Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacinta Velasquez

malowanie/tapetowanie/dekorowanie ścian za małą kasę

Polecane posty

macie jakieś pomysły? szczerze powiedziawszy to nie bardzo chce mi się malować, wolałabym tapety, ale z kolei nie znajduję dla siebie nic ciekawego i niedrogiego. macie jakieś pomysły, jak można niskim kosztem urządzić fajnie jeden pokoik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD fajne. możesz też niektóre pomalować markerem :-P albo folią obklej domek sobie:) będzie Ci błyszczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniej wyjdzie jak ci tapete
kupi niz za paczke z gazetami zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja :/ jak bedzie do Polski przyjezdzac to zapytam czy mi czegos by nie przywiozla, ale ona to pewnie na swieta dopiero. w sumie duzo gazet by nie trzeba bylo tak znowuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniej wyjdzie jak ci tapete
a nie da sie zrobic tapety z wlasnego zdjecia ? bedziesz miala taka jakiej nie ma nikt. mnie zdjecia powiekszaja do bardzo duzych rozmiarow wiec sadze ze da sie to jakos przykleic czy wydrukowac na czyms co przypomina tapete. w agencji reklamowej nie powinno byc problemu ze zrobieniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
ja zawsze sama robie sobie remonciki -wykorzystuje do tego tapety z przeceny koszt około 30 zł plus 7 zł za klej najtanszy do tapet klei wszystkie tapety tylko proporcje wody sa inne do tapet lekkich i do winylówek. w małym przedpokoju mam pomalowane sciany tak połowy a na pozostała połowe dałam tapete w złote roze ,z tym ze odzielenie jest powicinane ,czyli łączenie koloru i tapety jest w powycinane róze .W pokoju mam sciany pomalowane i tylko powycinałam z tapety wzór i przykleiłam w fornie pasa z tapety przy końcach scian a w środek dałam listwy styropianowe zrobiłam z nich rame a w srodek dałam tą samą tapetę co na bokach sciany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
ja to robie z przyczyn finansowych ,poniewaz nie mam zbyt wiele kasy a 2 dzieci na utrzymaniu wiec ,trzeba sobie radzic . Ostatnio zrobiłam sobie umywalke do łazienki, w stylu japonskim ,troche czasu i pracy ale jest juz od roku i wszyscy sie pytaja gdzie ja kupiłam hehe ,teraz robie tez umywalke dla kolezanki bo bardzo chce mojego pomysłu .mogłabym wstawic zdjecia ale nie bardzo wiem jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sama staram się zrobić jak najwięcej:-) Maluję, zdejmuję farbę, gipsuję, itd.... lubię to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
ok zaraz obczaje ,czy mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik?....
nie chce mi dodawac postów nowych ani zdjec co mi net siada czy co ? a to donica za 30 zł z castoramy byłahehe ,koszt razem około 100żł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oklejając gazetami musisz po wierzchu pomalować takim "czymś" :p tzn takim jakby lakierem żeby sie nie niszczyło i żeby szło zmyć :) wiem że to jest tanie, ale śmierdzące przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknmnknlpll
a moze zamiast gazetami to poprosty swoimi zdjeciani w powiekszeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje zdjęcia w powiększeniu wychodzą tak samo drogo jak porządna foto tapeta :) na pewno nie można tego zaliczyć do tanich rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
grecik ta łazienka jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknmnknlpll
musiałam zniecic nica bo z tamted=go mi nie dodaje ,Dziękuje pieknie sama ja robiłam -wszystko drzewko tez ale teraz musze zmienic kolor tapety wiec troche nie dokonczona jest a tu mam rame zrobioną z listewek styropianowych : http://www.voila.pl/276/ek752/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×