Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

tak mi smutno:(

Polecane posty

Gość vchfcfc
a mi wesoło przegrańcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
to sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to zależy czy wypiję " - u mnie to różnie działa. najczęściej jestem oderwana. i wszystko jest albo bardzo śmieszne albo bardzo tragiczne. czytacz - nic Cię nie będzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bisoux et calinoux - ja też tak czasem mam ale rzadko :( podobno to od picia i dragów ma się coś takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszystko jest nie tak:( naprawdę mam to rozwijać na n-tym temacie? :-P no i z każdym dniem jest gorzej i takie tam bardziej chciałam żeby ktoś do mnie gadał. pisał. ktoś komu też smutno ;) :( :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoś może być szczęśliwy a akurat dzisiaj może być mu smutno :) poza tym ja nie rozumiem szczęśliwych ludzi. ich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia 90
mnie tez smutno... powod: facet, mam miekkie serce i on umie to wykorzystac,zmanipulowac mna, dlatego nie wiem czy jest sens dalej kontynuowac ten zwiazek ,martwy punkt ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakieś problemy ja znam tylko jedną osobę która twierdzi że jest szczęśliwa i ma problemy tylko po prostu tym problemom nadaje małe znaczenie w swoim życiu. w zasadzie chyba 3 ale jedna kłamie (wiem bo to z rodziny najbliższej) a druga nie mówiła tego wprost ale sprawia takie wrażenie ale nie znam jej jakoś super dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy? calinoux?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym chciała to bym założyła osobny topik na to albo sama zagadała na innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognita
a mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę chaotycznie ale nie przez alko 👄 to pewnie ta od badań przyszła się tu wypłakać:) prowo się posypało daj spokój nie piję tak dużo jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognita
A dlaczego miałabym sie wypłakiwać? Nigdy tego nie robię, w przeciwieństwie do takiej beznadziejnej frustratki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×