Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie jestem ojcem

Jak anulować ojcostwo? Nie jestem ojcem dziecka żony

Polecane posty

Gość Mkana
Ne jest za późno. Mój znajomy po 4 latach zaprzeczył sądownie ojcostwa. Pomogla mu kancelara Legaleo. Choc prawne jest chyba na to pol roku, ale podobno da sie to jakos naczej obejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona miała romans. Wybaczyłem jej, bo bardzo ją kocham. Problem w tym, że w tym czasie zaszła w ciążę. Nie byłem pewny, czy ze mną, dlatego zdecydowałem się na wykonanie testów dna. Firma www.gentest.org.pl testy wykonała bardzo szybko. Jestem już spokojny. To ja jestem tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czm wywaliles ich z domu !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor dobrze zrobił, jeszcze tą kur/we powinien skarżyć o zwrot kosztów za te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABY TO ŚMIECI

Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! mój kuzyn też miał taki problem, kobieta go oszukała.. szukajac rozwiazan trafil na strone firmy DNAi w krakowie http://www.badanieojcostwa.pl/, gdzie wykonał testy na ojcostwo, czekal zaledwie pare dni na wyniki i sprawa sie rozwiazala po jego mysli!! polecam ta firme, wyszkolona kadra, brak szans na pomyłke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o zaprzeczenie ojcostwa. Prywatne badania nic nie dadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 13:04, Gość gość napisał:

Autor mial prawo do takiego postepowania. Kobieta nigdy nie zrozumie jaki bol przynosi wiadomosc, ze dziecko ktore kochamy nie jest nasze a kobieta ktora kochamy zdradzila nas i oklamywala od samego poczatku. Dziecko z pewnoscia bedzie rowniez cierpialo ale jest to tylko i wylaczne konsekwencja dzialan jego matki.

normalny facet nie potraktowałby tak dziecka które wychowywał 6 lat, ale samce tacy są. Zero uczuć, empatii. Swoje własne dzieci tez potrafia porzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×