Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacinta Velasquez

malowanie/tapetowanie/dekorowanie ścian za małą kasę

Polecane posty

Gość grecik.,,.,
Nie mam ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
a tu stara PRLowska komoda która ktos pomalowała na czarno ,mi była w tym czasie potrzebna wiec ja zabrałam i tak przemalowałam farbami alrylowymi za 30 zł i lakier za 20 zł teraz stoi w salonie mojej znajomej ,obok jest parawan który sama wymysliłam i zrobiłam -sa to fronty z casoramy+ bejca i materiał http://www.voila.pl/372/08vdz/index.php?get=1&f=1 kombinuje tanim sposobem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
naprawdę masz kapitalne pomysły:)!!!Parawan mi się bardzo podoba:)a lustro w łazience już wiem jak będzie wyglądało ,no świetne,świetne i tanie pomysły,a jakżepiękne:) Masz może bloga ?Pokaż coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze pomalowac ściany i podłogi , ściany wiem co i jak, ale z podłogami się waham obecnie jest farba olejna jakas taka ruda, chciałabym białą ... tylko czy to praktyczne? jeśli nie biały to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta komoda i parawan rewelacja dziewczyno Ty [powinnas swoj talent wykorzystac zarobkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
tu sa fronty zrobione z pleksy z casto i tapety i takie listewki alunin tez z casto ale moga byc drewniane lub jakies inne http://www.voila.pl/417/8c972/index.php?get=1&f=1 tu jest pok dziewczyn i toaletka ,znalazłam na strychu nogi od maszyny i zrobiłam toaletke a dookoła szafki - z płyty i tylko dodałam fronty z plexi http://www.voila.pl/419/1b293/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
pare osób z moiego otoczenia tez tak twierdzi ,ale ja nie mam wykształcenia plastycznego ani zadnego innego zwiazanego z tym kierunkiem ,jakos tak zaczeło sie bo z kasa krucho a nikt nie chce mieszkac w beznadziejnym mieszkaniu ,tymbardziej ze dziewczyny juz duze to przychodza ich znajomi -same rozumiecie , ja to lubie robic i tak sobie czasem siedze i nagle wpada mi pomysł Pomysłów to mam wiele ,oj wiele ...gdym miała garaz czy cos takiego gdzie mozna robic ... ale w domu czasem bywa ciezko .. tu macie zwykła wneke która sobie wykozystałam na szafe ,a poniewaz szfy wnekowe sa drogi zrobiłm ja z płyty i okleiłam tapeta http://www.voila.pl/433/1bc30/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym w takim pstrokatym wnęt
rzu szału dostała... :o marzy mi się jednak liliowo-fioletowy pokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
tak ale ja wykozystałam sciane która jest zaraz przy futrynie i tam nic nie dało sie postawic wiec,, tym czymś"wyrównałam sciane z futryną i nie musze juz wstawiac mebli,kazdy ma inny gust i dzieki bogu ,bo inaczej byłoby nudno na tym swiecie :) a tu dorobiłam sobie doniczki ; http://www.voila.pl/437/ihc9v/index.php?get=1&f=1 z tych po 3 zl w castoramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialna jesteś:-) bardzo mi się podoba... Urządzam swój domek teraz w stylu skandynawskim... tylko zastanawiam się właśnie nad tą podłoga, do skandynawskiego olejna jak najbardziej, ale jeszcze kwestia praktyczności. Dużo bieli, drewna będzie u mnie, ale i akcenty kolorystyczne tez:) Zapowiada się ciekawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
jak pociagniesz dobrym lakierem to powinno starczyc na lata ,ja dałabym motyw ,a przecierki mozesz dac jak na tej komodzie ,mawrt zwykłym pendzlem uzyskasz taki efekt ,jak ci sie nie spodoba to przed lakierowaniem mozesz wyrównac kolor na biały ,jakbys chciała dodac motyw a nie bardzo udaje Ci sie malowanie to znajdz sobie motywy na papierze ryzowym ,jeden duzy format i go wytnij i dopasuj farbami zwykłymi akrylówkami ,jak bedziesz miała juz własciwy odcien to lakier i gotowe .Aprzyklejasz go zwykłym klejem wikolem rozcienczonym z woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
Psrokato ,nie pstrokato ale dziewczyna ma świetne pomysły :)i za grosze praktycznie .Niektóre rzeczy są świetne i na pewno coś od Ciebie "odgapię",;)Dzięki za pokazanie ramki ,bo już mam plan na oryginalne lustro :)Parawan jest też super,muszę poszukać takich drzwi :)Gdybyś miała pieniędzy więcej to przypuszczam że zaszalałabyś:)W każdym razie masz ciepłe ,niepowtarzalne mieszkanie.Pokaż coś jeszcze jak możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
Fakt genialnie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
Ja potrzebuję takich drzwi jak w parawanie by zakryć od sufitu do podłogi wnękę w przedpokoju w której jest licznik ,chciałam zrobić taką szafę "mini,mini"ale szer tej wnęki to 50 cm a glębokość 30 ,i co z tym zrobić ?a nie am miejsca na szafę w przedpokoju :(jakąkolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
a moze zamiast takich drzwi jak w parawanie zrób z tego obraz ,czyli wykozystaj to co ja mam w pokoju dziewczyn czyli duza plexi ,obramówke daj jak ja mam z aluniniowych katowników (chyba to sie tak nazywa ale nie wiem dokładnie )a w środek daj sobie jakis motyw co Ci pasuje i co sie podoba ,bedzie to wyglądało jak obraz ,mozesz sobie podswietlic od środka bedzie tylko taka lekka poswiata jak zapalisz swiatło (połacz to z kontaktem i juz -moze takie cos ci podpasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
pamietaj ze to składa sie z 2 plexi tło zwykłe czyli kolorowa plxi a (ja mam białą)potem wyciety motyw i na to przezroczysta plexi ,,,katowniki" pasuja rozmiarowo jako gotowce w castoramie czyli nic juz nie kombinujesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
Grecik 😘 fajny pomysł ,zastanowię się co tam wstawić ,ale o podświetleniu bym nie pomyślała :)Dzięki ,parapet też fajny ,to są cegiełki czy płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
Bomba:)nie wiedziałam że w Castoramie to robią .Z tą pleksi fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grecik.,,., - chciałabym wrócić do komody.(jest świetna :) ) Powiedz mi, czy przed malowaniem jej musiałaś ją jakoś zmatowić papierem ściernym? usunąć wcześniejszy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamonamas
grecik to sama zalozyla ten temat po ty by miec powod do pochwalenia sie niektore rozwiazania fajne, ale niektore przesadna ja bym nie mogla mieszkac w takim pstrokatym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
A jak ty zrobiłaś tę umywalkę w stylu japońskim ?,jest prześliczna :)Mam obrzydliwe panele plastikowe pożółkłe w łazience ,będę je ściągać ,i nie miałam pomysłu co dalej ?Teraz mi wpadł ,może białe ściany +te "cegiełki "jak masz na parapecie ,tak asymetrycznie położone?Też nie mam pieniędzy i kombinuję :)A przy tym chciałabym by było niepowtarzalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfajnepomysly
A czy ktoś ma pomysł na tymczasowe odnowienie ,brodzika z akrylu ,obrzydliwie pożółkłego ?Może czymś to wewnątrz i na zewnątrz okleić?Tylko nie tapetą :((od zewnątrz oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
Tak musiałam zdzierac stare farby z komody ,zrobiłam to takim skrobakiem za 15 zł recznie ,szybkko idzie i potem papierem sciernym i malowanie . jesli chodzi o brodzik to zrobiłabym to tak jak umywalke ,tylko jesli masz równą powierzchnie jest łatwiej ,ale wszystko jest do zrobienia ,najpierw musisz pokryc mata szklana i zywica epoksydowa (tak jak naprawia sie kajaki ) potem to wyrównac zeszlifowac dac sobie kolor - motywy jakie chcesz (papier ryzowy )dokolorować akrylówkami i ta samą zywica epoksy połozyc 2-3 warstwy ,szlifujac pomiedzy warstwami -zamontowac i do kąpieli -nic sie nie stanie a beda cie pytac skąd to masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
parappet -to takie gotowe płyteczki z castoramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43423423423
hej, a ja mam pytanie u te komodę?? to ja malowałaś dwoma rodzajami farb akrylowych , lekko cieniując? to są te kupowane ze sklepów dla plastyków? I na to lakier? ale jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×