Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

wybór tortu na wesele

Polecane posty

mam problem z wyborem tortu na wesele. nie chodzi o smak bo to dla mnie drugorzędna sprawa ale o wygląd. oglądam i oglądam na necie różne tory ale jakoś jeszcze nie trafiłam na taki który by mnie powalił na kolana i który chciałabym zamówić. czy Wy też mieliście takie problemy z wyborem tortu czy tylko ja jestem jakaś dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtuioi90
jezeli zaden nie powalik cie na kolana to zamow tort w angli. jest specjalna piekarnia ktora robi torty jaki sobie wymarzysz- moze cena powali cie na kolana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dtuioi90 - w Polsce jest multum cukierni które zrobią tort taki jaki sobie wymyślę. chodzi o to że żaden mi nie odpowiada tak w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie na odwrót
to smak bardziej się liczy, chyba że chcesz tylko pokazowy mieć. z żadnego wesela nie pamiętam jak wyglądał tort, ale wiem gdzie mi nie smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak to dla mnie drugorzędna sprawa. na pierwszym miejscu jest wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Ty tak serio? Jak można stawiać wygląd tortu przed jego smakiem? :/ Myślisz, że goście będą się zachwycać, bo och ach, taki piękny tort, to nic, że smakował jak tektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja tak na serio, chcę mieć piękny tort. wszystkie jakie jadłam na weselach były niedobre. mam nadzieję że mój oczywiście mam nadzieję że będzie ten tort również smaczny ale przede wszystkim ma MI się podobać. gościom nie musi. to jest MÓJ dzień i Mi sie ma podobać, no i narzeczonemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Super kryteria, naprawdę. Nie lepiej poszukać tortu, który będzie Wam SMAKOWAŁ, skoro wszystkie jakie jedliście były niedobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewnym weselu WIDZIAŁAM
piękny tort... gdy podano mi kawałek na talerzyku, zjadłam kęsek - resztę odłożyłam. Podobni inni goście - kelnerki sprzatały ze stołu talerzyki z nietkniętymi porcjami. Był OHYDNY!! I do dziś goście pokpiwają sobei z Młodych, że postawili na wygląd, zamiast na skam; coś za coś - Młodzi mają "ładne zdjecia" z tortem, i głupie miny, gdy im sie wprost mówi, że podali gościom paskudztwo - a goście polewkę z "młodych modnych" ;) Tort ok, ma wyglądać - ale przede wszystkim smakować. Piękny i ohydny tort zostanie zapamiętany - ale tylko negatywnie. Tego chcesz?? No to gratulacje, gdyby głupota miałą skrzydła, latałabyś jak gołębica... Rozumiem, że w sukni nie będziesz mogłą się poruszyć, i będą Cię wozić na wózeczku (jak amerykańskie Cyganki z "My big fat gypsy wedding"), za to będziesz "piękna" ;) Może postąp jak na weselach w Egipcie - tam zamawia się tort PLASTIKOWY z dziurką na nóż ;) Niejadalny, za to "piękny", i fajnie na zdjęciach wygląda ;) A potem jest eksponowany za szybką w serwantce w salonie, na pamiątkę ;) I będzie w sam raz - plastikowy tort dla plastikowej, pustej w środku, weselnej lalki, dla której liczy się tylko, co jak wygląda :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
byle nie marcepanowy. ładnie wygląda, ale nic nie smakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się może gdzie w Katowicach można kupić dobry tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda dobra cukiernia robi darmową degustację,wiec wystarczy zadzwonic po cukierniach by sie takich terminów dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tort koniecznie musi być dobry w smaku teraz jest moda na torty marcepanowe....wyglądają pięknie, ale są obrzydliwe próbowałam 3 taki i po prostu były niejadalne! Talerzyki wracały do kuchni z ledwo tkniętymi kawałkami:) aha ja miałam torty z gotowanej bitej śmietany z przybraniem z żywych kwiatów wybierałam tort ze wzgl na smak, a nie na wygląd, bo cukiernik przystroił mi tak jak sobie zażyczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy tort marcepanowy jest pyszny ale cholernie drogi,tort na 100 osób kosztuje prawie 2 tys,wiec mało kto kupuje taki tort,większość kupuje tort o smaku marcepana wtedy jest o wiele tańszy ok 800zł,jednak polecam torty z prawdziwej bitej śmietany,są lekkie i puszyste i oczywiście muszą byćdobrze nasączone.Gdy cukiernia robi tort o wiele wcześniej to jest suchy i niezbyt smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardziej chodziło o tę masę marcepanową, którą pokrywa się wierz ciasta ja ogólnie nie lubię smaku marcepanu, jest dla mnie mdły brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa cukrowa o smaku marcepana jest mdła i nie do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tu nie powiedziec, ze wiekszosc robi z wesela mega szopke :o tort ma smakowac a nie tylko wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooonia77

Nie jest to proste zadanie patrząc jeszcze pod względem tego ile jest firm konkurencyjnych na rynku obecnie. Jednak ja jestem wierna jednej cukierni AK Otrębusy moim zdaniem mają najlepsze wyroby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek

Ja zamówiłem tort czekoladowy w piękarni Otrębusy i był rewelacyjny! Odpowiednio nasączony i nieprzesłodzony. Suuuuuuuper! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośśka

Mi koleżanka poleciła cukiernię Otrębusy i to był świetny wybór. Smaczny i pięknie udekorowany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą cukiernią, która wykona dla nas tort weselny. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach to polecam wam zapoznać się z ofertą cukierni https://www.klapec.pl/ Oni wykonują przepiękne torty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiakasienka

Najlepszy tort to chyba śmietanowiec z malinami. Nie jest mdły i każdemu na pewno przypadnie do gustu. Kawowe też są w modzie tudzież tiramisu. Ja bym stawiała na śmietanowca oczywiście mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiakasienka

Najlepszy tort to chyba śmietanowiec z malinami. Nie jest mdły i każdemu na pewno przypadnie do gustu. Kawowe też są w modzie tudzież tiramisu. Ja bym stawiała na śmietanowca oczywiście mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 28.02.2019 o 09:38, Gość Zośśka napisał:

Mi koleżanka poleciła cukiernię Otrębusy i to był świetny wybór. Smaczny i pięknie udekorowany 🙂

Ooooo. Ja w Otrębusach zamówiłam duuuży tort na urodziny mojej córki i był baaardzo smaczny. Ładnie udekorowany, super dobrane owoce. Na pewno jeszcze zamówię na inne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×