Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Looooser

Dla kobiet liczy się głównie kasa u faceta

Polecane posty

Z moich ostatnich obserwacji odnośnie uwodzenia i związków wynika, że głównym afrodyzjakiem jest kasa. Można być przystojnym, zabawnym, inteligentnym, ale jak nie masz kasy i pozycji społecznej, to jesteś dla kobiet nikim i jesteś spławiany. Zobaczcie, że przy wszystkich starych, siwych grubasach kręci się masa modelek i mogą przebierać do woli. Powiecie, że to puste dziewczyny tylko? Otóż tak nie jest. Z kobietami na poziomie, po studiach, bardziej spokojnymi, jest tak samo. Pewien trener uwodzenia ostatnio opisywał historię jak to dziewczyna na jedną noc go wypytywała czym się zajmuje i to nawet dla niej było takie ważne, chociaż już się więcej mieli nie spotkać. Kobiety wyczuwają kasę u faceta, jak słonie wodę na pustyni. Pis of biczys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziwisz się?
kasa świadczy o zaradności, umiejetności jej zarabiania i daje poczucie bezpieczeństwa kobiecie, a w przyszłości rodzinie. I nie mówię tu o studentach, ale dorosłych facetach. Byłam z takim, dla którego kasa nie była ważna, więc jej nie zarabiał :) I co? I ja wydawałam 2 razy tyle, co tylko na siebie :P Jak ktos leci starego grubasa, to pewnie widzi głównie jego portfel, ale w normalnym życiu ważne jest, by facet zdawał sobie sprawę, że pieniądze są potrzebne do życia. Chodzi mi o normalne zycie, żeby 2 osoby pracując mogły cos odłożyć, normalnie mieszkać i np. planować dziecko, bo będzie za co je wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie tu miłość (a kobiety niby takie uczuciowe)? I po drugie: tak jak napisałem, nawet facet na jedną noc, czy na romans też ma mieć kasę i wysoką pozycję, więc nie chodzi tu zawsze o planowanie przyszłości i dzieci. Kobiety ciągną do kasy jak szpak do czereśni i nie myślą przy tym logicznie właśnie. Tylko kasa i pozycja społeczna same w sobie je tak pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziwisz się?
jak laska chce iść z facetem na jedną noc, to pewnie woli z takim z kasą, niż bez,bo nie wiem, może lepsze wino kupi, albo taksówkę jej zamówi, albo ma lepszą pościel, perfumy itp? A moze nie masz powodzenia ani kasy i jej brakiem właśnie tłumaczysz swoje porazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież o tym napisałem - chociaż jestem fajnym gościem, to nie mam powodzenia, dlatego że nie mam kasy i pozycji społecznej. Potrafię poagadać z kobietami, jestem dowcipny, wyglądam nieźle, ale gdy pada pytanie o to czym sie zajmuje, to znajomość się kończy. Najlepiej to widać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie zainteresowane są tylko najbrzydsze kobiety (może), które i tak nie mają żadnego powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziwisz się?
a czym się zajmujesz? Może nie zniechęca je brak kasy, a brak ambicji? A co za tym idzie-perspektyw? Kobiety tak mają, ,że często od razu myslą do przodu i przewidują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
On idzie na polowanie ona zostaje w domu i karmi piersią jego potomstwo. Nic się nie zmieniło-ona nadal karmi jego potomstwo a on ma zapewnic im byt-biologia ! Przecież z dzieckiem przy sutku nie pobiegnie na spotkanie biznesowe:D Chłopcze ! Facet ma za zadanie robić szmal tak samo jak ona ma za zadanie rodzić dzieci Nie da sie wszystkiego na raz robić Zauważ że jak ona te dzieci już urodzi odkarmi i odchowa to wraca do życia-do pracy do biznesu zaczyna zarabiać! Facet musi wykazac sie czymś więcej niż tylko delektowaniem się życiem w wersji light-no chyba że jest ciotka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
a dziwisz się? -oj przewiduja przewidują! Muszą ! Wydaja dzieci na świat! Muszą mieć wszystko zaplanowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee1234
A kto ci bronil robic cos co przynosi wieksza kase?trzeba bylo kombinowac jak ja zdobyc albo teraz zaczac...nie mow ze nie masz glowy bo fizyczne tez sa dobrze platne niektore tylko po uprawnieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
Mnie dziwi cos innego! -Jakim cudem facet z jajami nie potrafi tego wszystkiego ogarnąć swoja głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę teksty, ale na razie z tego kasy nie ma. Mam ciekawe zainteresowania itd., ale nie o to chodzi, czy o ambicje, ale o kasę. Tak jak pisałem jeśli facet jest na poziomie, ale kasy nie ma, to i tak jest dla kobiet nikim. W dzisiejszych czasach kobiety też same zarabiają i mówię też o kobietach, któe już majądzieci i sąnp. po rozwodzie. One też nie chcą fajnego faceta bez kasy, chociaż już mają potomstwo i sobie radzą. Kobiety muszą odczuwać instynktowny pociąg do kasy, a nie do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego ja mam kombinować jak zdobyć dużą kasę? Jest jakiś przymus urzędowy? A jeśli mnie to nie interesuje i co innego się dla mnie liczy, to co? Nie mam już prawa do miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee1234
Odp. jest prosta...bo on nie jest facetem z jajami tylko mu sie tak wydaje(nie wiedziec czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą to by świadczyło o tym, że kobiety nie potrafią kochać. Kochają kasę danego faceta, a nie faceta, więc jaki jest sens sobie kupować kobietę? To to samo co sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
Bo potomstwo to odpowiedzialność Nikt nie weźmie sobie na głowę darmozjada. Piszesz o życiu jakbyś cały czas był pod wpływem bajek z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee1234
Prawo do milosci masz...przeciez mowiles ze interesuja sie toba brzydkie.widocznie tylko na takie ciebie stac, bo bez kasy trudni beszie zainteresowac ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli facet z jajami = facet z kasą. Dawajcie dalej, to się pośmiejemy. Mamy już facet zaradny, facet z jajami. Dawajcie kolejne określenia gościa z kasą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przecież cały czas o tym piszę, to się rzucacie. A teraz przyznajesz mi rację, że kobietę sięniejako kupuje. Im więcej kasy, tym atrakcyjniejsza kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
Looooser każdy ma prawo do miłości. Musisz sie tylko określić dokładnie. Jeśli szukasz i wiesz kogo to napewno znajdziesz Ale jeśli w każdej próbujesz szukac tej której pragniesz to będzie ci cholernie ciężko znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziwisz się?
facet to też poczucie bezpieczeństwa: jak coś się stanie, to będzie w stanie utrzymać rodzinę. A jesli teraz nie umie zarabiać, to marne szanse, że w sytuacji podbramkowej nagle zacznie. Trzeba twardo stapać po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
Różńi są ludzie,różne są kobiety! Looooser to że najstarszy zawód świata uprawia tyle kobiet na świecie nie znaczy że każda się do tego nadaje! Zawsze łatwiej wyszukać sobie coś co jest ogólnie dostępne a trudniej znaleźć coś na co jest mały popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeeteria
Jak widzisz na jedno wychodzi! Muszisz się określic,być sobą i musisz być stanowczy-wtedy pójdźie ci łatwiej i szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooser - czesc :) 🖐️ zgadzam sie im wiecej kasy tym lepsza kobieta ale nie zawsze bo np dresy tez maja dziewczyny dlaczego pewnie dlatego ze lubja emocje lubja robic cos zakazanego co nie robily by z normalnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A kto Ci powiedział, że dresy nie mają kasy? Oni może wyglądają jak lumpy, ale często mają kasę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dres jest młody i przebojowy, to polecą. Bo jak jest przebojowy, to dziewczynom wydaje sie, ze jest zaradny i np kase bedzie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×