Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję się boję teraz

2 USG pod rząd w ciąży. Czy któraś z Was tak miała?

Polecane posty

Gość boję się boję teraz

Cześć, Jestem w drugim trymestrze ciąży, ostatnio mój lekarz wykonał mi USG, ponieważ źle się poczułam dwa dni później, wylądowałam w szpitalu, gdzie również wykonano mi USG. Bardzo się teraz boję, że coś mogło dziecku się stać. W szpitalu nie pytali, kiedy miałam ostatnie USG, a ja nie sądziłam, że to coś złego. Jak myślicie, czy USG mogło zaszkodzić mojemu maluchowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się boję teraz
Nie wiem czy powinnam się teraz zgłosić do lekarza i mu opowiedzieć, co się stało? Czy dopiero przy następnej wizycie. Przecież to i tak musztarda po obiedzie. Kurcze, ciągle sobie wyrzucam, że nic nie powiedziałam lekarzom w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stanie :) w 1 ciazy mialam na koncowce 2 usg tego samego dnia :P jedno w 1 szpitalu ok 9 rano, drugie w drugim ok 21. w drugiej najpierw u specjalisty od genetycznego po 2 dniach u mojej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULTRASONOGRAF czyli ultradźwięki nie ma stwierdzonych medycynie negatywnych skutków dla płodu. Ja miałam USG średnio raz w tygodniu w pierwszym trymestrze,bo ciąża była zagrożona. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmv:(
Ja lezalam w szpitalu kilka dni i codziennie mialam usg, corka zdrowa. :) Tzn mam nadzieje, ale jesli nie, to nie od usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde to nie ma znaczenia. Usg jest bezpieczne. Mialam podobnie na pozatku ciazy, 3 usg w jednym tygodniu i zaden lekarz nie zastanawial sie nawet czy warto czy nie warto je robic. Usg to nie rentgen, nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się boję teraz
Dziękuję Wam bardzo! Naprawdę uspokoiłyście mnie, bo już odchodziłam od zmysłów! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
w drugiej ciąży miałam robione usg kilkanaście razy, w szpitalu po 2 razy dziennie... usg nie szkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się boję teraz
mama dwóch dziewczynek, dlaczego tak często miałaś to badanie? Czy ciąża była zagrożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvfrtyuilk,mnbvgf
ja tez mialam kilka razy dziennie robione usg w szpitalu maluchy byly za male na wychwycenie akcji serca (namiętnie uciekaly i nie mozna bylo ich zlokalizowac)przez ktg wiec sprawdzali przez usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×