Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Looooser

Dla kobiet liczy się głównie kasa u faceta

Polecane posty

Gość myślę, że tak
A ja nie powiem, żeby się nie liczyła kasa, ale w takim stopniu abym to ja nie musiała utrzymywać partnera, bo i tak się czasami zdarzało. Zresztą jak myślimy o wspólnej przyszłości to gołodupcem być nie może. Mój facet zarabia od 3,5-4,5 tys zł i jest ok. Nie ma pozycji społecznej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser ma 29 lat
i nigdy w zyciu nie pracowal 😴 na co on liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annieja
To może i ja sie wypowiem; Loooooser to jest tak, że kobieta kocha ale potrzebuje też bezpieczeństwa. Załóżmy sytuację masz laskę i oboje pracujecie i nagle ona zachoruje i nie będzie mogła pracować a ty zarabiasz mało i co ? Skąd weźmiesz kase na leki dla nie i na życie ? To samo dotyczy dziewczyn z dziećmi + do tego wychowanie dziecka też kosztuje nie mało. Myślisz, że kobieta będzie pracować na utrzymanie domu i ciebie a może i dziecka nawet ? Jeśli masz stabilną pozycję to znaczy że do tego doszedłeś ciężką pracą, jesteś zaradny, odpowiedzialny, potrafisz podejmować decyzje, jesteś ambityn - to są niektóre cechy prawdziwego mężczyzny. Piszesz teksty ? A nie masz żadnego normalnego zawodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do viiiiiikkkkkiiii
szybko z nim poszlas do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka lempicka
Annieja w 100% się z Tobą zgadzam. To jest normalne, że facet chce być głową rodziny przez zapewnienie bezpieczeństwa m.in. finansowego a nie siedzenie w domu i nic nie robienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.utaf.on
A ja przyznaję. Jestem nieudacznik. Nic nie umiem. Nie mam pracy. I nie szukam nikogo bo wiem że na to nie zasługuję. Potrafię to przyznać,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil19997jgora
to fakt kobiety nie lubią facetów jęczydeł - już wolą komplemenciarzy czego przykładem ja. Dopóki jęczałem jaki to jestem biedny nie miałem kobity. Potem zacząłem je komplementować do urzygu - i przez rok nic a potem trafiła mi się żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil19997jgora
tak że Looser z moich obserwacji jest tak 1. facet jęczący - ma szansę na kobitę 1 na milion 2. facet komplemenciarz ( czyli ja) ma szansę na kobitę 1 na 10 3. facet cham - ma szansę na kobitę pewnie coś koło 1 na 2 - ja nie potrafię być chamem no może czasami ale to już muszę byc naprawdę wnerwiony wydaje mi się że dla Ciebie najlepsza byłaby strategia na komplementy do urzygu. Za 10 razem powinno pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftjfdyujytyti
A ja nie rozumiem w ogóle tej całej presji z pieniędzmi. Ja np mam w dupie głęboko czy komuś odpowiada to ile zarabiam lol . Ja zarabiam pieniądze dla siebie a nie dla ludzi a w szczególności dla mojej dziewczyny. Pracuję i mam każdego miesiąca 1500zł/rękę i dla mnie starcza idealnie, co drugi miesiąc dorzucam się rodzinie do rachunków 200zł i mam 1300zł dla siebie w dodatku pracę mam na miejscu, jeżdżę sobie rowerem do niej i nie muszę marnować paliwa w samochodzie. Jest zajebiście i mam w dupie czy komuś się to podoba czy nie, jak dziewczyna by mi powiedziała że mało zarabiam to bym jej pokazał gdzie są drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek z charakterem
Kobiety do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
pytanie czy wystarczy mieć kasę być w miarę ogarniętym, czy jeszcze do tego trzeba mieć mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek z charakterem
Wystarczy że dziadek ma dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyyyyyypkaaaaaa........
Do autora... "Ewentualnie zainteresowane są tylko najbrzydsze kobiety (może), które i tak nie mają żadnego powodzenia." Hahahah. Narzekasz ,że kobiety lecą tylko na kasę a sam jesteś powierzchowny tak samo jak one ... Czemu dyskryminujesz brzydkie kobiety ??? A co z miłością ??? Skoro dla was liczy sie tylko wygląd to dla nas kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyyyyyypkaaaaaa........
"Interesują mnie bardzo atrakcyjne kobiety" To nie dziw sie kobietom ,że ich interesują bardziej zamożni faceci. Ty możesz mieć wymagania a kobieta nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek z charakterem
Jak chodzi o looooosera to nie ma sensu odwoływać się do zdrowego rozsądku. Ten człowiek jest nieżyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfdgdg
niezyciowy i wiecznie ta postawa roszczeniowa jak za komuny. teraz sa inne czasy o smakowity kasek trzeba sie bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed34
Profesjonalna reklama Lublin to najlepszy środek na poprawienie pozycji firmy, a także zdobycie większej ilości odbiorów. Za jej pomocą można powiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruby portfel i by partner cale dnie pracowal one znajda sobie na boku zaraz innego by.je pocieszal Wydaja kase na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej ma dobrze nie zwraca uwagi na te proste kobiety widza tylko kasę i glowa w chmurach W zyciu nie wiele osiagnely mieszkaja gdzies w blokowisku cale dnie tylko na kafe i non stop żale Jacy to mężczyźni sa źli Jedzie taka do Egiptu czy Turcji bzyka się tam z takim potem dziecko problemy bo za rok czy wiecej dostaje kopa w d**e znudzila sie i lament Mysla ze zlapala pana Boga za nogę Pelno takich wyjada do U.K czy na zachod i biora starych prykow dla wygody dom auto i kasa by byla Ze facet jest oblesny nie ważne mysli tylko ze kasa jest i.wygoda Zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są śmieszne pompatyczne zadufane w sobie ogolnie te pokolenie jedna wielka porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zarabiałam więcej niż moi faceci i nie czuje się z tym gorsza, co więcej zawsze więcej miałam w portfelu, a wydatkami wspólnymi dzieliliśmy się po połowie. 

Byś może jestem tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×