Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie jestem ojcem

Jak anulować ojcostwo? Nie jestem ojcem dziecka żony

Polecane posty

Gość nie jestem ojcem

Dzieciak ma już 6 lat. Ja jestem mężem jego matki, niestety na anulowanie ojcostwa jest chyba za późno. Powiedziałem dzieciakowi że nie jestem jego ojcem i nie życze sobie by mówił do mnie tato. Wyrzuciłem kobiete z dzieckiem z domu i odnalazłem ojca dziecka, powiedziałem żeby sama to ojcostwo anulowała. Ja zrzekne się praw a tamten go adoptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrftgybhujik
Myślę, że nie jest za późno. Musisz tylko sprawę skierować do sądu, o zaprzeczenie ojcostwa, i na dowód zrobić badania DNA. Przecież, podobno, Marta Kaczyńska, tak zrobiła. Była w ciąży, wyszła za mąż, urodziła córkę, potem z mężem się rozstała, i wkrótce założyła sprawę w sądzie, o zaprzeczenie ojcostwa. Przedstawiła wynik badań, no i oficjalnie stwierdzono, że jej były mąż, nie był ojcem jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludziska,ludziska
Oj albos tępy, albo to prowokacja jakaś. Nie ma anulowania ojcostwa. Możesz wykonać badanie DNA i na tej podstawie sąd może przychylić się do wniosku o zrzeczenie się praw do dziecka. Natomiast jeżeli w związku z tym, że to nie Twoje dziecko, wyrzuciłeś je z domu i na dodatek wykrzyczałeś, że nie jestes jego ojcem, to jesteś śmieciem a nie człowiekiem. Dziecko nie może odpowiadać za błędy rodziców. W takiej sytuacji należy to zrobić tak, by dziecko nie ucierpiało. Jednak z tej pisaniny jawisz się jako g.nojek bez uczuć. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz miał dzieci. Mój kumpel, jak się okazało, pełnił rolę ojca dwóch synów żony, która notorycznie zdradzała go z jego pracownikiem. Zrobił badania DNA jak romans wyszedł na jaw. Ani przez moment nie dał dzieciom odczuć, co się dzieje. Dorosli załatwili to między sobą z postanowieniem, że jak synowie podrosną, to z pomocą psychologa powiedzą, jaka jest prawda. Są teraz po rozwodzie, ale oboje współpracują ze sobą dla dobra chłopców. Ty jesteś gnojek, wiec nie zrozumiesz o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba polskie prawo premiuje rozwialosc seksualna ;-) nie dziwie sie ze wystawiles jej walizki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ojcem
To rodzice chcieli żebym się ożenił bo dziecko w drodze. Ja byłem młody i ciężko było mi przystosować się do roli ojca. Teraz już wiem że słusznie. Po prostu mam prawo tego dziecka nie chcieć, zostałem oszukany. Moje uczucia chyba są tutaj najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze - uwazam ze twoje uczucia sa i powinny byc najwazniejsze dla ciebie samego. dziecko bedzie cierpiec - ale to nie twoja wina - podobnie jak cierpia dzieci w afryce - nie twoja odpowiedzialnosc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo rob
Zapytaj KATARZYNY WAŚNIEWSKIEJ - ekspertki od anulowania macierzyństwa. Z pewnością Ci doradzi jak anulować ojcostwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja dobrze rozumiem
Wrobiła Cię w nie swoje dziecko i była z Tobą cały czas Cię okłamując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nie jest winne,że jego matka to szmata.Zachowałeś się jak ostatni gnój.Typowy facet!.Przez 6 lat jak myślałeś,że dzieciak jest Twój to go kochałeś ale teraz ma przestać mówić "tato" i wyrzuciłeś go jak śmiecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej kuzynki zdiagnozowano
można tylko do 3 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też podziwiam autora
wskazał dzieciakowi gdzie jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dziecko zdradziło ojca i przez lata go okłamywało tylko jego żona.Co to dziecko jest winne?A gdyby teraz każdy z was się dowiedział,że nie jest dzieckiem swojego ojca i ojciec kazał Wam wypier...z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż to samo na forum
No to się ta twoja matka nie spisała romantyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqSSDD
dobrze zrobił. Popieram. Dziecku i tak trzeba było powiedziec ze to nie jego ojciec. Owszem, w przystepny sposob, ale musi znac prawde. A ze dziecko cierpi... pretensje mozna miec do mamusi, bo tylko ona jest tu wzystkiemu winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komitet Obrony Praw Mężczyzn
NIEWIERNY mężczyzna porzuca własną żonę i SWOJE dziecko i odchodzi do kochanki = mówią, że to gnojek Mężczyzna porzuca NIEWIERNĄ ŻONĘ i NIESWOJE dziecko = też mówią, że to gnojek. Pytanie do kobiet: Czy jest jakakolwiek sytuacja porzucenia czy niewierności, w której winna byłaby kobieta? Feministki - macie pole do popisu. Słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to śmieci!
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że on powinien temu
dziecku jeszcze gorzej powiedzieć. W stylu wynoście skurwielu bo twoja matka to kurwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że on powinien temu 2012.11.26 dziecku jeszcze gorzej powiedzieć. W stylu wynoście sk**wielu bo twoja matka to k**wa xxx Po Twojej wypowiedzi widać, że jesteś kretynem bez dzieci. Obyś się znalazł w takiej sytuacji i ciekawe czy zrobisz tak jak napisales. Ciekawe czy powiesz dziecku o które dbałeś i kochałeś jak swoje "wynoś się sk**wielu". Idiotą jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor mial prawo do takiego postepowania. Kobieta nigdy nie zrozumie jaki bol przynosi wiadomosc, ze dziecko ktore kochamy nie jest nasze a kobieta ktora kochamy zdradzila nas i oklamywala od samego poczatku. Dziecko z pewnoscia bedzie rowniez cierpialo ale jest to tylko i wylaczne konsekwencja dzialan jego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziecko to skur'wysyn, jak facet mógłby dalej utrzymywać z nim i jego matką kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranie głowy!!! Jaką masz pewność,ze Twój ojciec jest Twoim ojcem, lub czy jesteś ojcem swoich dzieci...??????? Jak łatwo oceniliscie tę kobietę i jej dziecko. Zwyrodnialcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno autor z watku z 2012 roku czyta co twoje wynurzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd dowiedziałeś się,że dziecko nie jest twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim czasie należy iść do prokuratora i prokurator dalej działa (czyt. występuje do sądu w tej kwestii). Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak Kłamczyńska dzieciakowi zmianę tatusia wytłumaczyła? Bękarcie, słuchaj uważnie, bo nie będę dwa razy powtarzać. Od dziś per tato masz się zwracać do wujka, a o tacie zapomnij na zawsze. A teraz s********j, bo paznokcie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was naiwniacy. Kaczyńska i jej rodzina wiedzieli doskonale przez cały czas kto jest czyim ojcem. Naprawdę myślicie, że wykształceni i zamożni ludzie (każdy ma własnego prawnika) zaniedbaliby taką sprawę przez lata? To, że media miały nieścisłe informacje to inna sprawa. Nic córce nie musiała tłumaczyć, bo ta od małego wiedziała. A co do absurdu: można zaprzeczyć ojcostwo nawet po latach, zwłaszcza, jeśli biologiczny ojciec jest znany. Nie wiem czym autor chce się pochwalić czy może pożalić że ma rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temu domniemanemu biologicznemu ojcu jeszcze trzeba udowodnic ojcostwo a ten wcale nie musi sie zgodzic na badana dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy odpowiadacie gosciowi z 2012 roku?! haha. na dodatek to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×