Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wigilijny strój

W co sie ubieracie na wigilie

Polecane posty

Gość Wigilijny strój

Witam,czy zastanawialyscie sie juz w co ubieracie sie na wigilie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warczypierś
ja jeszcze o prezentach nie mysle, choc moze i juz czas a co dopiero o stroju. Ale na pewno elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajenaa
hahahahahhahahahahhahaha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
w nos wygodnego, najlepiej z bawelny, bo to moj ulubiony najwygodniejszy material. schludnie, kolory czarno-bialo-szare, nie dresy i nie dzinsy. ale tak bym sie ubrala, gdyby mnie ktos zaprosil na wigilie, lecz ze nie zaprosi, bo mieszkam na koncu swiata, to sie w nic specjalnego nie ubiore i uznam ten dzien jak kazdy inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilijny strój
..a co mam Was zapytac dwa dni przed??Nie siadam nigdy do stolu wigilijnego w starych ciuchach,zawsze kupuje cos nowego,ale w tym roku nie wiem co.... chcialam pogadac co Wam sie podoba itp,ale widze tu same zapyziale osoby,które nie umieja porozmawiac na kazdy temat,i doradzic cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczkaaaa22
@i ja cos napisze a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
a czemu pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
autorko tematu, chetnie bym ci cos doradzila, ale nie znam twego gustu, zasobnosci portflela, miejsca zamieszkania i, co za tym idzie, jakie tam masz sklepy, zeby co kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczkaaaa22
bo sie zastanawiam czy w tym kraju do ktorego czesto ostatnio latam i mysle o przeprowadzce:) tez na drugim koncu swiata niz pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilijny strój
mysle nad lateksowymi legginsami i żółtoczarnej tuniczce z cekinami, tylko jakie buty by pasowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
wisz, gdyby nie to, ze ostatnim moim celem jest pisanie jakichkolwiek danych osobowych na tej zacnej kafeterii, to bym ci napisala, gdzie miszkam. ale nie moge tego zrobic, bo potem bedzie za mna latac cala ferajna kafeteryjnych detektywow i wytykac za kazda okazja ta chwile slabosci, gdy podzielilam sie jakim detalem ze swojego zycia na forum publicum ;) powiem tylko, ze ten kraj nalezy ogolnie rzecz biorac do kultury zblizonej do zachodnioeuropejskiej, wiec nie jest tak do konca egzotyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
do takiego stroju to koniecznie rownie zolte kozaczki, tylko )bron boze!) nie ze skory :) najlepiej - blyszczonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilijny strój
Podszyw wyzej,myslle o jakies czarnej sukience,lub spodnie,koszula i jakas marynareczka,mam 22 lata wiec to co modne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
fajne pomysly, ale przede wszyskim zeby to bylo wygodne i miekkie, nie jakies sztywne, jak sekretarka z telenoweli, bo niektore osoby przenosza mode biurowa rozniez do domu i kosciola ;) co jest, hmmm, troszke smieszne i niepraktyczne, ale wolnosc tomku .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojczyzna polszczyzna
pisze się "błyszczące" i "wolnoć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak czytam teraz topik i
coś się znowu nie zgadza.... na innym topiku krytykujesz tych co to krytykują gusta, a tu masz coś przeciwko elegancji?? jak chcesz to przyodziej tę bawełnę, twoja sprawa :) ale daj spokój tym co mają inne gusta. proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgt
Ja się ubieram tak, jak na co dzień, bo Wigilię spędzam tylko z najbliższą rodziną i nie mam potrzeby się stroić. Aczkolwiek mój codzienny strój to nie dres i stare trampki, tylko jakaś wygodna sukienka i sweter, do tego ładna biżuteria i czuję się wystarczająco świątecznie ubrana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
o, mowilam? juz kos za mna lazi i sledzi :D ja nie krytykuje elegancji, gdziezby! ani nie krytykuje tych, co krytykuja gusta, chociaz moze by sie zdalo ;) krytykuje czesto-gesto brak logiki i doinformowwania, tu sie zgodze .... tylko propunuje przyodzac sie w cos wygodnego. wygodne to nie znaczy nieeleganckie. bawelna tez nie jest nieelegancka, wrecz odwrotnie ;) chyba, ze ktos preferuje stylonowe garsonki z butiku, wtedy: (uwaga, juz sie poprawiam) WOLNOC tomku ;) "blyszczonce napisalam celowo, zeby bylo smiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja cos napisze ....
prosze - dfgt ma dobry pomysl. ubrac sie w cos przyjemnego i wygodnego, co ABSOLUTNIE NIE ZNACZY byle co nieeleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest zawsze tak w miarę na luzie, tzn. żaden strój galowy tylko np. spodnie materiałowe i jakaś bluzka (niekoniecznie z kołnierzykiem) albo sukienka, a panowie koszula i spodnie nawet mogą być jeansowe, bez krawatów, marynarek i innych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitte
kupilam sobie elegancki,cienki szary sweterek-ze srebrna wstawka Do tego spodniczka ciemna i szaro-melanzowe rajstopki:) nowe perfumy i naszyjnik do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna mama 35
A ja ide szukac kiecki na wigilie w niedziele do CH,bo potem nic nie bedzie.Naszyjniki i bransolety mam,ale dobry tusz musze kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A u nas jednak panowie zakladają garnitury i bardzo się z tego cieszę .To jedyna taka kolacja w roku .Bardziej na luzie ale też odświętnie ubieramy się na następny dzień .Zastawę też wyciągamy najlepszą i obrus .Ale co kto lubi.U sąsiadów głowa rodziny siedziała przy stole w białym podkoszulku z wąskimi ramiączkami i codziennych spodniach .Ale ich cyrk ich małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak czytam teraz topik i
hmmm... znowu brak logiki i zaprzeczanie samej sobie. napisałaś kobieto, że eleganckie ubrania są dla ciebie "hmm....śmieszne i niepraktyczne..", czyli ośmieszasz część populacji mającą odmienny niż twój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka exsk
Do wigilijnego stołu założę jak co roku pończochy, pas, stringi, gorset. Sznur pereł i buty na obcasie. Zastanawiam się nad tuniką hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie co roku maz i syn w
garniturach, ja i corka w jakiejs wizytowej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×