Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

auto ankieta

Polecane posty

kasi: chyba faktycznie rozumiesz facetów. Na początku zacząłem Ci coś pisać o tym, czy jesteś katoliczką, a Ty od razu sprowadziłaś mnie... do stóp... Pisałaś, że jakbym był fetyszystą, to bym pytał o Twoje stopy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
na stole chyba nie tańczyłam.:D uświadomiłeś mi własnie co mnie ominęło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to dopiero jest galeria nóg i butów... Podobno nieraz dziewczyny tańczą tak, żeby pochwalić się butami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
piedestał a poza stopami co w seksie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
oral uwielbiam. jeźdźca najmniej z pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe
Dnia 21.11.2012 o 12:04, piedestał napisał:

1. Czy lubisz seks w samochodzie? 2.Czy onanizowałaś się kiedyś w samochodzie? 3.Czy uprawiałaś seks na masce samochodu? 4.Czy uprawiałaś seks na parkingu pod supermarketem? 5.Czy zdarza Ci się prowadzić bez bielizny? 6. Czy całujesz nieraz swojego partnera podczas jazdy? 7.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ręką? 8.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ustami? 9.Czy dałabyś partnerowi stopy do całowania podczas jazdy?

Głupi Piedestał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 12:04, piedestał napisał:

1. Czy lubisz seks w samochodzie? 2.Czy onanizowałaś się kiedyś w samochodzie? 3.Czy uprawiałaś seks na masce samochodu? 4.Czy uprawiałaś seks na parkingu pod supermarketem? 5.Czy zdarza Ci się prowadzić bez bielizny? 6. Czy całujesz nieraz swojego partnera podczas jazdy? 7.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ręką? 8.Czy w czasie jazdy zdarza Ci się robić mu dobrze ustami? 9.Czy dałabyś partnerowi stopy do całowania podczas jazdy?

1.Tak 2.Kilka razy 3.Jeszcze nie 4.Tak 5.Latem ,bardzo często 6.Tak 7.Tylko raz 8.Zdarzyło się dwukrotnie 9.Czemu nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogus

Nie notka czemu masz tak opuchnięte usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×