobi tego samego tobie??? Żadnej!! a więc, jestes w ogóle głupia, mając chęc na tak obrzydliwego GNOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×