Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

a chleb wlasnie oznajmil, ze jest gotowy :) nie posadzilam cie o kalectwo kuchenne. po prostu stwierdzilam, ze mozna sie nauczyc pieczenia chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
przepraszam ze tak pozno pewnie Ciebie juz nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
glupie pytanie pewnie juz spisz i tego nie czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkaaajeddddna
ja jestem chetna do rozmowy,ale ... nie wiem o czym. chcialam napisac, ze ide z kafe juz i przeprosic za moje słownictwo na tym forum aczkolwiek uczciwe to forum ... niesamowicie i tyle. a poza tym tu polowa do leczenia sie nadaje specjalistycznego i nikt nawet tych listow nie probuje usuwac :( tyle zauwazyłam. ze ludziom ogolnie cos dolega. :( chcialabym porozmawiac... chociaz? to chyba za duzo napisane. chcialam tylko napisac, ze ide, a to forum to dyskusja ogolna tylko o czym... jak komus zycie mozna rozwalic, sponiewierac BEZ SLOWA i powiedziec, ze i tak cie nikt nie chcial. i chcialam tylko powiedziec - bo rozmawiac to o czym -ale powiedziec, ze czuje sie ofiara pamieci tych wszystkich dzieci w tym panstwie, ze zostaly bez rak i nog i nic dalej z tego, nic z tego nie mialy. no moze wielkie odkrycie geograficzne kiedys. tak jak ja. moze temu zostalam tak oddana a nie inaczej. zebym sobie snila o lepszym???? swiecie. ale ja nie jestem polskim dzieckiem. no teraz to juz w ogole ale kiedys? no coz... tylko tyle. polacy zawsze wszystkich zrobia polakami, a po co? komu to potrzebne. choc ten swiat potrzebuje polski - a nawet rzadow polski wiec niech sobie je zjedza. tyle moge napisac w moim snie nie snie. chociaz narodowosc. a po co komu ta polska tak to tez nie wiem... no wiecie panstwo nic nie napisze bo nie chce byc konfliktowa - najwyzej zostane ta gwiazda. no bez rak i nog rozmnozyc sie da. a reszta? w polsce ? :( choc smutne to... no o 3 dniach ciemnosci jedynie moznaby tu porozmawiac. chyba bylo,ze spac sie nie dac bedzie. ludzie sie nie wyspia za 3 dni ciemnosci. ja myslalam ze sie nie najedza. i zawsze tam kogos poswieca zeby mieli racje - ani spac ani sie najesc. co tu robic? no rzeczywiscie . i tyle. o czym tu rozmawiac zostaje podkulic ogon i odejsc. no bo co rzeczywiscie - co robic w 3 dni ciemnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkaaajeddddna
ps chcialam napisac ze polowa tu nie rokuje juz na zadne leczenie psychiatryczne w tej polsce - tyle. i wiecie no to juz te 3 dni ciemnosci , ten ojciec i koniec. jeszcze krol polski i jeszcze pewna historia na ... no ale to w sumie ten krol wasz wszystko zalatwia. a byloby na mnie. ale nie bedzie. macie to co lubicie najbardziej. czego wam jeszcze w tej polsce potrzeba. passu usa. ale po co? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal na oranzu
No tak:( zapomniałem, dziś "andżejki" może Cię dziś nie być, ale do pierwszej poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
nie trzeba z nikim nie obchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×