Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samuel_36

Kto z Was znajduje sie w objeciach samotnosci?

Polecane posty

ja mam wlasnie to samo. Dobrze dogaduje sie z obcokrajowcami, mam wielu znajomych, ale to nie to samo... inna mentalnosc, inne wartosci, inne wspomnienia, nie wyobrazam sobie swojego zwiazku z kobieta innej narodowosci. Juz nie wspominajac o tym,ze Polki i piekne,i pracowite i potrfia wspaniale stworzyc cieple, domowe ognisko. No wlasnie niby nas tutaj pelno, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany jest Białorusinem i jego nieco inna mentalność niż polska, inne korzenie i inne wartości bardzo mnie pociągają... Żaden polak nie zrozumiał mnie tak, jak on właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Doskonale wiem, jak trudno jest wytłumaczyć bariery jakie dzielą Polaka od nie Polaka. Ciężko opisać i ma się ochotę po prostu powiedzieć, że 'wszystko' jest inne :) No widzisz, doceniasz Polki bardziej niż inni, ponieważ doświadczyłeś ich braku, a raczej ich cech. No cóż, ja szczerze hołduję mężczyznom z Polski :) Tylko, że ja planuję powrót do ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
To ile czasu jesteś już w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam takiej mozliwosci aby wrocic do PL :( W mojej niszowej branzy byloby to zawodowe samobójstwo. Noxelio, wszystko zalezy od tego, z jakiego kraju pchodzi ukochana osoba. Ja nie twierdze, ze nie da sie takiego zwiazku stworzyc z obcokrajowcem.Wyrazam jedynie swoje subiektywne zdanie. Dobrze, ze Ty znalazlas swoje szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tęsknnię
To od nas zależy, czy czujemy się samotni. W związku (z byłym mężem) czułam się samotna i to mnie dobijało. Teraz jestem sama i uczucie samotności zanikło - cieszę się wolnością i nie mam upodobań żeby być już z kimś - nie jestem zdesperowana...poza tym, podobno jak się nie szuka - to samo przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat za granica w rozjazdach, a w Uk zaczepilem sie tak na dobre ok 7 lat temu. Dawno to bylo:) Ogólnie nie podpisuje juz kontraktów dlugoterminowych na wyjazdy zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Kawał czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Samuel***
a może troszkę obniż poprzeczkę i wymagania co do potencjalnej patrnerki? Masz już swoje lata,cięzko Ci będzie znaleźć swoja połówkę. Kobiety ok 30-tki juz mają rodziny,dzieci--i sąszczęsliwe budując swoje zycie. Znałam takiego faceta jak Ty---na samym początku jak przedstawił mi swoje listę oczekiwań co do partnerki i jej wyglądu to...zwątpiłam momentalnie. A Facet desperacko poszukuje miłości,bo mam 32 lata i nigdy nikogo nie miał. Do tej pory jest sam. a ja sobie ułozyłam zycie z człowkiem,który jest moja miłością i całym moim zyciem. NIe szukaj ideałów,zdejmij rózowe okulary i rozejrzyj się wokół. Napewno spotykasz na swojej drodze ciepłe,mądre,ceniące rodzinę kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Samuel***
bo ma 32 lata****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Samuel a gdzie ja napisalem, ze mam wysokie wymagania? Moze kiedys- owszem, ale juz nie teraz. Mysle, ze troche sie zagubilem w swoim zyciu, przegapilem najlepsze lata unikajac zwiazku, a teraz jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wczesniej tym lepiej:) w czasie studiów i po studiach mialem wiele mozliwosci, teraz jest juz troche gorzej..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele ludzi zaczyna wcześniej i nie wychodzi, teraz jesteś w fajnym wieku, wiesz czego chcesz, jesteś ustawiony, i napewno znajdziesz swoją połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak bylo u mnie, bylem w zwiazku, ale nie wyszlo, poza tym z moimi czestymi wyjazdami to byl raczej zwiazek na odleglosc,az wszystko sie posypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wieku "przytrafia" się miłość ...:) i w bardzo nieoczekiwanym momencie. Miałam 39 lat, On 36, jesteśmy razem prawie trzy lata. To chyba jest moja połówka ... Proszę nie tracić nadziei :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel myśli stereotypowo :o
26.11.2012] 17:38 [zgłoś do usunięcia]samuel_36 solidarnosc jest tylko wsrod mezczyzn. Kobieta kobiecie oczy by wydrapala za np. powodzenie, urode, usmiech, pozytywne nastawienie do zycia..Faceci mysla innymi kategoriami. Nic dziwnego, ze szukasz przyjaciól wsród mezczyzn. http://images38.fotosik.pl/1731/d38e41831ad2d 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
do samuela -ciekawy z ciebie facet, troche to dziwne ze jestes samotny,wlasciwie to posiadysz wszystko to, co kobiecie jest potrzebne *do szczescia* i az nie chce sie wierzyc ze nie kreci sie kolo ciebie tuzin fanek- albo jak wolisz pijawek(juz ktos tak napisal) no bo tak- z fotki mily gosc, piszesz ze masz kupe kasy -no uproszczajac,dorobiony materialnie , zawodowo,moze po przejsciach czy nie udanym zwiazku, ale jeszcze dosc mlody wiekiem wlasciwie i mysle ze z duza szansa na znalezienie partnerki, ja nie moge tego ogarnac jak to jest ze jestes samotny! czy masz takie wymagania co do partnerki ze tak trudno im sprostac ? bo z tego co wiem, to zapach kasy kobieta wyczuwa z kilometra- przynajmniej !!! ,wiem ze tam gdzie jestes nie ma duzo polek,ale mimo wszystko sa sposoby, np.anonse i ostrzegam ,musisz umiec odruznic kobiete od pijawki !!!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×