Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajetanjka

powiększony 3 migdał u dziecka

Polecane posty

Gość sabina78
Kochana, bardzo Ci współczuję. O rady możesz jeszcze zapytać Panią doktor na stronie hartujmisie.pl Mi wiele razy dobrze poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakie leki lekarze zalecają dla małych dzieci na obkurczenie migdała? Chodzi mi o dziecko 1,5roku... Pisałyscie nazwy syropów ale nie wiem czy to nie jest dla starszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariko
Wyciąć trzeci migdał zawsze można, ale najpierw trzeba postawić odpowiednią diagnozę. Być może sytuacja jest do uratowania bez zabiegu. Ważne, aby dziecko zobaczył doświadczony lekarz. Należy zrobić badania, pobrać wymaz - zobaczyć co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Ja z mim synkiem od roku odwiedzam dr Wojciecha Kukwę. Znany i dobry laryngolog, kontakt dostałam z poleceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, super że trafiłam na te informacje, bo właśnie szukam dobrego laryngologa dziecięcego. Tez mamy problem z przerośniętym migdałem. Sprawdzę dr. Kukwę w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w jakim twoim wieku jest twoje dziecko? Bo dr Kukwa przyjmuje takie od 7 roku. Ale tam mają tez laryngologie dziecięcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała powiekszony trzeci migdał mielismy jzu skierowanie do szpitala, ale jak narazie po zastosowaniu odpowiednich leków obkurczył sie i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka Koszalin
Czy Wasze dzieci które mają zdiagnozowany 3 migdał strasznie pocą sie w nocy i pokasłują? Czekamy do maja na zabieg i do tego czasu w kółko. 2 tygodnie zdrowy a pozniej "zaflegmiony" i tak w kółko. Czasem nachodzą.mnie myśli czy to nie mukowiscydoza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie poci się w nocy i nie kaszle (ale bierze przed snem leki by nie mieć duszności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka Koszalin
Wasze dzieci tez tak często chorują? Mają zatkany nosek i przez to kaszla? Mi juz ręce opadają co chwila coś. A zabieg dopiero w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do alergologa idź, zrób testy alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Koszalin
Rodzinna nie chce dać skierowania do alergologa tj nie chciała dać do laryngologa a wyszlo co wyszlo. Jak zaglądam mu do gardziołka to jeden migdal przy drugim takie napuchnięte :( no nic i alergolog prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam pomógł imupret, w przypadku naszej 5 letniej córki super się sprawdził, miała powiększony trzeci migdał, przerośnięte dwa boczne i przewlekły katar, stosowaliśmy miń. 1 miesiąc + płukanie gardełka szałwią (uratował nas przed operacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×