Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

tak mi smutno:(

Polecane posty

zastanawiam się kim jest ten Wasz "nikt" o którym ciągle mówicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XD delikatnie mówiąc wątpię w to co piszeszXD ooo ale mi pojechałeś:D pokaż kolegom będziesz miał respekt w gimbazieXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość control.
mi też jest chronicznie smutno, ale mam takie głupie pocieszenie, że niedługo moje życie się całkiem zmieni i czekam tylko na tą zmianę na lepsze, nic na razie innego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co przytoczyłeś jest odpowiedzią na wcześniejszy post nie zajarzyłeś kontekstu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam takie głupie pocieszenie, że niedługo moje życie się całkiem zmieni i czekam tylko na tą zmianę na lepsze, nic na razie innego nie robię - mam IDENTYCZNIE tak samo tylko czekam na psychiatrę i na los, nie robię nic, nie mam motywacji bo wiem że nie będę potrafiła tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość control'
mi los co jakiś czas rzuca pod nogi kłody otrzeźwiające :) znaczy z każdym nowym kłopotem myślę sobie - ogarnij się, zrób coś ze swoim życiem, bo te problemy tak ci się nawarstwia, że potem sobie z niczym nie dasz rady. czasem też pod wpływem czegoś przyjemnego mam takie zrywy, że mi się chce i wtedy wydaje mi się, że jeszcze mam siły, żeby się uporać z problemami. ale ostatnio wszystko mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) rozumiem Cię ja mam tak że mi się wydaję że mogę i próbuję a później się boleśnie okazuje że spartoliłam :( albo wydaję mi się że jeszcze z czymś zdążę - a czas leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulinka
to zupełnie jak ja, też jestem beznadziejna, brzydka i nikt mnie nie lubi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziękuję za miłe wypowiedzi i za podbijanie topiku (przez hejterów) przytulam wszystkich smutnych dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony ginekolog
to masturbujesz sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×