Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znów problem z prezentem

Co kupujecie swoim mężom pod choinkę?

Polecane posty

Gość bxbddb
Szalik hugo bossa bo maz to totalne bezguscie i najcheteniej chodsilby w podkoszulkach za 20 zl,ale naszczescie ma mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana_marzycielka
Bilet na koncert IRON MAIDEN (jego ukochana grupa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kuponami to super sprawa :) nie mam zdolnosci plastycznych, ale mozna sobie przeciez wydrukowac na komputerze I elegancko zrobic. Tez nie mam pomyslu, bo on z rzeczy materialnych wszystko ma. Z kuponem na mienie racji na pewno przypadnie mu do gustu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
no wlasnie, mo tez spelnia wszystkie zachcianki na bierzaco, a to na co go nie stac, mnie tez nie stac. on uwielvia wszystko co do majstetkowania, srubki , wiertarki itp... moze cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma już zjechany portfel, więc portfel i pasek do kompletu dostawał już karty do erotycznej gry, zestawy z kajdankami, koszule, karafki, kufel z grawerem, zestawy ze swoim imieniem, album na zdjęcia, poduszkę do samochodu, ramkę ze zdjęciem, fotel, lampkę do laptopa, spodnie, szalik, alkohol i kieliszki, t-shirty z napisami, kubek mężowski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
hej hej, mój chce córcię pod choinkę, chyba dostanie, bo termin mam na 8 stycznia ale lekarka na ostatniej wizycie powiedziała, że będzie wcześniej, w okolicy świąt haha mąż ma urodziny 26.12 więc pozostaje mi zacisnąć nogi;) a tak na poważnie, kupiłam mu portfel z Ochnika i powiem, ze jest zachwycony, bo to naprawde dobra jakościowo rzecz. zaprowadziłam do sklepu kazałam wybrać. do tego jeszcze sweter i sake, bo mąż lubi próbować różnych różności i tak mu czasem kupuję w formie podarunku coś dziwnego, żeby posmakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvy
Mi tez sie podoba pomysl z kuponami, zaczerpne jako dodatek do prezentu. ;) Macie jakies ciekawe pomysly na kupony? Bo ja mam tylko 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzimy ŚBN ale jakiś drobiazg zawsze sobie dajemy, ja nigdy nie mam z tym problemu, książka + w tym roku jakis porządny pasek bo te co ma wołają o pomstę do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzimy ŚBN ale jakiś drobiazg zawsze sobie dajemy, ja nigdy nie mam z tym problemu, książka + w tym roku jakis porządny pasek bo te co ma wołają o pomstę do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku kupiliśmy sobie w prezencie mikołajkowo-gwiazdkowym ekspres do kawy i to był drogi prezent dla nas obojga;-) z reguły kupowałam odzież;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvy
Zbieram fajne pomysly na te kupony ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bootsiiii
Kupuje mezowi perfum, maz mi tez-z tej samej serii sa damskie i meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatecznieee
my z mezem nie robimy sobie prezentow na swieta juz od lat. takie wyszukiwanie prezentow na mus bo sa swieta to dla mnie meczarnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś powycinałam około 30 takich kuponów, od drobiazgów typu poranna kawa, naleśniki z pieczarkami (jego ulubione danie), niezmywanie, wieczorne piwo, masaż, weekend wolny od obowiązków domowych, wspólne oglądanie filmu akcji wspólny prysznic, po niecenzuralne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcccc
ja kupilam atomizer w butelce przezroczystej adidas:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcccc
i tak dostanie mase smierdziuchow wiec chociaz te jedne mi sie beda podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
ja piżamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czester

Empik Foto, z nimi działajcie. Poduszka ze zdjęciem, może fotoksiążka, ale generalnie zawsze prezenty w takich klimatach, bo coś takiego po prostu zdecydowanie się sprawdzi. Najważniejsze jest żeby ten prezent był sensowny, był wykorzystany. Możecie kupić coś cudownego, ale co z tego, skoro to nigdy nie będzie wykorzystane? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×