Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

czy jest tu jakis lekarz?

Polecane posty

czy mając niecale opakowanie miansecu, niecałe opakowanie clonazepamu, 3/4 opakowania ketrelu po 200 mg, 2 opakowania litu i 2 opakowania sulpirydu jestem w stanie się zabić popijając to alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDIOTKA!!!!!!!
tak ty, nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kto dzwoni na 112?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos chce
to naprawde zrobic, nie bedzie sie wydurnial na takiej kafeterii, dajcie se siana i idzcie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nielekarka-
dlaczego chcesz to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nielekarka-
leczysz sie na CHAD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nielekarka-
moze bolec mozesz zwymiotowac calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zrobisz
i cie odratuja a jest taka ewentualnosc, to zostaniesz kaleka - tego chesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shx.
zycze milego zycia gdy sie obudzisz w szpitalu i zostaniesz poinformowana,ze masz watrobe do wymiany. zakladajac ze tego nie zwymiotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam rodziny... chciałam o siebie walczyć po drugim wyjściu ze szpitala, po trzecim 2,5 miesięcznym już nie bo mi to nie pomogło;/ wiesz jak mam dosyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shx.
chcesz sie zabic? to nie tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwegwewg
Jak chcesz się zabić to zabierz się za to z głową. Skocz z wysokości z pętlą na szyi. Rdzeń kręgowy zerwie się i umrzesz w sekundę, na 100% pewnie i bez bólu. Z lekami nie eksperymentuj, bo możesz cześć wyrzygać i tylko sobie popsujesz zdrowie, a będziesz żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsvgds
Odradzam, w najlepszym wypadku za kilka godzin będziesz lezeć na OIOMIE sparaliżowana, pozostaniesz kaleką do końca życia i będziesz wyła myślać, że życie nie może być gorsze - pełno jest takich wypadków na SOR-ze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bezmozgowiec
bedzie doradzal jak sie zabic. Chcesz miec czlowieka na sumieniu? Ty sobie zartujesz, a ktos wezmie powaznie i to zrobi. Co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwegwewg
Uważam, że jeśli ktoś chce się zabić to należy mu doradzić jak może zrobić to najpewniej, zamiast prosić by tego nie robił. Prosisz, by nie robiła i co? Zajmiesz się nią? Dasz jej radość życia? Będziesz z nią spędzała całe dni? Nie. Jak będzie chciała to i tak się zabije, więc niech chociaż nie cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shx.
czlowieka na sumieniu? kazdy ma wolna wole i niech robi co chce, to ze ktos mowi jak sie zabic nie oznacza, ze dana osoba musi to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwegwewg
Podcinanie żył to w ogóle kosmos. Bardzo trudno jest dotrzeć do właściwych żył, bo są głęboko, trzeba z całej siły napierać, przeciąć skórę, tkanki i mniejsze żyły, a mało kto wytrzyma taki ból. To tylko w filmach taka śmierć jest bezproblemowa i pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannuu
z kazdej sytuacji jest wyjscie.. nie mozesz sie poddac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Prosisz, by nie robiła i co? Zajmiesz się nią? Dasz jej radość życia? Będziesz z nią spędzała całe dni? Nie." nie ale mogę ja wesprzec duchowo, maiowo, telefonicznie, na komunikatorze, probowac ja uswiadomic ze nie jest sama, ze tez jest wartosciowa istota i zasluguje na to by zyc, moge ja podnosic na duchu w czasie leczenia, bo sama wiem doskonale co moze siedziec w glowie. owszem, kazdy sam za siebie podejmuje decyzje, ale nie powinno sie ulatwiac, powinno sie pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bezmozgowiec
"ggwegwewg" - wnioskuje, ze jestes baaaardzo mlody(a) i poniekad tylko to jakos tam tlumaczy Twoja bezdenna glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×