Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

mam słabość do starszych facetów

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 22
Samuel - ogolnie lubie mieso. Nie tylko dziczyzne. Dobrym schabowym tez nie pogardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
A tak powaznie samuelu to moze dostane dziczyzna na swieta wiec jak masz jakis dobry przepis to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% menscyzna
fiku mikuuu jeśli chodzi o facettów to lubi ich ....OLEWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
20:43 [zgłoś do usunięcia] fiku mikuuu najlepiej smakuje podana do łóżka ­ Oj Fikusna... Ty jestes dobry kogut ale w dziobie. Wysoko latasz w wirtualu. W realu raczej tak ostro nie jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Rycerzu - kto powiedział, że ja jeszcze poluję na ową zwierzynę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle jednak, ze bardziej nieprzyzwoita jest chec na bruneta 'w czekoladzie' :classic_cool: oj fikuu nie bierz tak wszystkiego na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
20:48 [zgłoś do usunięcia] fiku mikuuu tak zuzia, jestem grzeczną dizewczynką ­ Tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@IMO,jako że sarnina z lasu wyparowała,to na bezrybiu... @Fiku mikuuu: żaden; zresztą porównaj ze stylem tego,kto wydaje Ci się do mnie podobny,a na pewno będą jakieś różnice.Wszedłem tutaj stosunkowo niedawno dla rozwiązania konkretnego problemu,a teraz tak z doskoku,dla relaksu czasami się udzielam (a czarny nick spowodowany jest tym co zawsze: podszywami; daleko mi popularnością do weteranów,niemniej jednak i mnie ktoś postanowił "naśladować"). Ale pewnie za jakiś czas stracę chęci i do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxtttt, po prostu sprawiasz wrażenei jakbyś dostał kosza, dasasz sie i strzelasz fochy, az trudno uwierzyć że sie nei znamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Obstawiam ze jestes dosc rozpieszczona. Ale chyba juz wiem jak mozna wkrasc sie w Twoje laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 22 Ale chyba juz wiem jak mozna wkrasc sie w Twoje laski. zdradz mi te tajemnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Samuel - musialbys mi najpierw zdradzic swoj stan cywilny. Wiesz, solidarnosc jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Fiku mikuu: nie bój się,o Ciebie nigdy nie walczyłem ;) To raczej pokłosie (modne dziś słowo,prawda?) starej sprawy i nie ma nic wspólnego z Tobą,choć może to zbyt mocno bierzesz do siebie (to odnośnie "dąsów i fochów"). Dodatkowo możesz mnie traktować neutralnie,gdyż... nie jestem brunetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, widać jesteś tak odpychająca, że facetom się odechciewało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Samuel - jak Cie to naprawde interesuje to przejdz na maila. Ja mam tylko jednego maila. Mozesz sobie sprawdzic bo byl podawany tu na kafe. Miedzy innymi dawno temu w temacie "maz dzieci wirtualny romans" cogther@gmail.com. Tylko mi napisz z jakiego maila bedziesz pisac bo "obcych" nie otwieram. Potem bedziesz sobie mogl zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×