Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Wyłazić mi z tego Leclerca!

Polecane posty

krew mnie zaraz zaleje, tak to się ślumoli wyłazić mi z zakupów on-line, bo serwer zapchaliście kwitnę tu juz od godziny i mam 20 rzeczy w koszyku 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był Twój wybór
w kazdym hipermarkecie są kolejki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię o kolejkach, tylko o zapchanym serwerze po to robię zakupy via net, żeby w kolejkach nie stać ale oczywiście muszą na wszystkim oszczędzać i postawili nie wiadomo co, jakieś stare pecety chyba no żeby tyle czasu trwało zamówienie 30 rzeczy? zgroza! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsa
ooo! :D powiedz mi Ewo :D czy za dostawe cos sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsaqwertyuiop
ewuniu, chwalisz sie tym, ze mimo swojego wieku taka nowoczesna jestes i zakupy przez net robisz? :O idz ty lepiej rob ta swoja karkowke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kupi pow. 100 zł, to się nic nie płaci można też odebrać samemu w określonych przez siebie godzinach, to do końca roku dają upust 10% od rachunku 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Ewa , Ty jeszcze zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, muszę zacząć korzystać! tylko sprawdzę czy w moim Lbn taka opcja jest możliwa. Mnie szlag trafia w kolejkach na żywo, a jeszcze nie daj Boże jakieś jednodniowe święto, wtedy ludzie sobie zapasy jak na wojnę robią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo wygodne, w Lublinie jest, jeśli Lbn to Lublin :) chociaż w tym momencie robie właśnie, siedzę juz chyba z godzinę i jeszcze nie skończyłam, tak się ślumoli, trzeba wcześniej robić, a nei w piątek weiczór, słabe serwery mają i takie skutki no, ale przynajmniej łazić nie trzeba i przepychac się w tłumie jeszcze kilka pozycji i "do kasy" :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Lublin nazywam z rozpędu Lbn. No to super :), ja z kolei przetestuję zakupy jutro, ale już mi lepiej jak pomyślę, że nie będę musiała tam iść osobiście. Heh, wyganiałaś z netowego Leclercka, a tylko dodatkowa osoba na serwer doszła :P Życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) j oj tam, już aż taka wredna nie jestem :) a już na etapie wyboru godziny dostawy, jeszcze sposób zapłaty i finito prawie 2 godziny masakra... lepiej przed kompem niż na hali, ale jednak :( 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek piąteczek piątunio... i jego uroki. Może jutro będzie luźniej, w końcu większość zorganizowanych ludzi zaliczy takie większe netowe zakupy na weekend właśnie dzisiaj. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×