Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

auto ankieta

Polecane posty

1. Czy lubisz seks w samochodzie? Uwielbiam 2.Czy onanizowałaś się kiedyś w samochodzie? Pare razy jak niemoglem juz dojechac do domu 3.Czy uprawiałaś seks na masce samochodu? tak i troszke sie wgniotla :D 4.Czy uprawiałaś seks na parkingu pod supermarketem? pewnie 5.Czy zdarza Ci się prowadzić bez bielizny? nie 6. Czy całujesz nieraz swojego partnera podczas jazdy?zdazyl:Do sie na A 4 7.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ręką?Jej robie dobrze palcem 8.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ustami?Ona mi tak :D 9.Czy dałabyś partnerowi stopy do całowania podczas jazdy? ale w skarpetkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy lubisz seks w samochodzie? Taak 2.Czy onanizowałaś się kiedyś w samochodzie? Parę razy 3.Czy uprawiałaś seks na masce samochodu? Nie 4.Czy uprawiałaś seks na parkingu pod supermarketem? Nie 5.Czy zdarza Ci się prowadzić bez bielizny? Nie chodzę bez bielizny 6. Czy całujesz nieraz swojego partnera podczas jazdy? Zdarza się 7.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ręką? Tak 8.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ustami? Tak 9.Czy dałabyś partnerowi stopy do całowania podczas jazdy? Muszę koniecznie spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o piedestal sie przeloogwal
:classic_cool: zaraz zacznie ze soba gadac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema piedestał
wyliżesz moje stopki plisssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema piedestał
jestem kobieta i nie mam ladnych stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeCiekawaaa
1. Tak 2. Nie 3. Nie 4. Nie 5. Nie- nie prowadzę(nie mam prawka) 6. Tak 7. Zdarzyło sie 8. Nie 9. Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×