Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwnajaknic:)

unikam seksu z mężem

Polecane posty

Gość dziwnajaknic:)
nie jestem aż taka młodziutka, czasem mam wrażenie że z roku na rok coraz starsza i bardziej głupiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
nie jestem aż taka młodziutka, czasem mam wrażenie że z roku na rok coraz starsza i bardziej głupiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Twoje stwierdzenie toż normalne nie wiesz o tym.Inteletualnie sie rozwijasz i tak kazdy pomyśli ,ze coraz głupszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
zauważyłam że ktoś się tu za mnie podszywa:D ale to wyżej to ja akurat napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
ale tylko czasem tak mi się wydaje:) częściej myślę że choć robię wiele złego i krzywdy bliskim to nie zmieniłabym tego... wiem egoistyczne to strasznie ale mój charakter zmieniło życie o którym myślałam że będzie piękna bajka i niestety... Zawiodłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie widziały gały co brały?!!Trzeba było mężusia testować dłużej tobyś rozczarowań nie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
duchowisko 2- nie mam problemów większych z mężem ja jestem jakas dziwna, tak to pewnie przez to że jako młoda dziewczyna urodziłam dziecko i szybko się zwiazałam z mężem, nie wyszumiałam się i teraz wychodzi... wydaje mi się jednak że chyba nie umiałabym się związać z nikim na stale, nie potrafię kochać tak do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? Moze Ci się tak wydaje lecz musisz bardziej zaangażować mężusia do ekspresji malżeńskiej.Wpadł boroczek w rutynę.Może wymyślisz coś ekstra aby go zaskoczyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
właśnie że nie wpadł on cały czas wymyśla coś żeby mnie zaskoczyć a ja mam to gdzies, co by nie robił już mnie nie kręci, nie to że wogóle nie uprawiam z nim seksu ale robię to rzadko a jakby nie to że miałabym latke jakiejś suczki to spałabym z każdym kto mi w oko wpadnie:D chyba muszę do psychologa:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onononon
Właśnie - zaczernij się i pisz dalej bo ciekawie się zapowiada. Takich kobiet, które za wcześnie się związały na stałe jest wiele. Facetów z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_staż7lat
U mnie to samo.Sex z mężem przestał mnie rajcować i chciałabym spróbować z jakimś innym bardziej atrakcyjnym facetem bo mąż po ślubie strasznie przytył i trochę wyłysiał mimo 30-tki na karku a wiadomo że jak facet nie jest pociągający to taki sex jest do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko cholera a co będzie za 20 lat?? wiesz jaki demon seksu jest u kobiety po menopauzie?I co wtedy zrobisz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_staż7lat
Dlatego myślę o jakimś atrakcyjnym kochanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onononon
mężatka_staż7 lat - ja mam to samo. Staż 10 lat, żonie nie mogę chyba zbyt wiele zarzucić, oprócz tego że zwyczajnie się znudziliśmy sobą. Oboje to przyznajemy i raczej afery żadne z nas tego nie robi. Skok byłby ciekawym urozmaiceniem. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onononon
Skok w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_staż7lat
Dolnośląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onononon
Dlaczego mam nieodparte wrażenie, że jeśli chodzi o zdrady, romanse, skoki w bok, swing itp. to króluje w naszym kraju Dolnośląskie i Mazowieckie? Reszta widocznie najszczęśliwsza na ziemi a już na pewno w Polsce. Ja Podkarpackie. Mam 31 lat, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_staż7lat
28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onononon
Jakie masz oczekiwania wobec kochanka? Pojęcie "atrakcyjny" jest dosyć szerokie. Sprecyzuj je proszę. Moja żona jest wysoką, zgrabną i atrakcyjną kobietą. Kochanka powinna być... inna, po prostu. Nie to, że musi być niska, otyła i mało atrakcyjna ale chodzi o to, że nie nie będzie nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
to dolnyśląsk przoduje:) też jestem z dolnego... Może jakiś inny klimat:) jak jak się zaczernia jestem tu 1 raz więc rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
duchowisko 2- nie myślę jeszcze o menopauzie za kilka lat będe się martwiła... I też nie sądzę żebym wtedy miała kochanka tymbardziej młodszego:) nierealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
też uważam że szukanie kochanka przez forum nie jest ciekawe... Nie wiadomo na kogo się trafi... A oczekiwań nie mam żadnych po prostu musi mieć to coś w oczach... w sobie... Musi podniecac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×