Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirekkkk61

MOBBING W PRACY KIEROWCA!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Mirekkkk61

Witam , jestem kierowcą TIRA pracowałem w firmie gdzie jezdziłem Ja oraz mój szef, pracowałem tam 2 lata , odszedłem z stamtąd ponieważ szef kazał mi pracować 21/24h 7 dni w tygodniu , 0 urlopu .- pensja marna ..nie wytrzymałem ( wszystko mam udukomentowane na tarczkach) obóz pracy ! Znalazłem dużo lepsza prace gdzie chociaż 2 razy w tygodniu mogę zobaczyć rodzinę, Szef z Pierwszej pracy nie chce wydać mi świadectwa pracy , dzisiaj byłem u niego on mnie pobił i wyśmiał powiedział że nie dostane i koniec , w nowej pracy nie mają mnie jak zarejestrować i ubezpieczyć nie wiem co robic ... POMOCY przepraszam za błędy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźń jest możliwa
Idź do PIP - Państwowej Inspekcji Pracy i oni zrobią kontrolę temu szefowi, on wypłaci Ci za nadgodziny i należne urlopy. Nie wygra. Przegra i to z kretesem, walcz o swoje. Możesz też zadzwonić do PIP, ale i tak poradzą Tobie napisanie pisma, w którym zawrzesz to, co Ciebie spotkało. Musisz załączyć umowę o pracę, ale opisać, jak ta praca wyglądała. Nie musisz pisać bardzo uczuciowo, ale zobrazuj konkretnie, że: miałeś pracować np. 12 h dziennie, a pracowałeś 21 h dziennie. Miałeś dostać pieniądze za te nadgodziny, a nie dostałeś - policz ile miałeś dostać i napisz taką kwotę w tym pismie. Napisz, że pracodawca odmawia wydania Tobie świadectwa pracy, a Ty żądasz, bo potrzebujesz do Urzędu Pracy i nowej pracy. Pracodawca ma obowiązek wystawić Ci świadectwo pracy, ale on wie, że tam będzie musiał wpisać wszystko, więc Cię zleł, bo myślał, że jak Cie zbije, to zrezygnujesz, bo się wystraszysz. Generalnie oceniam, że masz ok. 20 lat, a Twój szef jest niewiele starszy lub stara się być bardzo cwany. Idź do PIP, będzie dobrze, nie denerwuj się - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirekkkk61
mam 53 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirekkkk61
i po prostu chłopak bo to młody facet smieje mi się w twarz , nie wypłacał mi ani diet,ani urlopu , grozi dystyplinarką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zaj.eb_cw.ela !
a to jakiś byczek że Cie pobił czy Ty takis herlawyś jest że sie daleś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×